Jump to content

Moto Zajednica

Tehnicki pregled i registracija motocikala

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Podseticu da je najjeftiniji tehnicki u GSP garazi, iza Delta City-ja i iznosi 413 dinara za sve motore...

 

poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Na oko 3km od Vidikovca, u DMB-ovoj garaži u Rakovici, prošle godine sam uradio za 600 ili 700 din, sećam se da sam hteo da uradim tu na Vidikovcu ali dole je bilo jeftinije. Proverite info, nije daleko, a razlika je 2.5l benzina. Kad dođe vreme, potražiću pomenuti GSP na nbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

E, to stoji. Ovo je najgore napravljeno parče lima koje sam video u zadnje vreme... Znači prave je da traje jednu sezonu, zaista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

E, to stoji. Ovo je najgore napravljeno parče lima koje sam video u zadnje vreme... Znači prave je da traje jednu sezonu, zaista...

pa mozda ce nam uslisiti molitve pa cemo  ih menjati svakih 6 meseci po potrebi,jer ce toliko nadams e izdrzati

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Na oko 3km od Vidikovca, u DMB-ovoj garaži u Rakovici, prošle godine sam uradio za 600 ili 700 din, sećam se da sam hteo da uradim tu na Vidikovcu ali dole je bilo jeftinije. Proverite info, nije daleko, a razlika je 2.5l benzina. Kad dođe vreme, potražiću pomenuti GSP na nbg.

    Agostina Neta se zove ulica...iza Delte Sitija.....i da znaš da rade do 15 h, a ne do 17h kako piše na sajtu, uradio sam tehnički početkom meseca i cena je bila 413 dinara....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

    Agostina Neta se zove ulica...iza Delte Sitija.....i da znaš da rade do 15 h, a ne do 17h kako piše na sajtu, uradio sam tehnički početkom meseca i cena je bila 413 dinara....

Bio i ja 27. aprila, mislim da je ta cena i za automobile. Tehnicki je jako prost, ne bi ga opisivao ovde, ali treba videti :) :)

Cuo sam od drugara da kada se uplati osiguranje u milenijumu daju besplatan tehnicki. Evo kontakta pa kome treba neka proveri: http://www.mileniumgrup.com/kontakt.html , ja nisam hteo kod njih zato sto ne vrse usluge odlaska u mup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Danas sam registrovao Hondicu. Tehnicki GSP 413, Uplate oko 11700 (sa sve provizijama). SUP Novi Beograd (za divno cudo tri saltera rade) nema preterane guzve i to je cela mudrolija.

Inace papire sam zavrsavao kod Dragane u bloku 70 (preporuka od pre par strana) i nema greske. Obavezno se najavite pre dolaska.

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Troskovi prve registracije za Sprint Classic 150ccm (Yamasaki YM150T-A):

 

- Tehnicki pregled ----- 1.000 din (morao sam sto blizi da nadjem jer nemam tablice)

- Osiguranje ----------- 2.340 din

- Adm. taksa za reg.-- 1.335 din

- Fond za zastitu z.s ---- 158 din

- Javni putevi -------------- 75 din

- Komunalna taksa ------ 279 din

- Porez na vozila ------ 1.705 din

- Registarska tablica ---- 950 din

- Uovor o kupoprodaji -1.000 din

 

Ukupno je to oko 8.840 din

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Mladenovac, Medjuluzje

Honda NX 650 Dominator 1998-o.

 

Porez-prevod : 2544din

Registracija sa tehnickim u agenciji sa sve njihovom zaradom: 157800din

 

Sve ukupno 18300... Ali ulozeno vreme i trud i svadjanje sa salterskim sluzbenicima... To je nemoguce naplatiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Definitivno je najjeftiniji tehnicki u GSP garazi 413 din i pride se dobije pitanjce jer koliko sam shvatio tek od skora rade i motore kako se tako brzo proculo ;D Iza Delta city-a se skrene desno i na sledecoj raskrsnici opet desno i sa leve strane a tesko je i omasiti je GSP.

 

Registracija za BMW F650 GS 2002. godiste je 15.200+413=15.613 dinara i preporuka za izbegavanje Savskog Venca jer sam cekao 2.5h ali na motoru mi nije capila dan ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Da se upishem u temu, mozda ce nekom kolegi trebati sveza informacija ..

 

Africa Twin, 1995 god. 

Tehnichki + Registracija  okruglo 15000 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Jedno pitanje za kolege :)

 

Juce sam u agenciji radio registraciju motora, i na osiguranju mi stoji 01.06.2010. datum, ali danas krecem ka salteru SUPa i zanima me da li ce mi praviti problem na salteru sto je jucerasnji datum na osiguranju? Inace je reg. istekla pre 10 dana, a radim i prenos vlasnistva ako je to bitno uopste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mislim da hoće, vrati se u agenciju neka ti izdaju novo osiguranje sa datumom kad budeš išao u policiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

To sam i ja mislio, pa reko da ne idem dzabe danas.

Inace registracija za VFR800 + kupoprodajni ugovor + prenos + nova saobracajna + tehnicki = 28000din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uh...A valjda će naši Zahtevi uroditi plodom što pre. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Uh...A valjda će naši Zahtevi uroditi plodom što pre. :D

 

Ma vazi :) inace je porez 7600, a osiguranje 11500din

Na www.registracija-vozila.com uplatnica za Fond za zastitu zivotne sredine je na 277din, a meni u agenciji pisali na 224din, ako me vrate za tih 50din samozapalicu se ispred saltera :)

Desilo mi se pre par godina za 20 din da su me vratili u Ljermontovoj posle tri sata cekanja, ludilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Ja sam pre neki dan platio 14000 i neki dinar za registraciju i osiguranje putnika, bez tehnickog i zelenog kartona. Tehnicki je 500 din u JKP Temerin - bivsi 1. Maj na Telepu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Jedno pitanje za kolege :)

 

Juce sam u agenciji radio registraciju motora, i na osiguranju mi stoji 01.06.2010. datum, ali danas krecem ka salteru SUPa i zanima me da li ce mi praviti problem na salteru sto je jucerasnji datum na osiguranju? Inace je reg. istekla pre 10 dana, a radim i prenos vlasnistva ako je to bitno uopste.

 

Ne znam da li si bio i zavrsio, ali da odgovorim, mozda ce nekom zatrebati...

Ako ti je istekla registracija (dan, deset, mesec...) osiguranje mora da ti vazi jedan dan ranije pre nego sto ces registrovati, jer mora da vazi od 00 tog dana kada se registruje.

Naravno, ako registrujes npr. 3.6. na osiguranju je 2.6. sto znaci da ce ti motor biti registrovan do 2.6. sledece godine, odnosno jedan dan krace. To im je neka praksa od pre par meseci.

Inace, moze osiguranje da ti vazi od pre npr. 10 dana, niko ti nece praviti problem, ali ce ti registracija vaziti do dana isticanja osiguranja.

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Evo i mog slučaja:

HONDA  CBR 600 f2  92g.

registracija+tehnički+nova saobraćajna+usluge agencije 17100dinarčića.

Ovo je još i dobra cena pošto sam išao sam da čekićam u SUP ,inače su mi tražili  u nekim agencijama 18600din (1500din je usluga da nemoraš da ideš ti lično kada  registruješ prvi put na svoje ime).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Jedno pitanje za kolege :)

 

Juce sam u agenciji radio registraciju motora, i na osiguranju mi stoji 01.06.2010. datum, ali danas krecem ka salteru SUPa i zanima me da li ce mi praviti problem na salteru sto je jucerasnji datum na osiguranju? Inace je reg. istekla pre 10 dana, a radim i prenos vlasnistva ako je to bitno uopste.

 

Ne znam da li si bio i zavrsio, ali da odgovorim, mozda ce nekom zatrebati...

Ako ti je istekla registracija (dan, deset, mesec...) osiguranje mora da ti vazi jedan dan ranije pre nego sto ces registrovati, jer mora da vazi od 00 tog dana kada se registruje.

Naravno, ako registrujes npr. 3.6. na osiguranju je 2.6. sto znaci da ce ti motor biti registrovan do 2.6. sledece godine, odnosno jedan dan krace. To im je neka praksa od pre par meseci.

Inace, moze osiguranje da ti vazi od pre npr. 10 dana, niko ti nece praviti problem, ali ce ti registracija vaziti do dana isticanja osiguranja.

 

Pozdrav, Nebojsa

 

Bio sam, nisu mi pravili problem za datum na polisi, ali posle 2 sata cekanja kaze mi da su mi pogresili adresu na polisi i da moram na popravni :)

Znao sam da cu najebati, samo nisam znao razlog :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Tuzan li sam... :(

 

Suzuki V-Strom1000 2006 god.

29.980,oo din

Cena je sa zelenim kartonom i uslugom agencije (1000,oo+1500,oo)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Tuzan li sam... :(

 

Suzuki V-Strom1000 2006 god.

29.980,oo din

Cena je sa zelenim kartonom i uslugom agencije (1000,oo+1500,oo)

 

 

 

Yo brate, ovi tebe oderase...  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Uh...A valjda će naši Zahtevi uroditi plodom što pre. :D

 

Ma vazi :) inace je porez 7600, a osiguranje 11500din

Na www.registracija-vozila.com uplatnica za Fond za zastitu zivotne sredine je na 277din, a meni u agenciji pisali na 224din, ako me vrate za tih 50din samozapalicu se ispred saltera :)

Desilo mi se pre par godina za 20 din da su me vratili u Ljermontovoj posle tri sata cekanja, ludilo!

Kad sam ja pre mesec dva registrovao Trandzu to nesto na salteru(musko zensko bem li ga) se razmisljalo da li da me vrati zbog par dinara i posle moje kuca-hoce-hranu face me je pustila.

Meni se cini da se oni sami osecaju ko ministri Bog te a rade na salteru.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja