Jump to content

Moto Zajednica

danas 25.05.2010 u Kneza Miloša

Recommended Posts

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Prolazio sam danas oko 18h u Kneza Miloše (kod petlje) i video motoristu kog su na nosilima stavljali u hitnu. Na putu je bio Sachs X-road. Čini mi se da je motorista bio bez svesti a medicinsko osoblje u priličnoj panici. Ponudio sam pomoć ali su mi policajci rekli da je sve pod kontrolom i da nastavim. Zna li neko šta se desilo i kako je momak????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Mene zvao ortak juče da mi kaže da je video udes, baš tu, kod petlje u Kneza Miloša i da je bilo dosta kola hitne pomoći  ???

Kaže da je valjda neka devojka isekla lika na motoru (nije znao da mi kaže koji je motor) , valjda se naglo prtestrojila... Bio je sav zbunjen i uzrujan, ako se vidim večeras sa njim pitaću ga šta je bilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Zene ce nam doci glave. Toliko su nezainteresovane da pogledaju u znak, da se okrenu , da pogledaju u retrovizor...neverovatno! Izgleda da su neki zenama toliko digli cenu da ove misle da mogu da rade sta hoce i inace i u saobracaju. Od svih neupaljenih svetala na automobilima, mislim da 80 % pripada bas zenama. prestrojavanja, pravo prvenstva...ma uzas jedan....Iskljucenje od Sajma , ispod Mostarske petlje ka autoputu, dva trougla, nas dvoje idemo iz pravca Savske  ka Dedinju, i gledamo zenu koja iz pravca Sajma ne gledavsi uopste na trouglove ulazi nama u putanju i ladno , ko drogirana ide ka traci koja je vodi ka autoputu...legnem na sirenu , kocim, jedva stajemo i ona se ko pala s Marsa pita sta nam je i staje...dama. picnuta, namirisana, ususkana...i jos 20 takvih primera za nedelju dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ajde vi zenomrsci malko smanjite takve komentare  ;)

Znate ima nas i koje umemo da vozimo i kola i motor i kombi.... A sve trpate pod isti kosh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ajde vi zenomrsci malko smanjite takve komentare  ;)

Znate ima nas i koje umemo da vozimo i kola i motor i kombi.... A sve trpate pod isti kosh...

Ti si brutalna manjina u tom košu... 

 

 

  Mada, ako je po onoj staroj: Što u izlogu, to u radnji...  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Ajde vi zenomrsci malko smanjite takve komentare  ;)

Znate ima nas i koje umemo da vozimo i kola i motor i kombi.... A sve trpate pod isti kosh...

Mina, bez uvrede, ali vi ste najvece zlo na putu. Dve, od sto zena znaju da voze. Ti si jedna od te dve  ;):D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ajde vi zenomrsci malko smanjite takve komentare  ;)

Znate ima nas i koje umemo da vozimo i kola i motor i kombi.... A sve trpate pod isti kosh...

Mina, bez uvrede, ali vi ste najvece zlo na putu. Dve, od sto zena znaju da voze. Ti si jedna od te dve  ;):D.

 

Hocesh da ti kazem koliko miliona primera (na dnevnom nivou) mogu da ti dam gde je mushko za volanom pravilo gluposti ??

 

Dakle da ne pretvaramo temu u prepucavanje izmedju zena i mushkaraca... i vas i nas ima koji nemaju veze s voznjom, kao i obrnuto koji voze super...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Subotica

Jedna gospodja mi presece put danas(videla mesto na parkingu al mene nije) kocim ko ludak i vucem motor u levo da je izbegnem

a druga gospoja me skoro udari sa ledja.Onoj prvoj sviram ko vatrogasac,nije me ni pogledala,a druga svira meni,jer sta ja radim ispred

nje.Malo sam pop.....dio al jbga bez zena bi zivot bio savrseno dosadan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ne bih da budem partibrejker, ali zna li neko kako je prosao covek na X-roadu..? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ne bih da budem partibrejker, ali zna li neko kako je prosao covek na X-roadu..? ???

 

;D

 

  Ja sam naravno krivac za ovonastalu situaciju i nije mi jasno zasto se Mina ljuti kada ona ne moze da potpadne pod tu kategoriju vozacica o kojoj mi pricamo.

A za sada niko nema nikakvu informaciju o momku. Nadajmo se da ce se i sam javiti i objasniti sta je bilo i kako je.

Pozdraf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

  Ja sam naravno krivac za ovonastalu situaciju i nije mi jasno zasto se Mina ljuti kada ona ne moze da potpadne pod tu kategoriju vozacica o kojoj mi pricamo.

 

 

Mozda zato shto si napisao zene, a nisi se potrudio da bar stavish ako nishta drugo da ima i onih koje znaju da voze...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6522 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Podružujem se Mini hvaleći svoju suprugu ko vozača. Obazriva ko ja, vozi žustro, nikad ogrebala auto. Doduše zameram joj što ne koristi žmigavac kod baš nikog nema a ja to radim i za izvoz. Interesantno da ima i gomilu prijateljica koje voze baš dobro. Ima svuda loših al mi muški možda malo više pamtimo suprotan pol.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Ne bih se složio da to ima veze sa polom, mada one globalno nešto specifičnije voze. Budala koliko voliš, kad se opanak opapuči, kad se iz lade i stojadina odjednom uđe u vozilo koje može toliko i toliko da juri... a narod nepripremljen da pored gasa i za kočnicu treba koncentracija... Svi opušteni kao da su se rodili u tim na gasu lakim vozilima i ...

Nadam se da je motorista dobro a nažalost znam da svi koji završe u urgentnom ne mogu biti dobro :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Ima svuda loših al mi muški možda malo više pamtimo suprotan pol.

 

Žene (pod ovim mislim na 90% populacije koja ne piški stojećki, čast izuzetcima) drugačije gledaju stvari od muškaraca. Tako je i sa vožnjom. Mislio sam da su to predrasude, ali kada sam počeo da vozim, primetio sam:

- kad neko radi neki manevar čudno, uradi nešto neočekivano, posebno pri parkiranju, isparkiravanju, uključivanju & isključivanju s puta - uglavnom je za volanom žena

 

- kad neko vozi brzo, bahato i bezobrazno, uglavnom je za volanom muškarac

 

I jedni i drugi su podjednako opasni, svako na svoj način.

 

Inače, nisam naročito dobar vozač. Devojka me zeza da sam uzeo motor zato što kola ne znam da parkiram i vozi bolje od mene. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Odlicno si elaborirao i objasnio razliku u stilu  Z i M i drugim delom si me bas nasmejao. :) 

A dok ne saznamo sta nam je sa kolegom ili dok se ne javi i dodje, mi neobavezno caskamo i malko - offujemo, sto je naravno, za svaku osudu.  ::)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6522 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ima svuda loših al mi muški možda malo više pamtimo suprotan pol.

 

Žene (pod ovim mislim na 90% populacije koja ne piški stojećki, čast izuzetcima) drugačije gledaju stvari od muškaraca. Tako je i sa vožnjom. Mislio sam da su to predrasude, ali kada sam počeo da vozim, primetio sam:

- kad neko radi neki manevar čudno, uradi nešto neočekivano, posebno pri parkiranju, isparkiravanju, uključivanju & isključivanju s puta - uglavnom je za volanom žena

 

- kad neko vozi brzo, bahato i bezobrazno, uglavnom je za volanom muškarac

 

I jedni i drugi su podjednako opasni, svako na svoj način.

 

Inače, nisam naročito dobar vozač. Devojka me zeza da sam uzeo motor zato što kola ne znam da parkiram i vozi bolje od mene. :)

 

Po mom dugogodišnjem iskustvu mi smo se polako izjednačili sa ženskim polom po svim glupostima koje su pripisivane ženama, osim eto što one verovatno od uslovnog straha jesu manje bahate  i ne kombinuju istovremeno oba epiteta koja mi sada sve više primenjujemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ima nesto sto ne mogu nikako da im oprostim, naime, na odredjenim raskrsnicama konstantno, prolaze na stop bez gledanja mahom zenski vozaci, zato sto im taj pravac deluje kao glavni, ali malo su cudne raskrsnice, tj, recimo da bi bilo logicnije da imaju prednost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja