Jump to content

Moto Zajednica

Mesto za rostiljanje i lepa tura II

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Idemo dalje...u skladu sa dogovorom iz LA, a bogami i sa pozivom za ostale zainteresovane, mi smo se prosli vikend nasli (i naravno Daco) da obavimo generalnu probu za rostilj zakazan za 21-vi. Ovog puta je umjesto dogovorenog jagnjeta bilo prase. Vrijeme extra, zezanje pored Drine, umni razgovori o motorima pod uticajem...piva, kh, kh, i entuzijazam za planirana i manje planirana putovanja ovog ljeta.

 

 

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

 

Finansiranje druzenja je participativno, ali organizacija zahtjeva ozbiljne predradnje, pa da bi sve bilo potaman (jagnje na 1 mjestu), molim sve koji su zainteresovani da se druzimo 21-og da potvrde svoje ucesce do srijede 18-og, kako bi smo mi, urodjenici, mogli da to valjano pripremimo u skladu sa brojem ucesnika. Ova lokacija koju vidite na slikama, najvjerovatnije nece biti ona na kojoj cemo organizovati zezanje, ima ih mnogo ljepsih. Jedan od kriterijuma je taj da mozemo svi komotno da razapnemo satore, da se ne guramo a da smo zajedno. Jos se samo nadam da nas vrijeme nece izdati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
molim sve koji su zainteresovani da se druzimo 21-og da potvrde svoje ucesce do srijede 18-og' date=' kako bi smo mi, urodjenici, mogli da to valjano pripremimo u skladu sa brojem ucesnika. [/quote']

 

Potvrdjujem dolazak 21, ali jbg noc 21 moram nazad za Bgd, 22 posao koji ne mogu da pomerim.. Ali bice dovoljno i dan ceo i vece i noc do kasno :):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Potvrdjujem dolazak 21, ali jbg noc 21 moram nazad za Bgd, 22 posao koji ne mogu da pomerim.. Ali bice dovoljno i dan ceo i vece i noc do kasno

 

Molicemo sile nebeske da mrdnu prstom, raspletu okolnosti i ucine da posao saceka dan ili 2. Ej, da ne probas domacu sljivovicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Potvrdjujem dolazak 21' date=' ali jbg noc 21 moram nazad za Bgd, 22 posao koji ne mogu da pomerim.. Ali bice dovoljno i dan ceo i vece i noc do kasno [/quote']

 

Molicemo sile nebeske da mrdnu prstom, raspletu okolnosti i ucine da posao saceka dan ili 2. Ej, da ne probas domacu sljivovicu...

 

E da to zavisi od sila nebeskih verovatno bi se i izborili :) ali su u pitanju sile zemaljske :) a za sljivovicu bice dana jos i susreta :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Moze samo malo preciznije gde je mesto okupljanja ??

 

Samo dodjite do Ljubovije (tacnije mosta preko drine-granicni -prelaz) i tu vas cekamo Sarac i ja.

Jos jednom, moj fon je +387 65 962 809,

Sarac mobile je +381 63 8379334

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Ja sam fasovo dežurstvo ceo taj vikend :(:(:(

 

Osuo se gang! Ni Srbin ne može... :evil:

 

Ma Srbin ima da moze i da ne moze :):) a za Copeta skoro opravdano, bezao, bezao i jbg sad fasovo...

 

A i svima poziv da krenu!!

 

Ma zamislite samo, prvo lepa voznja i kilometraza do cilja, a onda obala drine (ko voli i da peca moze), livada zelena, drustvo sjajno, jos jagnje koje se vrti i Sarac muzikom ulepsava.

 

Pa sta jos od zivota da trazite :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Moze samo malo preciznije gde je mesto okupljanja ??

 

Mi krecemo iz Bgd-a pa mozemo zajedno, uostalom javni mi se na pm pa da se dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter

:jos_piva: :pivo: :jos_piva: Upravo sam se cuo sa Bambusom i za nas dvojicu je potvrdjen dolazak. Sto se tice Malise odgovor ces imati ili veceras ili sutra u toku dana. Zvao sam i Vucka u PA, ali on ne moze zbog klinca. :jos_piva: :pivo: :jos_piva: Beogradjani ako idete preko VA javite se da idemo zajedno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter

:D Evo upravo je i Malisa potvrdio 99% dolazak! :kul:

Sale(Guzzi), Vedran i Raca rade tako da nemogu doci, dok ostale jos nisam savatao! :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Jagnje je naruceno, bice i kotlic sa ribljom corbom, vatrica i muzika. Od pica cemo neku egzotiku: pivo i rakiju :lol:

Bilo bi sjajno ako bi ucesnici sinhronizovali dolazak, tako da to bude oko 13h recimo ili kako vam vec odgovara-oglasite to ovde. Mjesto rostilja je udaljeno oko 25km od definisanog mjesta sastanka. Za sad ima prijavljenih oko 7 bajkova+nas 2-3 ovde. Molim ekipu iz NS da javi broj clanova ako je moguce sutra do 12.

 

Vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter

:oops: ja ipak mislim da je pametnije da se nadjemo bar sat ranije?! Dok se svi skupimo i dok dogiljamo do odredista izgubicemo bar sat tako da to dodje na isto!!! :wink:

Ako neko ima jos kakav predlog nek izlozi pa da se konacno bar oko neceg dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ja se nadam da Spave i Goran citaju ovo. Sto se mene tice, svako vrijeme koje vama odgovara, i meni odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Ja se nadam da Spave i Goran citaju ovo. Sto se mene tice' date=' svako vrijeme koje vama odgovara, i meni odgovara.[/quote']

 

Citamo i te kako i krecemo najkasnije kako sad stvari stoje oko 9 h iz Bgd-a, ima oko 160 km preko Valjeva, sto znaci da za do 3 sata treba da smo na mestu okupljanja. Naravno da cemo probati da se u VA nadjemo sa Malisom i ostalima pa dalje zajedno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Koliko god da nas bude bice nam extra zagarantovano!Bice to pravi R`n`R skup!Kad vidite mjesto i geografski polozaj naseg grada,dolazicete cesce,budite uvjereni!Pozdrav i cekamo vas!!! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Citamo i te kako i krecemo najkasnije kako sad stvari stoje oko 9 h iz Bgd-a, ima oko 160 km preko Valjeva, sto znaci da za do 3 sata treba da smo na mestu okupljanja. Naravno da cemo probati da se u VA nadjemo sa Malisom i ostalima pa dalje zajedno..

 

Onda je dogovoreno. Cekamo vas u 12 kod OK korala :lol: Kad budete prelazili most pogledajte desno, tu je nesto kao mali motel. Dakle kad predjete most (i granicni prelaz sa nase strane) skrenite desno i prva desno. To je jako blizu granicnog prelaza, i bolje da vas tu cekamo nego na samom prelazu, da ne nabijamo nevozu uniformisanim licima. Onda idemo u Bratunac na kaficu i mali djir po gradu pa pravac bbq destinacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion Streetfighter

Gorane evo moj broj moba pa kad budete ulazili u VA cimnite da se nadjemo

Mikica: 064/263- 02-42 ili Malisa: 064/ 195- 63-68

Znaci da vas ocekujemo izmedju 10 i 10:30h. Vidimo se sutra!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja