Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ja vala moj uskoro sredjujem, skidam ciradu, stavljam nitro + zakrilca i mlazni propulzator i odo na mesec :D
Malo ga brisnem i ovako olupan ide na dobos.
Sledeci motor ce mi biti specijalan, okovan limom sa svih strana a odma iza njega kabina hhh :)
Projektor je dobra investicija, pogotovo DLP, za filmove i to :))))))

Da se ja pitam, od kad postoje uveo bi ih kao standard u auto i moto industriji celoj, ko ih ima ili je video koliko je to dobra stvar i bolja od klasicnog fara onda zna o cemu pricam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

ja video razliku na slici, slikao ovaj decko sto ih ugradjuje pre i posle. Realno ne znam na novijim modelima kako je, ali na mom je bilo katastrofalno kratko, dugo da ne spominjem. Kvalitetni projektor i dobar xenon i mnogo je bolje. Inace ja pre mesec dana prodao motor, tako da ono sredjivanje sto sam planirao je palo u vodu :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ja mislim da je to onaj lik sto smo ga videli da ide motorom kroz sumu i nosi fenjer u ruci da osvetli put!
A u dzepu sijalica, iz nekog razloga nece da svetli, tako kaze..  :jee5:  :tuzno:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Realno svetlo je sranje (2010.model), posle sam imao xenon i on je sranje, bljesti ko lud ali NE obasjava, kapiram da bi projektori bili keva i jedina valjana varijanta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

hahahahahaha, uglavnom odgovaram sve na brzinu i ne obracam paznju na to kako sam napisao :) . ,,Tipos`` je nesto najnormalnije kod mene, cek da vidis preko telefona kad posaljem poruku na brzinu :lol:
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Pa da i na kraju se fali kako ima smartphone koji moze da salje "poruke na brzinu", neki brzi chat aaa? verovatno textualnog formata putem 3G veze, jel tako brate? :D
Fiat Tipo u mnozini - Tipos, pa da!?, Ali nije to bas tako Od'Nish burazere :)))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Znaci ne volis mobilne telefone generalno aaa?
Aj nemoj mi reci da si ti onaj lik iz Nisha sto bojkotuje mobilni zbog stetnog zracenja, nego ide sa motalicom i vuce kabl za sobom svuda i povezuje fixni telefona na licu mesta kad mu ustreba? :)
Nije ni cudo sto su te dok si bio na motoru gonili da pletes kakvu paukovu mrezu i molili da prestanes! hhhh  :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

HHAHHHAHHHHH, ne budi siguran, nikad ne znas koliko te je mobilni telefon stetnim zracenjem (dok si brzo kucao) vec omeo u razvoju nije zajebancija  :jee3: 
Cuo sam da si svojevremeno isekao malo unutrasnjosti kacige onaj stiropor deo da moze mob da ti stoji na uvetu non stop jer te handsfree zuljao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

daj slike mi pusti na pm, cenu, i to. Mozda ti ja nadjem kupca, ovamo kod mene stalno dolaze na poslu i raspituju se tako da..
Inace jutros poslao drug slike napokon one koje sam obecao, projektor :)

post-16583-0-71411200-1456670462.jpg

post-16583-0-25488700-1456670464.jpg

post-16583-0-46160900-1456670466.jpg

post-16583-0-45823100-1456670467.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: 45.34833,19.726703
  • Motocikl: Kawasaki er 6n

Odlicno , :jee1:  to sam i mislio da je stavio mini h1. A iza stavio veliki angel eye.

 

Ja stavljam dva mini projektora, ali je drugacija maska okrugla. Tako da cu na masku da pricvrstim angel eye koje sam porucio iz aliexpresa.

Samo nemogu da docekam razvuklo se .Ali sezona nece jos pa opusteno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Kit ode, za male pare do dubljeg zvuka - oce neko pazari fabricki auspuh original presao oko 11.000km, i zlatno crne rucice kocnica + kvacilo... Sve ostalo otislo.. :)
Ja sam odradio preradu fabrickog u protocni kod Andjela B.C. fin zvuk bese, al taj preradjeni ode sa motorom ostao ovaj jedan fabricki tako reci moj, a drugi fabricki koji sam kupio njega sam preradio, moj originalni, skoro nov, sam ostavio bio..............

 

Edit1: Evo rucki, a auspuh svi znaju kako izgleda.....

post-22759-0-05520400-1457304163.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja