Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Sio sam na Z750 (model 2006) vecegcrnogorca i pazite sad, nigdje koljenom ne doticem agregat...

Ocigledno su procjenili da to kupuju samo nizi ljudi  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

da li ko zna cenu fabricke dodatne opreme i to rolarbara,vizira,zastita lanca zajedno sa blatobranom i onog spica sto stoji na izduvnim granama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

evo novog obavestenja za sve lubiteli z750 pocele su uplate za 2008 cena je ostala ista masina je pretrpela male promene na radilici i manjac je sada jos bolji

kod culeta se motor dobija za 15 dana novi modeli a stari nema samo sto on nema motor sa abs a kode mimota takodje za 15dana a sa abs posle 15 januara.Prodao sam svoj motor i posle petnajstog kada dobijem platu idem da uplatim zeca samo neznam kod koga cu da uplatim mislim da cu kod stankovica zato sto covek sa kawaom rdi vec 20 godina i isao je u njihovu fabriku 1989 na specijalizaciju.Mislim da bi sada u naslovu moglo staviti 2007/2008

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Da li ce za 2008 biti S verzija?

Ima li razlike u sjedistu izmedju S i obicne verzije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

z750 u s verzi se nece praviti za sledecu godinu a ni u buduce zato sto se slaba kupovina i potreznja  u nekim evropskim prodavnicama moze da se nadje nov sto je nije prodat od 2006 godine po svemu sudeci se neci ni praviti u skorije vreme po recima kawasaki celnika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

napokon ce snovi postati stvarnost,sanjanje zeca i misljanje kada cu imati takav motor i sakupljane para od oko 3god i odricanje svega samo da bi kupio taj motor ce se uskoro ostvariti jer sam juce bio kod culeta i uplatio z750  sa abs u narandzastoj boji motor bi trebao da stigne izmedju 1 i 5 decembra ko ce sada to sacekati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 170 postova
  • Lokacija: Zg i tu i tamo Bg (po nekoliko dana)

napokon ce snovi postati stvarnost,sanjanje zeca i misljanje kada cu imati takav motor i sakupljane para od oko 3god i odricanje svega samo da bi kupio taj motor ce se uskoro ostvariti jer sam juce bio kod culeta i uplatio z750  sa abs u narandzastoj boji motor bi trebao da stigne izmedju 1 i 5 decembra ko ce sada to sacekati

Metro zec! Po meni je to uz onu zelenu najbolja boja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

i po meni je posle zelene ova naj bolja stacu kada nisam te srece da kupim u zelenoj boji kada je nigde  kod nas nema a u nemackoj stoje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750

nesto o z750 motor je izasao 2003 san mi je bio da ga kupim i kupio sam ga.Ja imam proslogodisnji model sa 110ks extra motor sa cenom u Nemackoj 8074evra nimalo nije jeiftin kako ga prodaju po ovoj ceni kod nas od6340 nemam pojma ali znam da nije za visoke ljude i da vozac i suvozac mogu bez problema proci 200km. bez stajke mozda ne izgleda tako da je motor udoban ali treba ga probati a posebno hiljadarku sledece godine idem na jedno vece putovanje po cemo videti 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

motor ce mi kasniti trebao sam ga dobiti oko petog decembra ali necu danas su mi javil vec tamo oko februara zato sto  sa abs nisu jos napravili,cuo sam da ce narandazsti jedan nov ovih dana doci u sabac pa ako se buduci vlasnik nalazi na sajtu mogao bi da okaci slike kada ga dobije,sada se smo nerviram nemogu da docekam sve me nesto izjeda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

platio sam 1360e i ostatak kada dodje motor kosta 6816e na sve kavasaki modele je bio popust kada sam isao da uplatim samo za z750 nije zato sto je to hit model i nije bilo ni dosta napravljeni za 2007

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

2at-DSC032_thumb.jpg 1nk-DSC032_thumb.jpg  jdr-DSC033_thumb.jpg  14l-DSC033_thumb.jpg  qeu-DSC033_thumb.jpg  qeu-DSC033_thumb.jpg  3va-DSC033_thumb.jpg  rnr-DSC033_thumb.jpg  uiw-DSC033_thumb.jpg

 

napokon je zecic stigao u svoj dom.u cetvrtak je stigao motor oko 15 casova  stavio sam ga u dnevni boravak  gde mozemo ceo dan da ga gledamo i da slavimo tu ce se zadrzati sve do maja kada ga budem isao da registrujem u prodavnici su mi rekli da sam prvi u drzavi koji sam dobio z750za 2008 godinu a stigao je jos jedan koji ide u sabac sam sto je taj bez abs nisam ranije stigao da objavim zato sto sam bio umoran svaki dan mi dolaze bajkeri na cast pa nemem vremena u cetvrtak smo slavili do iza ponoci i u petak ceo dan dolaze da vide i u subotu je tako isto sada sam uzeo vremena pa vam i slike saljem da vidite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

E sad ja imam par pitanjca...

Koje su gume na njemu???

Posto vidim da ganisi probao necu te pitati da li si zadovoljan ;D

Reci mi jos da li uz motor ide jos nesto od opreme u tu cenu ili ne?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

nedobijas bas nista od opreme dobices samo privezak za kljuceve i drzad tablice sa natpicom culetove firme gume su 170 danlop kvalifijer valda sm dobro napisao naziv ja sam uzeo sa abs koji je skuplji 500e i 25e prevoz culetu sto mi je motor doneo na kucnu adresu nisam ga vozio znaci ostaje mi samo da ga registrujem ako vidim ove godine je velika zaiteresovanost za narandzastu .nejdu mi nesto te privatne poruke nekad stignu anekad ne ajde molim te posalji mi privatnu kako se salju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja