Jump to content

Moto Zajednica

Burgman stories...

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6827 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nasao sam nekog skuteristu iz Turske koji poprilicno vozi Burgija i njegove situacije:

 

Mozda bi trebali da imamo neku temu gde bi stavljali ovakve klipove, tako da bi recimo svi mogli REALNO da vide sta moze da ih ocekuje, odakle i od koga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Prvi klip neka je za nauk da se NIKADA ne obilazi sa desne strane(sem ako nisi na Englesko-voznom podrucju  ;D ), ostalo su situacije gde vozaci automobila ignorisu postojanje dvotockasa kao prevoznog serdstva, kao i njihovu brzinu i agilnost u saobracaju.  ::)

 

Moram da kazem da mi je, na neki nacin, drago jer mislim da je kod nas situacija, sudeci po klipovima, za nijansu bolja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Snalazljivost je moc da lako izadjes iz lose situacije, a iskustvo je stecena sposobnost kako da u te situacije nedospes!  ;)

 

Drzim da nema puno veze to sto vozim Stroma, sem sto je preglednos u saobracaju, kao i na svakom "visokom" motoru, bolja... ;)

 

Enduro roolz!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

drugi klip, dragstar, budimo iskreni prema sebi, skoro da i nije krivica vozaca kombija, gledam to svaki dan u saobracaju, i meni se x puta dogodilo, klasican slucaj, gde motociklista ozezi gas i ima jako ubrzanje, vozac kola i ako je pogledao u tom trenutku nije bilo nikog, kad eto nas za sekund...tako se najcesce i odlazi sa ovog sveta na motoru......

a ovaj zadnji klip, lepo stanes, sidjes, i prebijes ga...ako nemas tablice tim bolje, ako on nije balkanski krimi sa oruzijem jos jedan +  :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

 

a ovaj zadnji klip, lepo stanes, sidjes, i prebijes ga...ako nemas tablice tim bolje, ako on nije balkanski krimi sa oruzijem jos jedan +  :D

 

 

hahhaha sjajno! :D a ako jeste onda -  :(

inace da....imamo i mi ovakvih za izvoz al mi se cini da je za nijansu gore tamo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja