Jump to content

Moto Zajednica

PRVI MOTOR SUZUKI GSX600F (90-94) vs KAWASAKI ZZR600 (94)

GSX600F (90-94) vs KAWASAKI ZZR600 (94)  

31 članova je glasalo

  1. 1. GSX600F (90-94) vs KAWASAKI ZZR600 (94)

    • Suzuki GSX600F
      20
    • Kawasaki ZZR600
      12


Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

Planiram da kupim sebi prvi motor, dvoumim se dal da kupim Suzuki GSX600F ili Kawasaki ZZR600, sta vi mislite drugari?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Mislim da ne postoji bolji odgovor od ovoga koji ti je dao Are Out. Ja dodajem ovo: Probaj oba motora i pokušaj da se što bolje namjestiš i na jedan i na drugi. Koji ti se uèini boljim on je za tebe bolji i taèka.

Ja sam glasao za Kawu ali je Suzuki uvijek vrijedan respekta pa makar ga ja nikad ne vozio.

Za poèetak otiði na Bikez.com i ukucaj jedan od ova dva motora a poslije potraži uporedni test.

Oba motora su ista klasa i stvarno se ne možeš mnogo prevariti. Uporedi koji je bolje oèuvan,u koji se mora manje ulagati do putovanja, i driješi kesu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Ako nisi nikada vozio motor (kao sto ja nisam do pre 2 sata) razmisli o manjim kubikazama. Mogao sam bar 2x da padnem, ali sam uspeo da iskontrolisem motor jer ima samo 105-6kg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

moj debelo subjektivan glas ide kawi.

 

da je suzana dobra jeste, ali kawasaki je po meni daleko lepši, lakši je nekih 7 kg i jaèi 15-ak konja. znaèi KAWA! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Moj glas ide za neki enduro ili manju kubikazu.

Ako ne,onda za ZZR ( ali bih ti preporucio da u toj klasi pogledas i HONDA-u VF500F2 ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

nepristrasno-pristrasno... u to vreme(godiste) ako su oba modela podjednako ocuvana, izvinjavam se, ali Kawa je OBJASNIO!!! 8) ZZR-600 definitivno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ja sam siguran da je zzr bolji motor i za mene lepshi...

moj glas je otishao suzani iz prostog razloga jer je F verzija i ipak malo mirnija varijanta za prvi motor i takodje iz razloga jer je jeftiniji i ako padnesh manja je shteta...

 

OT: ne razumem chemu tako jak motor za pochetak kada ga bar naredne dve godine necesh moci iskoristiti ni 80%? :roll:

bolje neshto slabije za pochetak i jeftinije pa i ako ga ne daj bozhe srkcash, nije problem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Ako preferirash malo oshtriju woznju- def. ZZR. F- owi su slabiji,nezniji,ali i lakshi za uprawljanje. Pa ti sad widi,sa moje tachke gledishta- ZZR!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

U toj klasi 600.Najbolja je cbr 600.Ako bi birao izmedju ta dva,uzeo bi zzr-a.Dobar je.Vozio sam ga.Lak je za voznju i ide dobro.Mada kada sam pricao sa majstor Jocom o zzr-u 600.Rekao je,da je sranje.Neznam sto.Ali on verovatno zna.Pozdrav.Srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja