Jump to content

Moto Zajednica

Sudario sam se juèe...

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Juèe se vraæam sa posla po onom mraku i kiši, i u Svetogorskoj ulici, obilazim kolonu sa jedno 30-40 kmh bez gasa, i odjednom sa trotoara iz krajnje desne trake èovek napravi polukružno preko pune tik ispred mene sa nekim pikapom i preseèe mi put. Stisnem bremzu ali džabe, mokro.....traaas!!!! Raspalim ga u vrata i krilo i naslonim se na auto. Silazim sa motora i jebem mu i oca i majku, na kolima ulubljena vrata i krilo, a na africi se ne vidi ama baš ništa od ošteæenja. Sednem na motor i provalim da mi je upravljaè kriv, možda i štap i popizdim. Poènem da šutiram auto od besa u nameri da predjem i na njega, ali odustanem pošto nije bio bezobrazan i izvinjavao mi se.... na kraju sam mu rekao samo da beži što dalje od mene da ga ne gledam ni njega ni jebeni firmin pikap....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

I... policija, zapisnik, nista??? Zasto? U kojoj si ti traci bio? nije mi najjasnija situacija?

 

Ne verujem da si pri toj brzini mogao da iskrivis stapove... ipak proveri, dve daske ili kanap i ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Juce je bas bio zajeban saobracaj do 19h je bilo oko 85 saobracajnih nezgoda hvala bogu sve su bile lakseg karaktera.Dosadna kisa je napravila haos a narod kad je kisa vozi napamet bar sam ja to tako doziveo zato pamet u glavu .Cope zao mi je sto si nagrabusio moj komentar je onako generalno vidjenje celog jucerasnjeg dana :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Cope, i sam znas da je najbitnije da si ti dobro. Sve ostalo ces popraviti. Bedak za ljubimicu, ali delova ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Cope,

zao mi je ali ako je vec moralo da ti se desi neko sranje, onda je sve i dobro ispalo. Vazno je da nisi stradao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT
I... policija' date=' zapisnik, nista??? Zasto? U kojoj si ti traci bio? nije mi najjasnija situacija?[/quote']

 

Obilazio je kolonu.I bolje sto nisu cekali pandure... Jebi ga, popravice se, samo je bedak kad prvi put sjebes svoje novo prevozno sredstvo, a posle kad se probije led i nije tako strasno... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Sednem na motor i provalim da mi je upravljaè kriv' date=' možda i štap i popizdim.
To su sve sitne popravke i prepravke... Dvanaes' piva i idemo dalje 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Prosli put sam pao sa dominatora jer sam divljao i uopšte nisam oseæao duševni bol, a sad ne mogu da vam opišem kolika je tuga u srcu mom...

:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :kaboom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Dobro je proslo. Sta vise, daj nekom da sedne na motor, mozda si samo utripovao da je korman kriv. Meni se desilo svaki put kad opletem, motoru ne bude nista a ja uvek cujem neke strane zvuke, korman mi kriv.... ma tenk je afrika, ne moze njoj nista tamo neki pickup.

 

p.s.- ako nemas nekog strucnog za ispravljanje i proveru motora nazovi MOTOLINE u SM, imas oglas u novostima, no pitaj rasu da li je bio zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

krezubavi kreten... dobro je da je on bez posledica, da ga nisi omlatio ki slana papriku :D

nego mi nesto nije jasno, ako si ti obilazio kolonu sa leve strane, kako je on mogao napravi polukruzno sa trotoara? da nema leteci automobil :D :D :D bitno je da ti blokada nije stradala, da je na svom mestu a volan cemo lako :D

 

Pre neki dan zamalo i ja da se omlatim, ovde ispred PMF-a. Rade ulicu pa je pesak i blato po ulici. Ja kad sam video, odma pun gas :D... kad covek koji u pocetku bio daleko stade kolima... ja na kocnicu, samo sulja, malo prednja malo zadnja, pusti, koci, pusti koci, vec sam video kako cu mu se uparkiram na zadnje sediste, al srecom stadoh... pobeleh... sad visese ne idem na ta dva mesta :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kreten.....

 

Mozda ni onaj kijamet nije bio za motor,svi su na iglama, ne gledaju, zene u jugicima se pipkaju branicima....

 

Ja takvo vreme volim da iskuliram kolima a kamoli na 2 tocka.

 

Tebi je bar volan uvek po default-u malo iskrivljen xexe :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

nego mi nesto nije jasno' date=' ako si ti obilazio kolonu sa leve strane, kako je on mogao napravi polukruzno sa trotoara? [/quote']

 

Ipak mislim da je on izleteo direktno sa parkinga bez migavca preko pune kroz kolonu automobila, nezamisliv manevar automobilom, jer ga nisam video ama uopšte, bez obzira što na africi imaš pregled kao sa terase drugog sprata...

 

Nadam se da æe jedom umesto pred motocikl da izleti pred šleper sa šljunkom...

 

 

Tebi je bar volan uvek po default-u malo iskrivljen xexe :D

 

:oops: :oops: :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Eh... slièno se meni desilo prošle godine:

http://www.bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=3423

 

Bravo za obazrivu vožnju, to te je spasilo od ozbiljnijih posledica... Ljudi, treba da uèimo na ovakvim iskustvima...

 

Enivej, brz oporavak i tebi i Africi :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Kakve nadrealne guzve se stvore u Beogradu cim padne kisa i kako niko nikoga ne je*e to je strasno... :evil:

 

Dokle god si ti skroz ok, dobro je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma Cope vozi vrhunski ali dzaba, ionako svi znamo da se dobrim vozacima desavaju najgore nesrece jer su sigurni u sebe i dosta umeju da rizikuju.

 

Jebo kisu i guzvu, zene u Yugicima i lude taksiste - cuvajmo glavu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hehehehe sad ti copav i motor eeeeee druze moj, dolazi vamo da pored mora uz koktel na kisobrancic i zene da se kulira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Dobro je proslo. Sta vise' date=' daj nekom da sedne na motor, mozda si samo utripovao da je korman kriv. Meni se desilo svaki put kad opletem, motoru ne bude nista a ja uvek cujem neke strane zvuke, korman mi kriv.... ma tenk je afrika, ne moze njoj nista tamo neki pickup.

 

p.s.- ako nemas nekog strucnog za ispravljanje i proveru motora nazovi MOTOLINE u SM, imas oglas u novostima, no pitaj rasu da li je bio zadovoljan.[/quote']

Kriv je sigurno, danas sam ga malo ispravio, ali opet vuèe. Najviše me brine to što se ne vidi gde i kako je kriv, pa tripujem da je povukao štap :cry: :cry: :cry:

 

Aj mi daj neki kontakt od tih tvojih iz SM, ako ne uspem sam da rešim problem, ipak bi voleo neko struèan da se pozabavi problemom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Ma Cope vozi vrhunski ali dzaba' date=' ionako svi znamo da se dobrim vozacima desavaju najgore nesrece jer su sigurni u sebe i dosta umeju da rizikuju.

 

Jebo kisu i guzvu, [b']zene u Yugicima[/b] i lude taksiste - cuvajmo glavu !

 

gore od ovoga je zena u dzipu... no aj..

 

Cope podji i vidi kod tih strucnjaka da nije malo veca steta napravljena i sto prije da se sredjuje to... i nazalost eto za nauk svima nama, kad je kisa i guzva... :?

[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja