Jump to content

Moto Zajednica

BIKE ROCK MISIJA KOSOVO 2010

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

Bio sam  prvi put prosle godine , sve pohvale kako organizatorima tako i svom lokalnom stanovnistvu koje nas je dole na KOSOVU docekalo .Ove godine obavezno IDEM ponovo a i svima koji nisu bili to preporucujem  ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Jedno pitanje za organizatora: ako je vec planirano da se ide uoci vidovdana zasto se ne ide 26-27 (subota i nedelja) vec se krece u nedelju? Mislim da bi mnogo veci odziv bio ako bi se islo dan ranije 26 pa boravilo na kosovu 27 i povratak po zelji nego ovako sve u jedan dan...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Verovatno zato sto je za Vidovdan dole dosta raznih manifestacija. Prilicno ranije su najavili pa ko zeli moze valjda nekako da organizuje taj jedan slobodan dan (bar vecina).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ko ne moze neka da otkaz...pa nece oni tebe da ucenjuju  :D

Evo ja sam otkazala sve... i usisavanje kuce,i pravljenje hleba i savijanje sarme  :D

 

Prosle godine sam bila a ove vec cekam kao zapeta puska,motor sam vec upalila!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

U poslednjih par meseci, zbog obaveza bio sam par puta u K.M. i mogu reci da je put predivan, za one koji jos razmisljaju o putovanju. Ako uspem da slozim kockice, najverovatnije cu ici ove godine, bilo bi to pravo zadovoljstvo. Inace slobodno moze da me pokupi neka sporija grupa.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

ja koliko znam  na zvanicnom sajtu  bike-rock misije  krece se u subotu  26 pa se ovaj put ostaje do vidovdana 28 kada se vraca nazad  ko sam ko organizovano ako nije tako ispravite me ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja vise ne znam, ovde pise nedelja ali i ja sam cula price da se u subotu krece. Ko zna nesto iz prve ruke neka napise!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Informacije sa zvanicnog sajta (copy-paste)

 

 

 

BIKE ROCK MISIJA: Kosovo i Metohija 2010 

 

Harley-Davidson klub Srbije i ove godine organizuje BIKE ROCK MISIJU koja će se 26. Juna (Subota), uoči Vidovdana uputiti u pravcu Kosova i Metohije. Okupljanje je zakazano za 9:00 časova ispred savezne skupštine u Beogradu, dok je polazak iz Beograda zakazan za 10:00 časova.

 

Kolona će krenuti ulicom Kneza Miloša. Preko mosta "Gazela" se izlazi na Auto-put "Beograd-Niš". Kolona se kod Batočine isključuje prema Kragujevcu. Preko Kraljeva i Raške kolona stiže do administrativnog prelaza Rudnica oko 17:00 časova. Preko Leposavića i Zvečana, u Kosovsku Mitrovicu se stiže oko 19:00 časova.

 

Za sve vozače motora obezbeđena su po dva rezervoara goriva, smeštaj u sportskoj sali, večera prvog dana kao i ručak i večera drugog dana. Na pumpama u toku puta, prilikom punjenja rezervoara deliće se sendviči i sokovi. Obavezno je nošenje vreća za spavanje.

 

26.06. u 19:00 časova, u Kosovskoj Mitrovici će Vas dočekati najveća imena srpske rock scene: Riblja Čorba, YU Grupa, Partibrejkersi, Đorđe David & the Gang, kao i mnogi drugi. Koncert je zakazan i za 27.06. u 19:00 časova.

 

Povratak sa Kosova je organizovan 28.06.2010 (Ponedeljak).

 

Poželjno je da klubovi prijave svoje učesnike radi bolje organizacije skupa na e-mail:  hdserbia@gmail.com

 

Na skup je zabranjeno nošenje političkih zastava i obeležja a dozvoljeno je nošenje nacionalnih zastava kao i boja klubova.

 

Želimo Vam dobru vožnju, lep provod i miran san.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bicker, 156 postova
  • Lokacija: O- Bre-Novac
  • Motocikl: HONDA Transalp XL700V 2011

Hoce li biti nekih redara ili svako ide za sebe???

Ja koliko znam prosle godine je svako isao za sebe i divljalo se po putu.

Bilo je moto klubova koji su organizovano isli u grupama, ali znam i za primere tockarenja i preticanja kolone.....

 

:o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Prosle godine sam isao na kinezu Super moto 250cc kazna za bulju ali te emocije koje sam doziveo kada smo presli tkz. granicu nemogu se opsiati, nas su ljudi dokcekali kao oslobodioce.Sto se tice vlasnika kineza od 125-150-250 cc neka nebrinu samo par dana pred put neka zategnu lanac,provere ulje i sajle obavzno, govorim iz licnog iskustva jer prodajem i servisiram kineze. Sto se tice putne brzine netreba da strahujete (kinezi) jer voznjom od 80 do 100 km/h stizete bez problema. Prosle godine sam morao u 1 sat nocu da se vratim iz KM jer sam zaboravio da sam poneo kljuceve od poste i blagajne (horor) ali ekipa koja je ostala da spava u balonu kaze da je bilo OK. Put vredi svaki metar koji predjes do tamo, osecaj NEPOPISIV :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Uhhh vec me obuzima euforija, ja predlazem da se mi *slabiji* dobo izdogovaramo i nikakav problem.

 

Ma sta lupate bre svi dzumle idemo >:(

 

Samo se okupite u BG-u i grupa ce sama da se razvuce po brzini. Ovi sa R-ovima ce ga ganjati 100% na autoputu ali se opet pokupimo u KG-u jer se tu uspori kroz grad. Pa opet okupljanje na benzinskoj pumpi... Pa okupljanje na granici, odatle se ide polako do KM...

 

Samo vi ponesite dobru bolju i pare za PIVOOOOO  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ne mogu da verujem, ovo je kao da su mi molitve uslisene. Pomeranje polaska ze jedan dan i tek kako menja stvari. Svakako bih isao jer prethodna tri puta je stalno nesto iskrslo, ovoga puta sam resio idem pa makar navrat nanos se vratio u ponedeljak prepodne (kada mi je inace veoma vazan dan- princeza tatina slavi treci rodjendan). Sada definitivno idem, ZNACI SUBOTA 26-ti, ispred skupstine sam u pola devet. hocu da zauzmem mesto..... :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Znaci druzimo se 3 dana  ;D

 

Neki koji su imali neizbeznu svadbu u nedelju ce ipak moci za Kosovo,srecni su do neba  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 528 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

I mene je obradovala ova vest o polasku u subotu 26.6 , posto u nedelju uvece moram kod drugara na svadbu ! Tako da mi se vratio osmeh na lice ! ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Možda ću i ja ići,samo me iteresuje da li se tamo na tzv, "granici"  proveravaraju dokumenta tj. da li treba još neki dokument sem vozačke,saobraćajne i lične??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Mislim da ce ti to biti dovoljno, ponekad ne gledaju ni vozacke isprave, a s'obzirom da ce sada ulaziti grupa ne verujem da ce svakom ponaosob "skidati gace"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Na ulazu si mu gledali samo vozachku. Zadrzavanje 15 sekundi (nisam usao sa glavnom grupom)

Na izlazu vozachku i saobracajnu, zadrzavanje 2 minuta. Prtljag mi nisu dirali nijednom iako sam bio natovaren ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

U mojoj grupi su samo trazili da skinemo kacige dok prelazimo "granicu", sto provali neki lik "Da neces da vidis Ratka Mladica pi*ka ti materina"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja