Jump to content

Moto Zajednica

KUPIH PRVI OZBILJAN MOTOR!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Naime, nakon par godina voznje maxi skutera danas konacno kupih ozbiljan motor, 650ccm/72ks, kawasaki ER-6N! Po testovima i misljenjima mnogih jedan od idealnih motora za "pocetnike"! Da li su pozitivne kritike osnovane, pokazace vreme.

Hvala Meexu, na zivcima i razumevanju, odvojenom vremenu i slusanju mojih "centrifugalnih", "jednih-te-istih-prica"! :), Miloshu na korisnim savetima u vezi doticnog motora i Dexteru na strpljenju u razgovoru sa "zutokljuncima"! P.S Dex, nisi "dzaba krecio!" :)

Eto drugari, morah podeliti ovu radost sa vama, je da imam rep-mahao bih od srece!

POzdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Naime' date=' nakon par godina voznje maxi skutera danas konacno kupih ozbiljan motor, 650ccm/72ks, kawasaki ER-6N! Po testovima i misljenjima mnogih jedan od idealnih motora za "pocetnike"! Da li su pozitivne kritike osnovane, pokazace vreme.

Hvala Meexu, na zivcima i razumevanju, odvojenom vremenu i slusanju mojih "centrifugalnih", "jednih-te-istih-prica"! :), Miloshu na korisnim savetima u vezi doticnog motora i Dexteru na strpljenju u razgovoru sa "zutokljuncima"! P.S Dex, nisi "dzaba krecio!" :)

Eto drugari, morah podeliti ovu radost sa vama, je da imam rep-mahao bih od srece!

POzdrav[/quote']

Cestitam na ostvarenoj zelji iako nisam ljubimac takvih motora, jebiga godine(45) ono s godinama se sire ruke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.
Iskrene cestitke! Da ga srecno vozis u zdravlju i veselju!!

PS kako si uspeo da se smestis na njega' date=' koliko sam shvatio prilicno si "gabaritan" ?[/quote']

 

Pa od silne zelje za tim motorom sam se "skupio"! :lol: 186cm/105kg, moj izgled na motoru je na ganici dobrog ukusa, ali meni se motor svidja, bas taj sam zeleo godinu dana i posto se osjecam prijatno na njemu, a kolena su mi taman uz rezervoar, mogu reci da "velicina nije bitna"! :lol::lol: Sad mi je OK, vidjecemo nakon nekog vremena i nekoliko suvozacica, koje ce najbolje oceniti da li mi je mali! :twisted: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Cestitam, super si motor pazario, vozio sam takav dosta prosle sezone i bio sam vise nego prijatno iznenadjen. Dugo da te sluzi i da te nigde ne ostavi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Hvala Meexu' date=' na zivcima i razumevanju, odvojenom vremenu i slusanju mojih "centrifugalnih", "jednih-te-istih-prica"! :)[/quote']

 

aaa ne ne ne ne, grdno se varas ako si mislio da ces onom gurmanskom danas i ovom zahvalnicom da se izvuces..:D:D..Ajd jos jednom i ovde da ti cestitam!! U ZDRAVLJU GA POKVARIO!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Hvala Meexu' date=' na zivcima i razumevanju, odvojenom vremenu i slusanju mojih "centrifugalnih", "jednih-te-istih-prica"! :)[/quote']

aaa ne ne ne ne, grdno se varas ako si mislio da ces onom gurmanskom danas i ovom zahvalnicom da se izvuces..:D:D..Ajd jos jednom i ovde da ti cestitam!! U ZDRAVLJU GA POKVARIO!! :)

Ovo se može oprati samo Yomanovim potpisom :twisted: :twisted: :twisted: negde u Tresijama...

P.S. Nisam još video da se hvališ kupljenom ozbiljnom kacigom kao ni L tablicom i sliènim ''glupostima'' :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Hvala Meexu' date=' na zivcima i razumevanju, odvojenom vremenu i slusanju mojih "centrifugalnih", "jednih-te-istih-prica"! :)[/quote']

aaa ne ne ne ne, grdno se varas ako si mislio da ces onom gurmanskom danas i ovom zahvalnicom da se izvuces..:D:D..Ajd jos jednom i ovde da ti cestitam!! U ZDRAVLJU GA POKVARIO!! :)

Ovo se može oprati samo Yomanovim potpisom :twisted: :twisted: :twisted: negde u Tresijama...

P.S. Nisam još video da se hvališ kupljenom ozbiljnom kacigom kao ni L tablicom i sliènim ''glupostima'' :evil:

 

Kaciga danas! A kategoriju jurim od sutra! Ne brini na sve mislim! :twisted:

A za sve ostalo, "sve je dobro, samo da je ispod sacha..."! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa od silne zelje za tim motorom sam se "skupio"! :lol: 186cm/105kg' date=' moj izgled na motoru je na ganici dobrog ukusa [/quote']

 

:mrgreen: :mrgreen:

 

Cestitam na kupovini. Srecno i dugokilometrazno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Hvala drugari!

Samo da zavrsim kategoriju pa se nadam da cemo se voziti zajedno! Danas sam izasao iz kuce u 10h i vratio se u 21.30h! NISAM sisao sa motora! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Cestitam !!! :D

 

Danas sam izasao iz kuce u 10h i vratio se u 21.30h! NISAM sisao sa motora! :D

Khm da, i ... stvarno !!! :oops: mi se ne vozimo toliko ! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Cestitam !!! :D

 

Danas sam izasao iz kuce u 10h i vratio se u 21.30h! NISAM sisao sa motora! :D

Khm da' date=' i ... stvarno !!! :oops: mi se ne vozimo toliko ! :shock:[/quote']

 

Ali vecinu vremena je proveo sedeci na njemu u mestu, cisto da se navikne..:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Hvala drugari!

Samo da zavrsim kategoriju pa se nadam da cemo se voziti zajedno! Danas sam izasao iz kuce u 10h i vratio se u 21.30h! NISAM sisao sa motora! :D

 

Sad sam tek video da se ostvarilo ono sto si hteo :D

 

Nista lepse nego kad san postene java :)

 

A sta je ER videces vec, ako vec nisi da sad ja ne hvalim, shvarice se subjektivno :D

 

O voznji i predjenim kilometrima, ovo ti je tek pocetak, meni je vec 11 000 na satu a od kraja novembra se vozi tek. Strasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
Cestitam !!! :D

 

Danas sam izasao iz kuce u 10h i vratio se u 21.30h! NISAM sisao sa motora! :D

Khm da' date=' i ... stvarno !!! :oops: mi se ne vozimo toliko ! :shock:[/quote']

 

Ali vecinu vremena je proveo sedeci na njemu u mestu, cisto da se navikne..:D:D

 

 

:fcab: :fcab: :fcab:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja