Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

koliko konja ima z750 2007/2008?

 

Mislim da je oko 105

 

A ja mislim da je oko 106 ...  :D

 

 

105 bez vozaca, 106 sa vozacem  :D :D :D

107 sa vozacem ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Pozdrav ljubiteljima Z750-ice  ;D,nadam se da cu uskoro postati ponosan vlasnik istog,al me zanima par stvari,pa ako neko moze malo neka mi pomogne.Citao sam vase postove i shvatio da sam mozda i zakasnio za kupovinu novog zekana za ovu godinu,jer kako sam razumeo mora se naruciti u novembru kako bi ti ga isporucili do proleca.I druga stvar,po vama gde mi je bolje da ga pazarim kod "Mimoto-a"il kod Cule-ta".Toliko za sada i unapred hvala za odgovore.

P.s. nisam hteo da otvaram novu temu,posto nisam offtopic (bar se nadam),al ako nekom bude smetalo ja cu otvoriti novu.

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

nisi jos zakasnio ako mislis kupit iga idi vec sutra ili prekosutra zato sto je ostalo jos svega par komada za nase trziste kaparisega 20posto od njegove cene i cekas najmanje 15 dana a i malo duze ,a sto se tice kupovine mozes ga uzeti gde hoces ali samo od njih dvoje nemoj ga kupovati od drugi prodavaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Sta vi mislite, posto ove godine nije izasala verzija sa poluoklopom, da li ce izaci sledece godine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Razmisljam o kupovini novog ali ne interesuje me naked verzija posto planiram sa njim da putujem.

 

Ne znam da li ima neko dobro resenje od zastite vetra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

nisi jos zakasnio ako mislis kupit iga idi vec sutra ili prekosutra zato sto je ostalo jos svega par komada za nase trziste kaparisega 20posto od njegove cene i cekas najmanje 15 dana a i malo duze ,a sto se tice kupovine mozes ga uzeti gde hoces ali samo od njih dvoje nemoj ga kupovati od drugi prodavaca

Ma najvise sam poceo da se dvoumim gde da ga uzmem kad su tebe savetovali da razmislis o Mimotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Razmisljam o kupovini novog ali ne interesuje me naked verzija posto planiram sa njim da putujem.

 

Ne znam da li ima neko dobro resenje od zastite vetra?

Kolko sam video jedina zastita od vetra je ono malo vetrobransko staklo,koja je dodatna oprema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

evo dva brata zajedno juse slikano u njegosevu na moto susretu jedan srbin a jedan nemac

7cd-DSC042_thumb.jpg j3f-DSC042_thumb.jpg

Jednom recju,prelepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

@Motoras

Pa nisi pisao ni malo kako si zadovoljan sa motociklom,i na kraju vidim da si i ti odustao od kupovine kod Stankovica i odlucio se za Culeta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Zvao sam danas Culeta,moze se naruciti narandzasti i plavi i za oko 15-ak dana stize,a crnog za ovu godinu vise nema,a bas sam zeleo u crnoj boji.Nemam srece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pa uzmi onda narandzasti ,ja sam hteo zelenog pa isto nisam imao srece,a sa motorom sam vise nego prezadovoljan presrecan ,motor odlicno vuce,ima dosta dobru zastitu od vetra neverovatno,nemas potrebe da ga vozis u crveno ima dobar obrtni momenat sto se meni najvise i svidja sedis u prirodnom polozaju nemas nikakav umor da te bolu ledja i slicno .presao sam 950km i danas sam zakazao servis kod culeta prvi na 1000km i kosta 100e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

pa uzmi onda narandzasti ,ja sam hteo zelenog pa isto nisam imao srece,a sa motorom sam vise nego prezadovoljan presrecan ,motor odlicno vuce,ima dosta dobru zastitu od vetra neverovatno,nemas potrebe da ga vozis u crveno ima dobar obrtni momenat sto se meni najvise i svidja sedis u prirodnom polozaju nemas nikakav umor da te bolu ledja i slicno .presao sam 950km i danas sam zakazao servis kod culeta prvi na 1000km i kosta 100e

Ma videcu jos,narandzasti mi se najmanje svidja,nemoj da se ljutis  ;D.Mozda je bolje da se strpim pa da kupim bas ono sto zelim,al tesko je biti strpljiv u ovakvim situacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Imam ponudu za z 750 '04, presao 25000km.Da li je to puno km za njega?

 

Zasto bi bilo puno ako je lepo odrzavan ? Moj je 2006. za sada ima 23500km na satu i radi ko sat .  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

to nije puno nasao sam informaciju na internetu da je lik presao 75000km da nista na masini nije otvarana ,zanaci moras se pridrzavati redovni servisa ,upuctva za upotrebu ,redovnog odrzavanja,bez voznje u crvenomk polju i bez turiranja i pucanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja