Jump to content

Moto Zajednica

Mesto za rostiljanje i lepa tura II

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Bilo je super, hvala svima. Onima koji su dosli a i onima koji nisu. Ovima poslednjima zbog toga sto je palo jagnje umjesto rostilja. A jagnje dobrooooo (Mina, pronadji se :lol:). Noc pored Drine nismo proveli, jer su gosti odlucili da putuju nocu, ne bas preporucljivo ali...

Da ne siljim dalje, Gorane cekamo slicice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Prvo da se izvinim sto kasnim sa postavljanjem slika i teksta, ali obaveze u nedelju, pa i danas uslovile su da se tek sad uradim.

SUBOTA 21. april 2007.

Sam sam krenuo iz Beograda posle 10h (Cope i Spave zbog objektivnih egzistencijalnih razloga - posao nisu mogli na put, a Lalajko zbog V kategorije nazalost) i u Valjevu se nasao sa Malisom i Sasom - Doktorom za mnoge oblasti, internista i motori..

Put iz Va ka Ljuboviji direktno jeste kraci, ali ima parce kao sto se na slici vidi koje bi vise odgovaralo Copetu i Spavetu :) , ali s obzirom da sam nekako navikao da idem sa njima po dobrom putu i ovde sam izvozao bez problema. Onda je dosao prvi odmor:

Su4bW_x01prviodmorjj4.jpg

Cisto da se vidi put kakav je

OvSY7_x03baslephy9.jpg

I nema ga mnogo ali dovoljno da se odusevite i da pozdravite ministra za kapitalne investicije :) jer i gde ima asvalta uglavnom je los, a predeli su prelepi. Ipak nema opustanja u voznji jer se nikad ne zna sta ima iza krivine na putu, pocevsi od rupa preko ispupcenja i rizle.

uumKP_xx02lepputzw4.jpg

Po prelasku granice odbor za docek: sjajni domacini: Boban, Sarac, malada dama i gosti prethodno pristigli Bambus iz Cacka i njegova lepsa polovina :)

pg1nL_x05odborzadocekcg6.jpg

Umor od cekanja Malise i Sase da zavrse neodlozno, ali o tome nekom drugom prilikom....

IMG]http://cdn.bjbikers.com/images/imported/ZP/jRzRy_x06cekamony4.jpg[/img]

Onda je dosao krug po Bratuncu ekipe male ali odabrane i osvezenje.

r3XFK_x07osvezenject0.jpg

a na kraju polazak na Drinu:

vJgJ3_x09idemodaljejagacekaja9.jpg

A mesto tamo prelepo stvarno i da ne bi puno procao pogledajte sami.

7fx3z_x11krovnaotvorenomph9.jpg

hJL48_x10mestookupljanjarajnaif5.jpg

mesta za sedenje za bar pedesetak ljudi, a ako kisa pocne nema problema...

BwjTA_x14pogledsdrugestraneos2.jpg

PMK5H_x15suncemc5.jpg

Riblja corba se vec krckala u kotlicu tucanom, a izvinuce me majstor kuvar koji ju je spremio jer ime njegovo nisam zapamtio (to je moj problem, ni svoje nisam mogao dugi niz godina da zapamtim :) )

RGUk7_x12ribljacorbicautucanoeo3.jpg

I jagnje se vec uveliko vrtelo na raznju koji je pokretao akumulator :)

DyRwt_x13jagasespremaqf5.jpg

Drina prelepa.

UcQV3_x17drineer1.jpg

Pogled na drugu obalu.

gpcPN_x18drugastranafp2.jpg

Prolece uveliko doslo, cvetni tepih :)

404.jpg

A onda dosla je corbica kao predjelo..Sta reci osim da je mogu svrstati medju dve najbolje koje sam do sada jeo.

uA95y_x19corbicammmmrk4.jpg

spremljena od ribe jutros upecane u Drini.

dfzHp_x20svezesveom6.jpg

Drustvo odabrano, vise aparatom nego sto se istice od ostalih prisutnih :)

404.jpg

Jaga skoro gotova zajedno sa rodbinom koja se sprema za bolja vremena :)

ccdf7_x22jagairodbinanjenaah3.jpg

A onda je dosao i trenutak da se jaga ohladi, pa smo je malo setali..

nNkNf_x26zaizlozbuji9.jpg

Neki su bili mnogo gladni..Prijatno jedva smo izgovorili :)

8iShB_x28prijatnofm7.jpg

Za to vreme motori se strpljivo odmaraju i cekaju dalji put.

qrLEq_x27odmarajutm2.jpg

Neko nije znao da li prsti su ukusniji ili jagnjetina :)

lId8E_x29mmmprstimojiik1.jpg

Na kraju zamisljeni domacin, jer vreme rastanka je doslo, gosti odlaze a noc dolazi..

lGWpm_x30zamisljenidomacinlz7.jpg

I jos jedna slika pred polazak na put nazad..

0sVHc_x31zakrajrf1.jpg

Da napomenem da sam se vratio preko Debelog Brda a ne putem kojim sam dosao. Za Debelo brdo treba reci da je put jako interesantan ali ujedno i jako los. Beli asvalt je u pitanju jos krpljen i tu i tamo neka rupa zjapi i ceka vas. Najgore sro svako kocenje zakasnelo moze biti pogubno, jer kao po ledu da se vozi. Dalje od VA do Bgd i posle Ibarska magistrala jje vec poznata prica. Sve u svemu, predjoh u subotu preko 400 km, divni predeli, ne tako dobar put, dobri ljudi i lepo druzenje..

 

Na kraju bi da se zahvalim sjajnim domacinima, Bobanu i Sarcu i njiihovoj ekipi na prelepom doceku, organizaciji svega, izuzetnoj gostoljubivosti i divnom prostoru gde se ovaj susret desio. Svi koji nisu bili treba da znaju da su propustili trenutke koji se ne vracaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Koliko mi je žao što nisam mogao pa prisustvujem :( , toliko mi je drago što ste se dobro proveli! Nadam se da æe se ponoviti gostovanje. Mesto je prelepo i za kampovanje! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Gorane, hvala na slikama, odlicne su. Buduci da smo i drugi put imali sjajno zezanje, ono sto nam preostaje jeste da dogovorimo mjesto i vrijeme sledeceg druzenja. Bambus je pozvao u Cacak negdje oko 21og juna, ali do tada ima dosta prostora da idemo na neko novo mjesto. Zao mi je sto Cope, SpaVe, LAlajko i drugi nisu mogli doci, za Grunfa mi je posebno zao (pisace i sam razlog), ali ima dana za megdana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Au! Dobro druzenje!

Izvainjavam se sto nisam dosao al dok ste vi jeli jagnje ja sam jos radio pa kasnije nije bilo smisla ni da krecem! :D

Vidimo se drugi put!

Svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Šta reæi posle ovakvih slika,za ovo ne postoje reèi hvale.

Sve pohvale za sve vas ,iskreno se nadam da æu moæi i ja da prisustvujem nekom sliènom dešavanju pošto sam ogranièen vremenom.Da li je bilo i kakvog R´N´R-a s obzirom da je ŠARAC nešto najavljivao.

Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Od sve vidjene raskosi i cvrkuta prirode nije bila potrebna muzika!Uzivanja i odusevljenja je bilo na pretek a bilo bi i jos mnogo ljepse da su bili tu i drugi dragi ljudi!Na svu srecu tek treba odpoceti sesonu sastancenja i druzenja...

Samo Boze goriva!!!

P.S: Gorane,za slike nemam rijeci! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Svaka cast na druzenju! Mesto cu morati da vidim, ovako mi deluje 'kao iz price. :)

Sto se tice sledece prilike, pa valjda necemo cekati do 21. juna da proslavimo lalajkovu dozvolu? Ali, ovog puta, van njegove opstine. :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Po svoj prilici cemo cekati :) Papirne testove polazem 17. maja a voznju (ako prodjem testove) 5. juna. Dan posto dobijem pecat u dozvoli sam u Bratuncu na kafi! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
Gorane' date=' hvala na slikama, odlicne su. Buduci da smo i drugi put imali sjajno zezanje, ono sto nam preostaje jeste da dogovorimo mjesto i vrijeme sledeceg druzenja. Bambus je pozvao u Cacak negdje oko 21og juna, ali do tada ima dosta prostora da idemo na neko novo mjesto. Zao mi je sto Cope, SpaVe, LAlajko i drugi nisu mogli doci, za Grunfa mi je posebno zao (pisace i sam razlog), ali ima dana za megdana.[/quote']

Prosto ne mogu a da vam ne zavidim! Kao sto je i Boban rekao iz objektivnih( BOLNIH':nosila:') razloga nisam se mogao prikljuciti a slike govore same za sebe!!!

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

Sta reci, tako to biva kad ljudi sednu u kola i misle da su bogom dani. Sreca je samo sto se ni zena ni ja nismo ozbiljno povredili.

A sto se megdana tice vrlo skoro, vrlo skoro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Bilo je extra!Lep put,ekipa prava,priroda od Boga data.O ribljoj corbi i jagnjetu da ne pricam i sad mi ide voda na usta.

Poseban pozdrav za "svadbara"!Tek u Ljuboviji sam primetio posledice njagovog natrcavanja odpozadi.Slomljena dva nosaca bocnih zadnjih plastika i to na livadi.Mozes zamisliti!

Sve sam to sredio za dan tako da mu je oprosteno.Jedino sto ce od sada morati da ide ispred mene.

Salu na stranu.Sve je toliko bilo lepo da ni bezvezne sitnice nisu mogle da pokvare sjajne utiske koje nosim iz Bratunca i sa Drine.Pozdrav za svu bratiju!

Sasa dr iz Valjeva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

i sve to bez mene,godisnje najvise nekoliko dana sam zauzet i to se desilo bas za vrijeme te svecanosti,,,, :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Bratunac

Citam sve ove utiske i ne mogu da vjerujem da sam to propustila! Cjeli dan sam bezveze zujala po gradu , losa "organizacija",provod mi je promako ispred nosa. :cry:

Branislav je kriv,on nije htjeo da me vodi, Bobane podrzi me , gdje snajka da bude kriva?! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Grunfe, ovo ipak nije tako strasno kao sto sam mislio. Zelim ti brz oporavak, kao i motoru.

 

Dr woodoo, tek sam nakon 2 dana cuo za cukanje. Zao mi je, ali super da si to vec sredio. Racunam na tebe i za sledeca okupljanja. Bas sam mislio da te nagovorim na bjbikers ali ti si vec ovde. Cujemo se ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
Gorane' date=' hvala na slikama, odlicne su. Buduci da smo i drugi put imali sjajno zezanje, ono sto nam preostaje jeste da dogovorimo mjesto i vrijeme sledeceg druzenja. Bambus je pozvao u Cacak negdje oko 21og juna, ali do tada ima dosta prostora da idemo na neko novo mjesto. Zao mi je sto Cope, SpaVe, LAlajko i drugi nisu mogli doci, za Grunfa mi je posebno zao (pisace i sam razlog), ali ima dana za megdana.[/quote']

Prosto ne mogu a da vam ne zavidim! Kao sto je i Boban rekao iz objektivnih( BOLNIH':nosila:') razloga nisam se mogao prikljuciti a slike govore same za sebe!!!

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

Sta reci, tako to biva kad ljudi sednu u kola i misle da su bogom dani. Sreca je samo sto se ni zena ni ja nismo ozbiljno povredili.

A sto se megdana tice vrlo skoro, vrlo skoro...

zaista dobar šteta,ali nadam se da si to veæ sredio i da sve šljaka kako treba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter
Grunfe' date=' ovo ipak nije tako strasno kao sto sam mislio. Zelim ti brz oporavak, kao i motoru.

 

Dr woodoo, tek sam nakon 2 dana cuo za cukanje. Zao mi je, ali super da si to vec sredio. Racunam na tebe i za sledeca okupljanja. Bas sam mislio da te nagovorim na bjbikers ali ti si vec ovde. Cujemo se ljudi.[/quote']

 

K.... nije kad je cizma levog stapa( ona sa antidive-om) pukla! Sad niti mogu nju da nadjem, niti kompletne stapove!!! Dodje mi da se ubijem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja