Jump to content

Moto Zajednica

Mesto za rostiljanje i lepa tura II

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Dakle, dogovorena je sl tura. Dolazite kod nas u Bratunac. Obzirom da je bilo price (vise izmedju mene i Dace) da se to organizuje vec sl vikend, od te ideje moramo odustati zbog Vaskrsa. Ipak nismo toliko bezbozni.

Ideja je da se okupimo na obali Drine, rostiljamo, razapnemo satore, dakle moze i da se popije, Sarac obezbedjuje svirku. Eto prilike da izluftirate/probate svoje satore. Sto se rostilja tice moze klasika, a moze i na razanj. Apsolutno je do nas. Treba samo pratiti prognozu i nadati se da je prvi vikend nakon praznika tj April 14ti suncan i topao. Ocekujemo sve ucesnike LA toura, prosirenu ekipu iz VA i sve ostale koji su zainetesovani. Uskoro otvaram novi topic da ne mijesamo pricu sa happeningom u LA. Cheers.

 

Evo da se ne ponavljam, neka ovo bude uvod u pricu. Super je sto neki momci vec potvrdjuju ucesce i ohrabrio bih i ostale da to urade, da bi smo Sarac i ja mogli prema broju ucesnika da pronadjemo sto adekvatnije i diskretnije mjesto pored Drine, kao i pravu kilazu ranije pomenutog jagnjeta :D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odlicna je ideja, al sta mislite da se to pomeri za nedelju ili jos bolje dve nedelje?

 

Pitam zato sto je bas taj vikend 14. - 15. April jako opterecen raznim moto dogadjajima - Moto Sajam u Somboru, moto defile u Beogradu organizovan od strane policije, MK Beograd organizuje dobrovoljno davanje krvi...

 

Sta mislite da se recimo zafiksira prica za vikend 28-29. April i da se tada organizuje BJB voznja i okupljanje kod vas negde blizu Drine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Odlicna je ideja' date=' al sta mislite da se to pomeri za nedelju ili jos bolje dve nedelje?

 

Pitam zato sto je bas taj vikend 14. - 15. April jako opterecen raznim moto dogadjajima - Moto Sajam u Somboru, moto defile u Beogradu organizovan od strane policije, MK Beograd organizuje dobrovoljno davanje krvi...

 

Sta mislite da se recimo zafiksira prica za vikend 28-29. April i da se tada organizuje BJB voznja i okupljanje kod vas negde blizu Drine?[/quote']

 

Odlicna, odlicna, odlicna ideja, havala Pablo! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
za vikend 28-29. April i ?

 

tada je prvi moto skup ove sezone u Smederevu.... da se opet ne rashtrka drushtvo na dve strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Da, u pravu si za moto skup u Smederevu...

 

Onda jedino da se voznja i druzenje organizuju vikend pre, tj. 21-22. April.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
za vikend 28-29. April i ?

 

tada je prvi moto skup ove sezone u Smederevu.... da se opet ne rashtrka drushtvo na dve strane...

 

Pa odatle je svakog vikenda bar u 2 mesta skup....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
za vikend 28-29. April i ?

 

tada je prvi moto skup ove sezone u Smederevu.... da se opet ne rashtrka drushtvo na dve strane...

 

Pa odatle je svakog vikenda bar u 2 mesta skup....

 

zato je Pablo i rekao da bude vikend pred moto skup u Smederevu :wink:

 

 

Onda jedino da se voznja i druzenje organizuju vikend pre' date=' tj. 21-22. [/b']April.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Odlicna je ideja' date=' al sta mislite da se to pomeri za nedelju ili jos bolje dve nedelje?

 

Pitam zato sto je bas taj vikend 14. - 15. April jako opterecen raznim moto dogadjajima - Moto Sajam u Somboru, moto defile u Beogradu organizovan od strane policije, MK Beograd organizuje dobrovoljno davanje krvi...

 

Sta mislite da se recimo zafiksira prica za vikend 28-29. April i da se tada organizuje BJB voznja i okupljanje kod vas negde blizu Drine?[/quote']

Da' date=' u pravu si za moto skup u Smederevu...

 

Onda jedino da se voznja i druzenje organizuju vikend pre, tj. 21-22. April.[/quote']

Mozda je onda onda najbolje da se ostavi jaga da pase do 21 :D jer bi bilo steta ne biti u Bgd 14., a ujedno da pozovemo Bobana, Sarca i Dacu i sve iz RS i sire da dodju i budu nasi gosti tog vikenda :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Hvala svima na konstruktivnim komentarima. Svakako da nemamo namjeru da miniramo tako 2 vazna dogadjaja u BGD. Pogotovo to davanje krvi. Dakle, prihvata se i odredjujemo datum za 21 April. Boze, daj da vrijeme posluzi [-o<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

zato je Pablo i rekao da bude vikend pred moto skup u Smederevu :wink:

 

 

Onda jedino da se voznja i druzenje organizuju vikend pre' date=' tj. 21-22. [/b']April.

 

Video sam tek posto sam napisao poruku, dok sam je ja otkucao on je vec odgovorio... nekoliko puta mi se to desavalo... kad radim sa 20ak prozora u svakom trenutku..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
Hvala svima na konstruktivnim komentarima. Svakako da nemamo namjeru da miniramo tako 2 vazna dogadjaja u BGD. Pogotovo to davanje krvi. Dakle' date=' prihvata se i odredjujemo datum za 21 April. Boze, daj da vrijeme posluzi [-o<[/quote']bobane a zasto nebi ja ti i sarac napravili druzenje,iskoristimo obadva termina,u svakom slucaju dolazim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Hvala svima na konstruktivnim komentarima. Svakako da nemamo namjeru da miniramo tako 2 vazna dogadjaja u BGD. Pogotovo to davanje krvi. Dakle' date=' prihvata se i odredjujemo datum za 21 April. Boze, daj da vrijeme posluzi [-o<[/quote']bobane a zasto nebi ja ti i sarac napravili druzenje,iskoristimo obadva termina,u svakom slucaju dolazim

 

Ako se sastavim i registrujem do tada, eto i mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
Ako se sastavim i registrujem do tada' date=' eto i mene.[/quote']

 

A ako se ne sastaviš i registruješ, ti kreni atomobilom. taman da povezeš ribolovaèki pribor! Ima klena, mladice, pastrmke... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
Ako se sastavim i registrujem do tada' date=' eto i mene.[/quote']

 

A ako se ne sastaviš i registruješ, ti kreni atomobilom. taman da povezeš ribolovaèki pribor! Ima klena, mladice, pastrmke... :roll:

dobro bi dosao i sah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
Postovane kolege' date=' danas sam uzeo L tablicu. Po isteku 15 dana polazem za V kategoriju, pa se vidimo![/quote']

 

Bravissimo! Videæeš kako je prelep oseæaj kad ti udare peèat na V! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Hvala ti Pablo, sam Bog te poslao! 14-tog je fudbalski turnir u sportskom centru olimp, revijalnog, a i takmicarskog karaktera. Ucestvuju ekipe iz politickih stranaka, a slobodan pristup ima bilo koja organizacija, tako da mozemo da prijavimo ekipu ako ima zainteresovanih za fudbal, a bice i nagrada. Posto sam jedan od (najbitnijih) organizatora turnira, imacemo i neku vezu :oops: . Prijave (ozbiljnih, jer ne smemo da se brukamo, bice tu i nekih iz vodjstva ove drzave) na 064-2969-268

A 21-vog se svi vidimo u Bratuncu :D .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Postovane kolege, danas sam uzeo L tablicu
Jeeeeeee!

 

 

 

A 21-vog se svi vidimo u Bratuncu

 

Pripreme su pocele, samo da znate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Postovane kolege' date=' danas sam uzeo L tablicu. Po isteku 15 dana polazem za V kategoriju, pa se vidimo![/quote']

 

Kako je uzeo L tablicu za V kategoriju tako je do Avale ladno stigao :D:D Ma mogao bi i do Bratunca, opiusteno samo da se opstina LA prosiri do onde, pa sa L ides i tamo :):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Kad vec pomenuste dokumenta: molim vas imajte u vidu da ce vam za prelazak granice trebati zeleni karton. Imajte to u vidu. Mi odavde to redovno dobijamo uz registraciju, ali sam primjetio da ga nemaju svi bajkeri iz Srbije, jer je, cini mi se, nesto skuplji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

javascript:emoticon(':biker:')Videli smo se lalajko u Ljermontovoj juce,21 racunaj na mene pa da se polako pakujemo.Mozda ce i Gogica (laband)da ide,u svakom slucaju niko nema v kategoriju. HA HA naj jaci smo

 

 

 

 

 

 

 

 

amerika i engleska nikada nece postati zemlja proleterska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Jako bih voleo, ali tesko... Pazi meni L tablica istice 20-tog. Mogu li istog dana da polazem? I da dobijem pocat? (podrazumeva se da sam polozio :) )

 

Inace, vozim ovo moje cudo od 10 novembra, po lokalu. Nikad me policija nije ni pogledala. Dva sata posto sam uzeo L tablice i dosao u LA zaustavise me i dokumente na kontrolu! Neverovatno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Taman sam se poèeo spremati za 21. ali šta?Jebi ga imam svirku i to ceo dan tako da æe EN-ovci biti uskraæeni za jednog èlana ,nadam se da æu im se odužiti drugom prilikom.

U svakom sluèaju pozdrav svima i lep provod i sreæan put vam želim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
Jako bih voleo' date=' ali tesko... Pazi meni L tablica istice 20-tog. Mogu li istog dana da polazem? I da dobijem pocat? (podrazumeva se da sam polozio :) )

 

Inace, vozim ovo moje cudo od 10 novembra, po lokalu. Nikad me policija nije ni pogledala. Dva sata posto sam uzeo L tablice i dosao u LA zaustavise me i dokumente na kontrolu! Neverovatno![/quote']

nadam se da ti nisu ništa pisali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja