Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Pa da  prohromski  ni ja  nisam verovao dok nisam skinuo boju , znaci Japanci ga bas ne stede na materijalu.........

 

Cime si skinuo boju,ako nije tajna. ???

Al ste poranili svaka cast  ;D .Meni dolazi kupac po zekonju tako da izgleda da menjam sektu.Zao mi ga sad nesto stvarno je odlican,al dolazi drugi na njegovo mesto mozda jos danas pa ga mozda brze prebolim ;D

 

Aj`d, aj`d ne kukaj sa`d.Vec junacki stisni srce i isprati Zekana pa da je sa srecom novom vlasniku. A ti zajasi Suzanu i uzivaj ove sezone sa njom,a iduce da kupis bolji motor. ;):D :D :D

Haha ma nadam se da ce Suzana ostati malo duze od jedne sezone,mislim da cu biti zadovaljan sa njom.Cim stigne kacim slike i castim pice,bices valjda u prolazu kroz ove krajeve  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Pa da  prohromski  ni ja  nisam verovao dok nisam skinuo boju , znaci Japanci ga bas ne stede na materijalu.........

 

Cime si skinuo boju,ako nije tajna. ???

Al ste poranili svaka cast  ;D .Meni dolazi kupac po zekonju tako da izgleda da menjam sektu.Zao mi ga sad nesto stvarno je odlican,al dolazi drugi na njegovo mesto mozda jos danas pa ga mozda brze prebolim ;D

 

Aj`d, aj`d ne kukaj sa`d.Vec junacki stisni srce i isprati Zekana pa da je sa srecom novom vlasniku. A ti zajasi Suzanu i uzivaj ove sezone sa njom,a iduce da kupis bolji motor. ;):D :D :D

Haha ma nadam se da ce Suzana ostati malo duze od jedne sezone,mislim da cu biti zadovaljan sa njom.Cim stigne kacim slike i castim pice,bices valjda u prolazu kroz ove krajeve  ;)

 

Dace Bog, samo upamti sta sam ti rekao. Iduce godine u ovo vrijeme ces razmisljati o drugom motoru. ;) ;) ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Otisao zeko danas,u ponedeljak stize Suzana.Zao mi ga bilo kad ode,al prebolecu ga uz Suzanu vec nekako  ;D

post-3633-12879024423861_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

pa  boju sam skinuo sa skid za boje i bez problema poliranje u tri faze a sad mi je stigla i pasta za super finis polirao sam haubu na autu sto mi je mali kuco  (od 80kg) izgrebao  i dosta se toga skinulo zadovoljan sam  sad samo da  udarimo i 4 fazu finis pastu  pa da vidimo kako ce onda da sija..............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Otisao zeko danas,u ponedeljak stize Suzana.Zao mi ga bilo kad ode,al prebolecu ga uz Suzanu vec nekako  ;D

 

Pa sta da kazem, sem da ti bude sa srecom i da kupis opet jos bolji motor. :D

 

pa  boju sam skinuo sa skid za boje i bez problema poliranje u tri faze a sad mi je stigla i pasta za super finis polirao sam haubu na autu sto mi je mali kuco   (od 80kg) izgrebao  i dosta se toga skinulo zadovoljan sam  sad samo da  udarimo i 4 fazu finis pastu  pa da vidimo kako ce onda da sija..............

 

Hvala za informaciju. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Otisao zeko danas,u ponedeljak stize Suzana.Zao mi ga bilo kad ode,al prebolecu ga uz Suzanu vec nekako  ;D

 

Pa sta da kazem, sem da ti bude sa srecom i da kupis opet jos bolji motor. :D

 

 

Pa hvala na lepim zeljama  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Otisao zeko danas,u ponedeljak stize Suzana.Zao mi ga bilo kad ode,al prebolecu ga uz Suzanu vec nekako  ;D

Hoces veruj mi  :)

Haha,al daleko ponedeljak,poludecu dva dana  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

mrme neka ti je sa srecom i da novu suzu uzdravlje i na miru vozis.

A evoga novi zekan sa sajma u beogradu

Hvala pa se vidimo negde cim bude lepse vreme pa da popijemo nesto  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Čestitam Mrme. U zdravlju da se vozate. Imao si jednoga o kome razmišljam, a sada i drugoga... ;D ;D ;D Sretno vam bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Čestitam Mrme. U zdravlju da se vozate. Imao si jednoga o kome razmišljam, a sada i drugoga... ;D ;D ;D Sretno vam bilo.

Hvala,imam jos jedan na prodaju nadam se da ce brzo otici,povoljno je,pa ako prodas tvoj i malo doplatis vozis i ti gsxr-a ovu sezonu.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Dobro odradjen posao. Samo ako se ne varam, ja na mog s ne mogu staviti na ista mesta, jer nema rupa i srafova , mislim nije isto.

Sa srecom i da nikad ne probas njihovu funkcionalnost!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Krenuo da sredjujem motor za sezonu. Malo mi se cuju ventili. Da li su  nekome od vas poceli da se cuju, jer mi je motor na 18000km a u servisu pise da bi vizuelni servis trebao biti tek na 25000km. Neko kaze da mi je to zbog loseg benzina! Mozda ali sta stim! Da li je neko probao sredstvo za ciscenje ventila. Nesto mi se neotvara poklopac glave!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pozdarv dobro dosao u nas klan zeceva.Dobro si sredio tvog zekonju,da sam na tvom mestu ja bi onda jos sedista presvukao u crvenu boju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CRF1000

pa iskreno nisam ja nista sredjivao , takvog sam kupio ja sam samo dodao xenone  ;)

a iskreno nisam ya to da ga jos sarenim posto su podeljenja misljenja o tome kako mu ovo stoji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja