Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Za sad najviše škripi samo kućište karburatora, koje je u očajnom stanju. ako neko ima negde u rezervi da mu stoji, ili zna nekog ko zna nekog ko zna nekog ko ima, ajde da se dogovaramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750
On 18.7.2020. at 15:24, Arso je napisao:

@Arso će me skalpirati. :jee: Nisam ja tako surov samo volim kao i svi matori baksuzi da kenjam.

Laze, ne kenja...upoznao sam ga ali iako ima 97 godina, gotivac je i spreman da pomogne!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Lepo pise prognoza vremena a ne 100% bice...

No to me nece spreciti da ujutro krenem na put. Bilo je kako ce sunasce prziti do vikenda a sada samo do cetvrtka.

Znaci imam utorak i sredu...normalno, odmah okrecem na pozitivu jer sta da je sunca na pretek a da mi se bajk pokvario. Ovako srecan sam i za ta dva dana!

Pokusacu da vam posaljem neki snimak ali verovatno sa fona jer sam otkrio zasto me kamera zeza. Jednostavno iako na reklami pise da podrzava 64GB, koje sam odmah narucio, u uputstvu lepo stoji 32GB zato ispadoh dalabu koja navodno ne zna ni snimak da prebaci na PC!  Srecom imam jednu od 32 i jednu od 16...ustvari sada sam se setio da u kolima, na kameri, imam jos jednu od 32...pa, da vam barem ulepsam dan nekim snimkom!

Ostajte mi zdravo, ne budite nestasni jer bice packe kada se vratim!

Pa- Pa!!

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 7 sati, Panta Zemunac je napisao:

Lepo pise prognoza vremena a ne 100% bice...

No to me nece spreciti da ujutro krenem na put. Bilo je kako ce sunasce prziti do vikenda a sada samo do cetvrtka.

Znaci imam utorak i sredu...normalno, odmah okrecem na pozitivu jer sta da je sunca na pretek a da mi se bajk pokvario. Ovako srecan sam i za ta dva dana!

Pokusacu da vam posaljem neki snimak ali verovatno sa fona jer sam otkrio zasto me kamera zeza. Jednostavno iako na reklami pise da podrzava 64GB, koje sam odmah narucio, u uputstvu lepo stoji 32GB zato ispadoh dalabu koja navodno ne zna ni snimak da prebaci na PC!  Srecom imam jednu od 32 i jednu od 16...ustvari sada sam se setio da u kolima, na kameri, imam jos jednu od 32...pa, da vam barem ulepsam dan nekim snimkom!

Ostajte mi zdravo, ne budite nestasni jer bice packe kada se vratim!

Pa- Pa!!

Srećan put, pamet u glavu i čuvaj se i uživaj i za nas koji moramo da grbačimo u licu znoja svog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Hvala Druze, sreca mi je trebala, srecu sam i imao. Pogledaj snimak nosaca kamere. Na auto putu samo je kao metak prozujala pored kacige, jos otvorene flip ap, samo sam spustio suncane. Da me je udarila...ne znam sta bi bilo, znam samo da masa puta ubrzanje daje silu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Puce kao da je od plastike...Vratio sam se ali je nisam pronasao...jer dok sam stao kamioni su je oduvali ko zna gde..hbg! Sreca jer probila bi suncane, razvukso bih se ko pihtija...Ulazim u tvoj rodni...idem u Medjuvrslje, ako sam dobro napisao a ako imas vremena svrati do drugog splava od izlaza da pocastim prijatelja!

IMG_20200721_114928.jpg

IMG_20200721_114938.jpg

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Foca, Republika Srpska
  • Motocikl: Super Tenere 750

Kako se manifestuje loša vakum pumpa, da li je moguće da mi ona pravi problem u velikom brdu kad počne motor čudno da radi, brljavi itd ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Stigle gume, uzete na el classico preporuku--hvala :-)

Nadam se da će za 10ak dana pasti prva vožnja pa javljam utiske. 6e62fba65f38ceddb8dea81beaeb7d65.jpg

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Mali update, naručio sam praktično nov karburator, ispravno kućište i još dosta delova koji su potrebni, jer ovaj stari prosto nije mogao da se dovede u red...

Za cenu me ne pitajte, ako me vidite da prosim negde na ulici znači da me je žena ostavila i deca me se odrekla... al će bar Tenera da radi ko singerica :moto3:

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 51 minuta, Bigor je napisao:

Nema ga Panta da se javi :zbunjen:

Čuo sam da su se u Uvačkom jezeru pojavili krokodili, samo ne verujem da im je on interrsantan.:na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Au @Novola Ne zna se ko je veci maler!

Videcete fotku, upravo na "terminusu" doktorka me zvala da se hitno vratim u bolnicu, nesto im 'kao' nije jasno jer jos uvek se vodim kao da lezim samo su me pustili kuci jer je ta bolnica jos uvek 'kovid'!!!

Pogledajte gde se nalazim...bukvalno na par metara! Oci mi se zamaglile, sve je meni jasno ali vraticu se Ja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
1 hour ago, Panta Zemunac said:

Au @Novola Ne zna se ko je veci maler!

Ma brate mi smo postali primer kako ne treba raditi :)

Svaka škola se plaća, pa i ova, bitan je samo krajnji rezultat. Kad budemo negde na vr' planine upoređujući potrošnju, smejaćemo se svemu ovome. Ili plakati ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Nije bas neka slika ali bolju nemam trenutno.
Verovatno se sećate ovih felni od pre 10ak dana koje nisu baš tako izgledale :-D

Ps:setih se da imam sliku od pre pa okacih... Kad preuzmem felne šaljem detaljnije. 5e341d93ce5d43a47b829d1c02a34e13.jpgc50158efb770305b20f7f38b1ba3c866.jpg

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
Pre 5 sati, Arso je napisao:

Čuo sam da su se u Uvačkom jezeru pojavili krokodili, samo ne verujem da im je on interrsantan.:na_glavi:

 Čuo sam i ja to, ali sam i čuo da je došo neki na crnom motoru i da su svi zbrisali - valjda su i oni čuli da taj na crnom motoru često posećuje riblje restorane ( jes da krokodil nije riba, al pliva u reci, pa što je sigurno - sigurno ) !   :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 1 minut, drumskalisica je napisao:

 Čuo sam i ja to, ali sam i čuo da je došo neki na crnom motoru i da su svi zbrisali - valjda su i oni čuli da taj na crnom motoru često posećuje riblje restorane ( jes da krokodil nije riba, al pliva u reci, pa što je sigurno - sigurno ) !   :)

 

Nego lisico kad ćeš ti u Čačak?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Treba da dođem, imam posla tamo samo tako. A imam posla i ovde. Dok poplaćam račune ovde, pa dolazim ( da poplaćam i tamo ) .  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 1 minut, drumskalisica je napisao:

Treba da dođem, imam posla tamo samo tako. A imam posla i ovde. Dok poplaćam račune ovde, pa dolazim ( da poplaćam i tamo ) .  :(

Javi se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Umesto da polako krenem sa njima ili solo kajakom ja se sada nalazim na naplatnoj, Obrenovac...a ujutro, sta bude.Kazem, maler sam sa ovom godinom jer nit lepog vremena, a i kad zabodem isprece se ovi u belim mantilima (@novola ne odnosi se na tebe).

IMG_20200722_130332.jpg

IMG_20200722_215436.jpg

IMG_20200722_215543.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Panto nek je sa srećom sutra.
A sto se godine tiče, nešto mi se cini da je retko ko oduševljen istom čak i ako izuzmemo deo sa pandemijom.

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Jvala druze, nego, sledeci put kad ides da ' kupujes takve felne, jer to ne mogu biti tvoje' vodis i mene..predivno uradjeno!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750
Jvala druze, nego, sledeci put kad ides da ' kupujes takve felne, jer to ne mogu biti tvoje' vodis i mene..predivno uradjeno!
Samo da ih preuzmem pa javljam kakve su tačno, a cena je 100e i 10ak dana čekanja :-D

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja