Jump to content

Moto Zajednica

Sudario sam se juèe...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Jbg. kakva je zona sumraka bila juce u Bgd, super si prosao! Popravice se sve brate. Drz se!

Meni se apsolutno ista situacija desila na brankovom mostu sa skuterom... Samo je meni u putanju izletela cica u jugicu! A nije imala gde, samo je zauzimala poziciju da se prestroji jednog dana kada bude prilika....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Jebiga Cope..ali kod enduraljki gotovo uvek kod takvih udara krenu i shtapovi... :( Voleo bih da greshim!!! Drago mi je da bar ti OKeY. Ako budesh hteo mozzemo zajedno do SM i da ishchekiramo geometriju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Uf, dobro je da si ti neozlijedjen, mada koliko god bio svjestan toga, boli sto si stradao ni kriv ni duzan.

Ako ti je za utjehu, mene je u decembru na Partizanskom putu isjekao tip koji je prosao kroz CRVENO, kroz ZNAK ZABRANE SKRETANJA U LIJEVO, preko DVIJE PUNE LINIJE (napravio 4 prekrsaja! :)) i nacrtao se tacno ispred mene! Nije mi ostalo nista drugo nego da se zabodem u njega! Sreca pa nisam brzo vozio, pa sam ja samo malo povredjen, a motor je stradao poprilicno!

rezime: Pun grad ludaka!

Eto!

Hondi zelim brz oporavak! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Cope, ne brini, nije drama od stete, ispravice se to...

mozes i ovako da rezonujes: neko "tamo gore" se razmisljao da li da tebe posalje na jedno metar dana u bolnicu i gips, ili da ti da fore ali da ti malo "cukne" motor... i srecom se resio (resila, uvek sam mislio da je svevisnji zensko) da bude ova druga varijanta...

 

Jebo kisu i guzvu, zene u Yugicima i lude taksiste

 

Ja bih se fokusirao samo na zene u Yugicima :wink: 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Tacno znam kako ti je. Tako je i mene neka riba odvalila na semaforu (dok sam vozio kola) jer se zapricala sa drugaricom , i jos izlazi i kaze- tebi nije nista, a podvila mi gepek... I sta posle da im radis... Sve vise razmisljam da uzmem kasko za motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Dobro je da si ti OK, a sto ga nisi tukao treba da objasnis ili da te komisijski saljemo na posmatranje....ja bi ga odvalio od batina....

 

Tako je meni slicno izleteo lik sa Z-128 na Brankovom mostu pre tri godine, ja ga nabodem u vrata, ali ne padnem sa motora. On kad je izasao na suvozacka vrata (njegiva su se rasirila do stubova) krenuo da preti kao "Jel znas ti da sam ja iz skupstine Grada ??? " , taman sam hteo da ga udavim kad se slucajno pojavila interventna sa pajerom, stala, pa zvala saobracajnu.

 

Ljudi , cuvajte se. PAmet u glavu a kacigu na istu.

 

:shock: :shock: :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

e jebem mu misha...napuni onaj zadnji kofer ledom do pola,onda pivo i malo leda odozgore pa dodji da ga malo pregledamo ,ce da krenemo otpozadi ..

sve je dobro proslo ,nemoj se nerviras ,ce popravimo lešiæa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja