Jump to content

Moto Zajednica

Valjevo Moto Skup 13,14,15 Avgust 2010

Recommended Posts

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

E ovako unapred se izvinjavam ali ja sam morao da otvorim ovu temu nestrpljivo ocekujem najave i pozive za vaš moto skup a evo koji dan još do 23 - eg i ništa.

 

Ja sam se baš počeo spremati da se provozam do Valjeva i voleo bih da posetim vaš moto skup. Ali ne znam ni gde se održava ni da li se održava pa bih molio nekoga iz MC Slow Wheels da da neki info ako su gosti dobrodošli.

 

Veliki pozz za Valjevo

 

Evo sad izmene da turim ovo na prvu stranu i ujedno se izvinjavam nisam znao da neće MC Slow Wheels organizovvati skup nego MK Predator sad videh.

 

Petak 13 avgust otvaranje kampa, docek gostiju, vecera, rock koncert GNIJEV ANDJELA Subota 14 avgust budjenje, treznjenje, docek novih gostiju, rucak, defile gradom, igre bez granica, dodela nagrada, rock koncert GNIJEV ANDJELA, DEATH SAW (DJORDJE DAVID) Nedelja 15 avgust budjenje, kafa, dorucak, ispracaj gostiju. Da napomenemo u kampu se nalazi plaza kraj reke gradac i River Bar CEKAMO VAS DOBRO NAM DOSLI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

Ok hvala onda odlažem vozanje do Valjeva ove nedelje.  ;D lex hvala na info da se ne ispalim ovaj vikend pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

@Bajasw

 

Hvala na info evo promenih ime teme da se zna kad je hvala na pozivima taman me hvata kraj odmora još tamo da dodjem i extra

 

Pozz i turite još neki info kad organizovanje budete priveli kraju bar na par dana ranije.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

lepo mesto extra nego jel ima mesta za kampovanje u nekoj ladovini?

 

ajd javljajte kako budu išle pripreme pa se vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: nsu 175 Pretis

Ima  kolko ocesu debeloj ladovini samo  uzvodno , malo dalje od skupa, finih mirnih mesta za odmor samo se javi da ti pokazem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

lepo mesto extra nego jel ima mesta za kampovanje u nekoj ladovini?

 

ajd javljajte kako budu išle pripreme pa se vidimo

Sve ove informacije si mogao da dobijes u klubu MC Srem uz picence ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

E Kobaja to mi nije ni palo na pamet a kako sam na 2 točka tek od ove godine i neznam još gde je klub  :)

A iskren da budem i malo zazirem od ljudi u velikim klubovima jer dosta njih po većim klubovima podrugljivo gleda na vozače kineskih motora ( ovo bez uvrede nisu svi takvi ali oni koji jesu čine da se osećam neprijatno jbg odo u off)

 

Na pićence mogu da svratim i ovako čim prodju jesenji dani i bez potrebe za info  ;D ako mi kažeš gde je klub

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2442 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

A iskren da budem i malo zazirem od ljudi u velikim klubovima jer dosta njih po većim klubovima podrugljivo gleda na vozače kineskih motora ( ovo bez uvrede nisu svi takvi ali oni koji jesu čine da se osećam neprijatno

]

Odoh i ja u off- pravi bajker nikada ne omalovazava drugog bajkera,bez obzira sta ovaj drugi vozi. Mogu da ne volie skutere ili copere,tomose ili r-ove,bmw ili harley,ali pravi bajker uvek postuje vozaca drugog motora!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

E Kobaja to mi nije ni palo na pamet a kako sam na 2 točka tek od ove godine i neznam još gde je klub  :)

A iskren da budem i malo zazirem od ljudi u velikim klubovima jer dosta njih po većim klubovima podrugljivo gleda na vozače kineskih motora ( ovo bez uvrede nisu svi takvi ali oni koji jesu čine da se osećam neprijatno jbg odo u off)

 

Na pićence mogu da svratim i ovako čim prodju jesenji dani i bez potrebe za info  ;D ako mi kažeš gde je klub

Nema veze sta vozis dobronamerni ljudi su uvek dobro dosli u klub.Klub se nalazi u ulici prema bolnici gde je perionica Imas bastu u dvoristu.Cafe Bike

to nam je klub.Klubovi se cene po ljudima a ne po motorima ;) Pa kako do sad nisi video motore tu prakirane cccc  ;D Nemoj da me drzis za rec ali cak mislim da u klubu ima clanova koji voze skuter.Dakle nemoj da se bojis,navrati upoznaj se sa ljudima i uzivaj ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

@ stari roker

 

Slažem se potpuno si u pravu ali ja nemogu da se otmem takvom utisku mada verovatno samo preterujem

 

@ Kobaja

 

Jao da video sam tu svaki put kad prodjem par motora ali kad sam konj ne razmišljam svojom glavom ( izvinjavam se plemenitim životinjama na uvredi  ;D ) Eto mene čim se prolepša vreme sa upadljivo loše prefarbanim motorom od strane moje stručne ruke i ŠA tablicama ( jbg vodim se tamo da živim)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

Nisam ali kad sam skinuo nalepnice prefarbao sam ga iako to nikad nisam radio pre. Onda kad sam završio... pa očekivao sam bolje ali dobro je rekoh sebi moglo je i gore da bude. Onda se nestručno društvo oduševilo a kad je pogledao neko ko se razume pitao me: koja je ovo budala radila  ???  ;D ;D ;D

 

Elem znam da radim fino nalepnice kome treba nek se javi samo moraš imati da ti to neko fino prelakira inace neće duze od jedne sezone izdržati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: nsu 175 Pretis

Petak 13 avgust otvaranje kampa, docek gostiju, vecera, rock koncert GNIJEV ANDJELA Subota 14 avgust budjenje, treznjenje, docek novih gostiju, rucak, defile gradom, igre bez granica, dodela nagrada, rock koncert GNIJEV ANDJELA, DEATH SAW (DJORDJE DAVID) Nedelja 15 avgust budjenje, kafa, dorucak, ispracaj gostiju. Da napomenemo u kampu se nalazi plaza kraj reke gradac i River Bar CEKAMO VAS DOBRO NAM DOSLI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

Uf Care gde nadjoste petak 13-ti jel može da ja upadnem u kamp u Četvrtak taj dan neću da teram moped nigde  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

E Kobaja to mi nije ni palo na pamet a kako sam na 2 točka tek od ove godine i neznam još gde je klub  :)

A iskren da budem i malo zazirem od ljudi u velikim klubovima jer dosta njih po većim klubovima podrugljivo gleda na vozače kineskih motora ( ovo bez uvrede nisu svi takvi ali oni koji jesu čine da se osećam neprijatno jbg odo u off)

 

Na pićence mogu da svratim i ovako čim prodju jesenji dani i bez potrebe za info  ;D ako mi kažeš gde je klub

U svakom zitu ima kukolj,pa tako i medju bajkerima ;D.Nebitno je da dl su bajkeri iz kluba ili nisu,ako ce da ta zezaju onda ce da te zezaju nebitno je sta vozis.Smo sto je ovima iz klubova lakse jer su u grupi,al kad su sami da vis kako se nadje zajednizki jezik i kako te postuju.

A ako ti je za utehu i i ako se najdes u takvoj prilici,samo ih pitaj koliko je njihov prvi motor imao kubika ;)

e sad dosta off-a al dajem podrsku kolegi.Steta je da ne odes na skup u Valjevo pre svega dati klubu podrsku za prvi skup a i zbog mesta odrzavanja.Ja nisam siguran da l cu doci al ako budem mogao dolazim i cujemo se obavezno.Cesto idem na reku Gradac i tamo kampujem kad odem.Ocaran sam tom rekom i okruzenjem,ima dosta kafica,al srecom ne fensi,za kaficu i zezanje,a ima ih i par u etno fazonu bas pored same reke.A otici i ne kupati se u pretoploj reci bila bi prava steta,stoga obavezno ponesi sorc za kupanje ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Operater, 77 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Apollo RX 250cc

Ma polako prestajem da obraćam pažnju na takve stvari. Elem cele nedelje sam na odmoru a nisam ništa planirao tako da ako bude lepo vreme eto mene možda i u četvrtak ako ovi Valjevčani budu hteli da me prime ranije u kamp  ;D  Bio sam samo dva puta u Valjevu i oduševio sam se gradom zato bih voleo da dodjem opet samo ovaj put na motoru da se upotpuni doživljaj.

 

A ti Brki ako budeš dolazio javi ovde da popijemo nešto a i voleo bih nečijeg TA da zagledam dobro izblizine sledeći mi je motor sigurno takva guja  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja