Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Korman se ispravlja na keca i bez problema samo ti treba neko ko radi to, skine se i ispravi ko od sale, plastike lepi plasticar onda ih nosis na farbanje pre toga ako oces nabavis nalepnice i to je to.... Sve te sitne opravke se ocas posla resavaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki er6n

Dajte koji savet da pomognemo coveku :takoje:

 

Najpametnije da povedes nekog ko se razume u motore. Ne mora to da bude majstor koji popravlja motore ( mada bi bilo najbolje) moze i neki drgugar koji ima puno kilometara na motoru i zna sta da gleda.

Jer tako ces najvise USTEDETI, nije to cokolada pa da se kupuje svaki dan .

U mom slucaju poveo sam majstora, platio mu dnevnicu. Gledali smo dva ERa sivi i crni slicna cena .Rekao bi neznas koji lepsi,dok majstor nije provozao sivi . I pozvao me na stranu i, kaze; dekla s leve strane farbana kao i plastike, vuce u levo, menjac teze se ubacuje u brzine , i jos par sitnica. Da neduzim od sivog smo odustali a crnog sam pazario.

Savetujem ti da otvoris 4 oci, povedes nekog , vise motora da pogledas.

I srecna kupovina. :)

Pozdrav Luke,

 

Znam da je proslo vec neko vreme od ovog posta, ali bas hocu da kupim er6n sivi 2006 god, primetio sam da ima farbanu levu deklu, ali je masina super, radi-salta bez problema, nista od navedenog nisam primetio (sem dekle). Jel se secas detalja (godiste, odakle je, a vlasnika idt).

Da nije mozda rec o istom motoru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: 45.34833,19.726703
  • Motocikl: Kawasaki er 6n

Stvarno se nesecam, to je bilo pre tri godine. 

 

To sto je dekla farbana moze i nemora da znaci. Mozda je vlasnik neki perfekcionista pa ofarbao da  se sija a mozda je klizao po betonu pa su pale popravke. To neces znati dok neskines deklu  a o toga nema nista . Ima jos nesto ako na toj strani gde je farbana dekla suvozacevi sklopljeni fuzasteri izribani i drzaci istih onda je taj klizao.  Sad je pri kraju sezona  tako da ce se i motori vise prodavati. Prati oglase do nove godine obicno budu po normalnim  cenama.

Tako je to kad se kupuje polovno, macka u dzaku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki er6n

Ja sam vec u pregovorima za ovaj motor, pa me zato zanima ovaj konkretno. Jel se secas bar da li je bio Beograd ili Novi Sad? Cena je odlicna, motor radi ko sat, ipak brine me da mi nije nesto promaklo, nikad ne znas..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 182 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Pojasni samo šta znač cena je odlična, ja se spremam za kupovinu istog pa čisto da vidim da li je tvoja ODLIČNA priblizna mojoj :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki er6n

Pozdrav svima! Juce stigoh sa mora i odmah sam otisao sa majstorom da pregledamo motor, ima ulaganja ali je generalno odlican. Cena je vise nego odlicna, 2000e. ☺ Za sad je kaparisan dok ne regulisem neke stvari, ako bog da krajem nedelje sam u sedlu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 182 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

To je neka i ok cena za 2006 model, po oglasima je oko 2400+- ali na kraju 2000 je neka normalna cena ništa sada preterano povoljno :) 
Da uzivaš u voznji i daj neke slike čim ga uzmeš :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: BMW F650

Planiram da uzmem nov model za 2016. godinu, e sad, ono sto me interesuje je kad je generalno najbolje kupiti motor?

 

Da li je to recimo decembar, januar, pre sajma, za vreme sajma....  i koliko bi moglo u tom nekom "najboljem" periodu za kupovinu da se dobije eventualno neki popust prilikom kupovine. Ako ne popust, onda recimo nesto od opreme mozda dodatno da se dobije po istoj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 182 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Pa ne znam zašto ali meni je nalogičnije da juriš sajam ako već kupuješ nov pa da vidiš neku akcijsku cenu/popust i slično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Kawasaki u Srbiji ne dolazi na sajmove već jako dugo...tako da od te varijante na žalost nema niš'  :ups:

 

Ja bih predložio kraj sezone,ili čak jesen tada se mogu dobiti ''zaostali'' modeli od tekuće godine za manje novce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Decko kome sam prodao motor je imao tezak udes, udario ga neki lik koji je bas poprilicno popio. Motor po opisu mislim da je totalka... Decko je malo vise najebo ali se trenutno oporavlja.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: 45.34833,19.726703
  • Motocikl: Kawasaki er 6n

Pozdrav svima! Juce stigoh sa mora i odmah sam otisao sa majstorom da pregledamo motor, ima ulaganja ali je generalno odlican. Cena je vise nego odlicna, 2000e. ☺ Za sad je kaparisan dok ne regulisem neke stvari, ako bog da krajem nedelje sam u sedlu.

 

Čekamo slike. :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki er6n

Hoce li biti neki moto susret jos ove godine na podrucju Vojvodine? ☺

 

I kupio bih plasticni poklopac brzinometra za er6n 2006, ako neko ima neka pise..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

drugari, ja nedavno uzeo er6f pa me zanima na koliko menjate ulje, van manuala sta se u praksi pokazalo kao prihvatljiva kilometraza? 

 

interesuje me i osim dejana iz kanjize da li jos negde moze da se nadje nesto od polovnih delova, pre svega sitnice - srafovi, zabice, buksne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Te prirode sitnice se lako prespoje, paljena zica bilo koje stovariste!  Felna je muka..
Manual je skroz ok, bolje ista nego nista - ispred supe pored ambara na kisi i pocinkovani oluk truli! XD
PS. Buksne gore treba ih cesto cistiti i chaditi, tu pazi sto veca granulacija samo..
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

hvala na odgovoru, videcemo kakav sam sa smirglom a ulje planiram da menjam na 5 - 6K iako maual kaze na 12... za sada pao bardahl engine tune up, novi filteri i ceka se sledeca sezona :) ...

 

post-14948-0-43056800-1474223826.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja