Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ako nije veliko ulubljenje ja bi to samo zagitovao,ako ga pegla skine se zastita pa ti zardja jer ga iznutra ne mozes zastititi,u Ns-u je juce na Najlon pijaci bio jedan crni za 6200 kasko osiguran,kupljen u Culetu 2008. sa 3000 km na satu,nisam primetio neka ostecenja

Video sam negde u oglasima tog crnog,mislim u Novosti oglasima.Ma dao bi ga on mozda i za 6000. Jel mu fali nesto il je skroz citav?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ma dajte ljudi, 6300e kosta nov. Pa za 300e ne bi mu razmisljao i kupio bi nov a ne da kasnije razmisljam sta je radio u periodu razrade motora sa njim i zasto ga tako brzo prodaje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ma dajte ljudi, 6300e kosta nov. Pa za 300e ne bi mu razmisljao i kupio bi nov a ne da kasnije razmisljam sta je radio u periodu razrade motora sa njim i zasto ga tako brzo prodaje...

Slazem se sa tobom,al tih 300 eur-a je skoro 700 eur-.Nov je 6370 plus prva rega blizu 200 eur-a i jos prvi servis na 1000 km oko 100 eur-a.Novo je novo,al ako mozes da dobijes skoro nov za hiljadu do dve kilometara u njemu za 6000 ,jos u crnoj boji koje vise nema za ovu sezonu,jos registrovan godinu dana i odradjen servis,mislim da racunica nije losa.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

.

Ma dajte ljudi, 6300e kosta nov. Pa za 300e ne bi mu razmisljao i kupio bi nov a ne da kasnije razmisljam sta je radio u periodu razrade motora sa njim i zasto ga tako brzo prodaje...

Slazem se sa tobom,al tih 300 eur-a je skoro 700 eur-.Nov je 6370 plus prva rega blizu 200 eur-a i jos prvi servis na 1000 km oko 100 eur-a.Novo je novo,al ako mozes da dobijes skoro nov za hiljadu do dve kilometara u njemu za 6000 ,jos u crnoj boji koje vise nema za ovu sezonu,jos registrovan godinu dana i odradjen servis,mislim da racunica nije losa.Poz

 

Ali opet dodjes na ono pitanje ,,sta je radio u periodu razrade motora sa njim i zasto ga tako brzo prodaje...,, jer ako je nesto za.ebo, onda ce tek to kasnije da te tuce po dzepu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ma necu da razmisljam o tome sta je on radio pre toga i da me boli glava oko toga. Ako  vec das 6000 e daces i tih 700 i isteras nov motor iz salona i to je to. E sad jedino ako znas kako taj decko vozi i odrzava motor, to je ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ma necu da razmisljam o tome sta je on radio pre toga i da me boli glava oko toga. Ako  vec das 6000 e daces i tih 700 i isteras nov motor iz salona i to je to. E sad jedino ako znas kako taj decko vozi i odrzava motor, to je ok...

Ma ja se nadam novom motoru,i uvek bih naravno kao i svi uzeo radije nov nego polovan,nista novo nisam rekao,ali veruj mi da ima ljudi koji ga kupe novog pa im iz ko zna kojih razloga treba novac,pa ga prodaju skoro novog.Takodje ljudi kaparisu motor na jesen,pa ne skupe pare do isporuke motora pa se onda uzajme samo da ne propadne kapara i onda ga novog prodaju po ceni polovnog samo da vrate uzajmljene pare.Izgubi on na toj za.ebanciji 400-500 eura al ne izgubi 1200 i kusur eura kolko je kapara,tj 20%.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Zvao sam momka koji prodaje tog Z750 sa Najlon pijace od nedelje,i mozda smo se dogovorili.Ceka nekog ko je obecao da ce do petka mozda skupiti lovu,a ako on ne dodje postajem vlasnik Z750-ke.Kasko osiguran,placena premija za godinu dana,rega,uradjen servis,3000 km,skoro nov motor i jos crni.Budemo videli,ako pazarim postam slike  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Zvao sam momka koji prodaje tog Z750 sa Najlon pijace od nedelje,i mozda smo se dogovorili.Ceka nekog ko je obecao da ce do petka mozda skupiti lovu,a ako on ne dodje postajem vlasnik Z750-ke.Kasko osiguran,placena premija za godinu dana,rega,uradjen servis,3000 km,skoro nov motor i jos crni.Budemo videli,ako pazarim postam slike  ;)

Slike obavezno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Zvao sam momka koji prodaje tog Z750 sa Najlon pijace od nedelje,i mozda smo se dogovorili.Ceka nekog ko je obecao da ce do petka mozda skupiti lovu,a ako on ne dodje postajem vlasnik Z750-ke.Kasko osiguran,placena premija za godinu dana,rega,uradjen servis,3000 km,skoro nov motor i jos crni.Budemo videli,ako pazarim postam slike  ;)

Slike obavezno!

Naravno,cim ga udomim saljem fotke.Nadam se da ovaj drugi protivkandidat nece skupiti lovu do petka,pa ce zeka doci kod mene.Rekao sam sebi da necu previse da se nadam i nerviram,al toliko sam napet i ne mogu vec da iscekam petak da je to strasno.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

sutra mu istice rok ako ga taj lik ne pazari pazarisga i obavezno jedana zajedicka voznja  akoi bog da narandzasti & crni ''dva zeca na putu''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

kod nas za ovu godinu cinimi se da je ostalo jos svega 3,4komada i to u plavoj boji bez abs ako do sada nisu ni oni prodati a konbinacija zeleno crna trebao bih da krene sa prodajom jos u decembru 2008 jer sam ja takodje u decembru 2007 kupio medel za 2008

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

sutra mu istice rok ako ga taj lik ne pazari pazarisga i obavezno jedana zajedicka voznja  akoi bog da narandzasti & crni ''dva zeca na putu''

Obavezno idemo jedan djir negde ako ga pazarim,nemogu da iscekam sutra.Sad sam opet zvao lika,da vidim da se nije javljao onaj momak,al kaze nista do sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Zna li neko od vas koje ce se boje prodavati do kraja godine, oce biti svih ko do sad (zelena, crna, narandzasta, plava)?

Zvao sam pre neki dan Stankaru i imaju i narandzasti i plavi,rok isporuke od 7-10 dana.Sto se tice boja,ostaju crni i plavi,sa nekim manjim izmenama postavio sam slike u ovoj temi negde,i onaj novi pre.ebani zeleno crni.Narandzasti za 2009.god nece biti,jedino negde neki ako im ostane pa ga  nadjes,mozda i popust dobijes.Taj narandzasti mi je bio najruzniji od svih za 2008. al kad sam ga uzivo video predomislio sam se,mnogo bolje izgleda nego na slikama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Meni se ovako na slikama naj vise svidja zeleno-crna varijanta. Ali videcemo do zime ima vremena pa cu videti sta cu...

Evo ovaj zeleni nadjoh u oglasima na prodaju,ovo je model iz 2007.,pise 5600 eur-a,mozda bi ga dao i malo nize.

 

post-3633-12879002151133_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ma jok, trazio sam polovan motor do pre mesec dva ali me je otac ipak ubedio da sacekam zimu da skupimo pare za nov ali pod uslovom da ga ne prodam za godinu dana ko YBR ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Mislim da mi je propala kupovina motora,jutros smo se culi taj lik sto ga je navodno kaparisao do petka se valjda nije javio,a posle kad sam zvao da proverim nije mi vise odgovarao na tel.Razmenili smo posle par sms-ova,al sve mi je delovalo toliko neozbiljno.Ma nema veze bice motora,ionako je sezona na izmaku.Ma za toliko para mogu skoro i nov da uzmem.Al bas sam se naostrio da se malo provozam dok je ovog lepog vremena jos malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ma opusteno, ako mozes sacekaj jos malo i kupi nov. Nista lepse nema nego kad ga ti prvi registrujes i sednes na njega, uhhh.

Ja cu morati da cekam zimu, a mozda ce biti i nekog popusta mada cisto sumnjam, ako nista drugo onda ce moci da se kupi ovaj za 2009 godinu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ma opusteno, ako mozes sacekaj jos malo i kupi nov. Nista lepse nema nego kad ga ti prvi registrujes i sednes na njega, uhhh.

Ja cu morati da cekam zimu, a mozda ce biti i nekog popusta mada cisto sumnjam, ako nista drugo onda ce moci da se kupi ovaj za 2009 godinu...

Ma sacekacu ja zimu i kaparisati onog zelenog za sledecu godinu,al ovaj mi je bas odgovarao jel je kupljen u NS-u,i crni je,a taj mi je ubedljivo najlepsi.Al jeste lep osecaj kad ti prvi prdnes u sic  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ma opusteno, ako mozes sacekaj jos malo i kupi nov. Nista lepse nema nego kad ga ti prvi registrujes i sednes na njega, uhhh.

Ja cu morati da cekam zimu, a mozda ce biti i nekog popusta mada cisto sumnjam, ako nista drugo onda ce moci da se kupi ovaj za 2009 godinu...

Ma sacekacu ja zimu i kaparisati onog zelenog za sledecu godinu,al ovaj mi je bas odgovarao jel je kupljen u NS-u,i crni je,a taj mi je ubedljivo najlepsi.Al jeste lep osecaj kad ti prvi prdnes u sic  ;D

Meni je prosli motor bio nov, kupljen u Teletrade Yamaha. Otisao sam po njega i utovario ga u kombi, kad mi je lik davao kljuceve trese su mi se ruke. Otiso sam i zaboravio sva dokumenta koliko sam bio uzbudjen. ;D ;D ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja