Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pre neki dan sam ga probao voziti 200km/h i to mi je na 9000obrtaja nije nista strasno stabilan je ne uvija malo sam zalegao i vetar mi u opste nije smetao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Životni vek zavisi od brda faktora, ali redovno i kvalitetno održavanje je jedan od najbitinijih. Naravno pored normalne upotrebe motora  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam hteo da kupim 2k8 ali nisam nasao sa absom tako da cu porucim model 2009. I to po svoj prilici ovaj jer izgleda woohoo :). p.S. Jel to znaci da nista drugo nisu dirali osim boje? I zna li neko kada se mogu ocekivati cene za 2009 i kada ce moci da se porucuje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009
link=topic=5905.msg288172#msg288172 date=1217152777]

Ja sam hteo da kupim 2k8 ali nisam nasao sa absom tako da cu porucim model 2009. I to po svoj prilici ovaj jer izgleda woohoo :). p.S. Jel to znaci da nista drugo nisu dirali osim boje? I zna li neko kada se mogu ocekivati cene za 2009 i kada ce moci da se porucuje?

Nisu dirali nista osim boje,a za cene nemam pojma,pa valjda ce ostati isto jer i ja imam  u planu da ga uzimam,valjda nece biti skuplji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Do sada nije imao gde da se poruci prasinar kod nas za njega koliko sam video kao na onom zelenom gore:). Valjda ce to ispraviti ;). Jos samo neko da zna kad ce biti moguce "rezervisati"primerak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009
link=topic=5905.msg288192#msg288192 date=1217156031]

Do sada nije imao gde da se poruci prasinar kod nas za njega koliko sam video kao na onom zelenom gore:). Valjda ce to ispraviti ;). Jos samo neko da zna kad ce biti moguce "rezervisati"primerak :)

Narucivanje krece u oktobru,cena ostaje ista kao ovogodisnji model,bar za model bez ABS-a,za njega sam se interesovao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Evo jos jedne.

 

 

 

Zec je totalna bolestna, pogotovo sa ovom zelenom ralicom, zastitom za motor i auspuhe. Bolestina.

Znam da mi je Fazer upotrebljiviji, ali bojim se da necu odoljeti zekanu.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Stvarno dobro izgleda u ovoj zeleno crnoj kombinaciji.Ja sam za njega zagrejan bio jos i ove godine al malcice zakasnih,hteo sam crnog,al mislim da mi ovaj zeleni za 2009. nece promaci.Crni mi je  lepsi ovogodisnji model sa skroz crnim ramom,nego ovaj za 2009. sa ovom sivo crnom kombinacijom.Ovaj novi u crnoj boji vise lici na crni model iz 2007.Kazu da je zeko jedan od najprodavanijih modela u zadnjih nekoliko godina,a ovde na forumu ne bih rekao da ima puno vlasnika zeca.Na slicnom forumu kao ovom,samo u  Hrvatskoj tema o Z 750 je jedna od najposecenijih i sa gotovo najvise postova.

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

U Hrvatskoj Zeca smatraju "Nacionalnom klasom", sto je potpuno ispravno, jako dobar motor za relativno malo para.

Meni se nudi jedan, sa ulubljenim rezervoarom. Koliko je to ozbiljan problem, naravno, ako je samo to u pitanju?

 

Ulubljen je na cosku rezervoara, nekih 3-4cm sirine, nista nije zguzvano i pocijepano.

 

Sta mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Za moderatore i pokretaca topica:

 

Moze li ova tema da se preuredi i nazove: Oficijelna tema za vlasnike i interesente Z750 ?

 

Stavi kao sticky ili tako nesto, pa da se u njoj raspravlja o Zecu?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

U Hrvatskoj Zeca smatraju "Nacionalnom klasom", sto je potpuno ispravno, jako dobar motor za relativno malo para.

Meni se nudi jedan, sa ulubljenim rezervoarom. Koliko je to ozbiljan problem, naravno, ako je samo to u pitanju?

 

Ulubljen je na cosku rezervoara, nekih 3-4cm sirine, nista nije zguzvano i pocijepano.

 

Sta mislite?

Kolko ti trazi para za taj sa ulubljenim rezervoarom i koje je godiste.?Meni su nudili jedan sa malo ostecenom viljuskom,al u njemu nije bilo ni 1000 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ja mislim da je zec kod nas prilicno jeftiniji nego u Hrvatskoj.Cini mi se da je model bez abs-a kod njih blizu 7000 eur-a,a mozda se i varam,ispravite me ako gresim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Za moderatore i pokretaca topica:

 

Moze li ova tema da se preuredi i nazove: Oficijelna tema za vlasnike i interesente Z750 ?

 

Stavi kao sticky ili tako nesto, pa da se u njoj raspravlja o Zecu?

 

 

Dobar predlog,pa da malo osvezimo ovu temu,a ne na svakih mesec dana po jedan post.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Evo jos jedne.

 

 

 

Zec je totalna bolestna, pogotovo sa ovom zelenom ralicom, zastitom za motor i auspuhe. Bolestina.

Znam da mi je Fazer upotrebljiviji, ali bojim se da necu odoljeti zekanu.

 

 

 

U slicnoj sam dilemi kao ti,izmedju Fazera S2 i Z 750,al zeko je presudio,pogotovo u ovoj zeleno crnoj boji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

U Hrvatskoj Zeca smatraju "Nacionalnom klasom", sto je potpuno ispravno, jako dobar motor za relativno malo para.

Meni se nudi jedan, sa ulubljenim rezervoarom. Koliko je to ozbiljan problem, naravno, ako je samo to u pitanju?

 

Ulubljen je na cosku rezervoara, nekih 3-4cm sirine, nista nije zguzvano i pocijepano.

 

Sta mislite?

Kolko ti trazi para za taj sa ulubljenim rezervoarom i koje je godiste.?Meni su nudili jedan sa malo ostecenom viljuskom,al u njemu nije bilo ni 1000 km.

 

 

Motor je star 2 mjeseca, presao 3000km, crne boje...

Trazi za njega 6000e, novi je 6500e + registracija nekih 200-300e.

 

Buduci da je ulubljen rezervoar, i da je sa motora padano i da je kraj sezone, mislio sam da mu ponudim 5000e  ;D

Dao bih mu i koju par stotina eura vise, ali ne preko 5400-5500e, ni u ludilu.

E sad... Da li neko zna, da li je na Zecu, ono sto se vidi zaista rezervoar ili unutra ima jos jedan "sloj"?

Ako ima jos neki sloj, koji niji ulubljen, onda moze to i obicni limar da zavrsi. Ako nije, nego kompleksnije, onda bih razmislio.

Citao sam negdje da taj udareni rezervoar kad se ispravi, kasnije korozira unutra.

 

Polovan rezervoar moze da se nadje za 400e, a novi za 1000e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Evo jos jedne.

 

 

 

Zec je totalna bolestna, pogotovo sa ovom zelenom ralicom, zastitom za motor i auspuhe. Bolestina.

Znam da mi je Fazer upotrebljiviji, ali bojim se da necu odoljeti zekanu.

 

 

 

U slicnoj sam dilemi kao ti,izmedju Fazera S2 i Z 750,al zeko je presudio,pogotovo u ovoj zeleno crnoj boji.

 

Vozio sam nedavno motor sa oklopom (BMW K1200S i TDM900) i ooooodusevio sam se koliko nema vjetra pogotovo u odnosu na moj motor, zato se i ja dvoumim izmedju FZ1/6S. Nazalost, FZ1S polovan nema, nisam vidio nikoga kod nas da ga ima, i da ga prodaje, mada je dosta i skup. Zato bi mi fz6 bas dobro legao...

Nego ovo je tema o Zecu, a i on bi mi dobro pao, jos uz neki vizir za putovanja... i ljepota... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

U Hrvatskoj Zeca smatraju "Nacionalnom klasom", sto je potpuno ispravno, jako dobar motor za relativno malo para.

Meni se nudi jedan, sa ulubljenim rezervoarom. Koliko je to ozbiljan problem, naravno, ako je samo to u pitanju?

 

Ulubljen je na cosku rezervoara, nekih 3-4cm sirine, nista nije zguzvano i pocijepano.

 

Sta mislite?

Kolko ti trazi para za taj sa ulubljenim rezervoarom i koje je godiste.?Meni su nudili jedan sa malo ostecenom viljuskom,al u njemu nije bilo ni 1000 km.

 

 

Motor je star 2 mjeseca, presao 3000km, crne boje...

Trazi za njega 6000e, novi je 6500e + registracija nekih 200-300e.

 

Buduci da je ulubljen rezervoar, i da je sa motora padano i da je kraj sezone, mislio sam da mu ponudim 5000e  ;D

Dao bih mu i koju par stotina eura vise, ali ne preko 5400-5500e, ni u ludilu.

E sad... Da li neko zna, da li je na Zecu, ono sto se vidi zaista rezervoar ili unutra ima jos jedan "sloj"?

Ako ima jos neki sloj, koji niji ulubljen, onda moze to i obicni limar da zavrsi. Ako nije, nego kompleksnije, onda bih razmislio.

Citao sam negdje da taj udareni rezervoar kad se ispravi, kasnije korozira unutra.

 

Polovan rezervoar moze da se nadje za 400e, a novi za 1000e.

Ako nije veliko ulubljenje ja bi to samo zagitovao,ako ga pegla skine se zastita pa ti zardja jer ga iznutra ne mozes zastititi,u Ns-u je juce na Najlon pijaci bio jedan crni za 6200 kasko osiguran,kupljen u Culetu 2008. sa 3000 km na satu,nisam primetio neka ostecenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja