Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 155 postova

Drustvo , treba mi mala pomoc.Motor ide u oglase, treba mi savet oko cene, na nasem najpoznatijem sajtu za polovna auta, se cene puno razlikuju Tipa neko za 2006to i 40000 trazi 3300, a neko za 2007mo 2500....

 

Motor je 2008mo godiste kupljen kod Culeta presao 27234km, kod mene 2 godine , Gume Pireli ANgel ST presle nesto manje od 4000, lanac i lancanici takodje zamenjeni pre 4000. Od opreme ima ,Retrovizore sport, Vizir kawasaki, Zmigavce, Akrapovica, Puig slajdere i ukrasnu plocicu kormana  :) . Imam orginal zmigavce i auspuh.

 

Mehanicki besprekoran.

 

Ima ostecenja od preturanja u garazi, velicine manjeg klikera na rezervoaru, i zadnja plastika zagrebana nekih 3-4 cm vidi se sve na slikama. Znam da je cena dosta individualna stvar i da roba vredi onoliko koliko je neko spreman da je plati, ali interesuje me neki korektan raspon cene, koji bi predstavljao " realnu" vrednost ovakvog motora....

 

Hvala

post-29339-0-57325700-1437520417.jpg

post-29339-0-43580900-1437520524.jpg

post-29339-0-54542600-1437520878.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER-6f

Izaso u oglase na polovne automobile i ovde. Videcemo kako ce ici

 

Ja sam relativno skoro pazario ER-6f 07' 22,5k km za sličnu cifru. Tvoj motor u toj opremi je super ponuda. Srećno sa prodajom. 

 

PozZ!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Htedoh da je uzmem dok sam bio u Qataru, ali nije uletelo nista povoljno a ocuvano fino, arapi po defaulu rabe sve, a vankelov motor je vise nekako za pametno izivljavanje a ne Arab's style :) Unisti majmun Land Cruzera a nece vankela :)
Danas bas i nema neke racunice pogotovo ne u SRB! :)
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

1500-2000e su delovi za generalku bili ako ode bas u q.... + ruke mislim da ima samo jedan dobar majstor kod nas za venkel....  A da je interesantan auto, interesantan do jaja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Super je, kad bude furao na vodonik sto je vec napravljeno, nisu glupi Nemci sto su prodali patent, znali su da ce jos dugo to biti ne-ekonomicna masina...tehnicki gledano savrsena ali ekomija cao zdravo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

12+ :lol: ne auto je stvarno dobar, mada kazu veci orbtni moment ima obican fen.... Vadi ga zvuk mnogooo... Inace jedva cekam da japanci izbace neku novu masinu za venkelovim motorom, do sada su ga usavrsili 100%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Tesko ce izbaciti ista na obicno danasnje gorivo(benzin), jer motor je extremno ne-ekonomican u biti svojoj...

@Luke, projektori su vrh gde god da su, kola/motor, jedino koliko se secam kad sam hteo da ih ubacim jako je komplikovano, sem ako nemas far viska na bacanje... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: 45.34833,19.726703
  • Motocikl: Kawasaki er 6n

Za sada samo skupljam informacije. Kontam da ne bi trebalo da bude  tesko gledajuci likove na you tubu;

 

 

Ako se odlucim da rastavljam far to ce biti tek na zimu pa polako natenane. 

 

Zato svaka informacija i iskustvo je dobro doslo  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Hteo ja da ubacim... Imas one male projektore i moguce ih je ubaciti. Zagrej far u rerni da se opusti lepak i onda ide lagano, imao sam engde tutorial za noviji er6n kako se ubacuje, cim nadjem kacim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd, Surcin
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

Pozdrav ljudi, drugaru iz Hrvatske je potrebna kontrolna tabla za er6n 06-08 god, a tamo ne moze da je nabavi. Ako neko ima, ili zna nekog ko prodaje nek se javi. Hvala unapred. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

1500-2000e su delovi za generalku bili ako ode bas u q.... + ruke mislim da ima samo jedan dobar majstor kod nas za venkel....  A da je interesantan auto, interesantan do jaja :D

RX8? Moj se drugar lozi na taj auto strasno. Na mobile.de ima interesantnih cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

ima, ali te cene su sa problematicnim motorima, potrebna generalna, pusta vodu u komoru za sagorevanje... oko 4k vec ima dobar auto + 30-40% preko da doteras ovde..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 k5

Recite mi kako da znam koliko mi je ostalo rezerve benzina... Cim mi upali rezervu ja idem na pumpu, ali ne znam kako da znam ako se nadjem negde dalje od pumpe koliko jos ima benzina... Provalio sam da se lampica upali i posle par sekundi ugasi, ali nikad mi nije sijala non stop, da li po tome znam koliko je ostalo, verovatno da ali ne smem da testiram da ne ostanem negde... :confused0068:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Koliko se ja secam lampica rezerva mora gori non stop kad si na rezervi... A to sto tebe muci je lako, proracunas koliko ti goriva treba  za ceo put ili naspes pun i onda nema brige.... Ne cekas da se upali rezerva da bi sipao nego blagovremeno razmisljas o gorivu i tome gde si trenutno, ako ne radis po tome principu onda predji na bajs tu nema ni goriva ni nicega :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja