Jump to content

Moto Zajednica

MESSENGERS MC SERBIA NOMADS SUPPORT 81 WORLD

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Mislim da ce vreme pokazati ko je u pravu a ko ne a do tad nastavite da virtualno  samarate i skidate prsluke i proricete buducnost i vracate se u proslost. a kilometar sat na motoru ce pokazati na kraju sezone realno stanje ko je bajker ako softtverski maher.Ja sam od 2007 promenio misljenje a vi sad mislite kao ja 2007 i zato vas  pomalo razumem!

ajde sad ja da te pitam nesto glupo

na stranu sve i da pretpostavimo da se kod nas nista od svega toga ne desi i da svi lepo zivimo u slozi i veselju,zar, ti ili bilo ko sa amblemima (bojama) HA ili nekog support kluba, ne navlacis sebi bedu na vrat( da se tako izrazim) cim predjes granicu srbije, znas i sam sta se desava preko i kako se zavrsavaju susreti sa suparnickim klubovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 562 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Mislim da ce vreme pokazati ko je u pravu a ko ne a do tad nastavite da virtualno  samarate i skidate prsluke i proricete buducnost i vracate se u proslost. a kilometar sat na motoru ce pokazati na kraju sezone realno stanje ko je bajker ako softtverski maher.Ja sam od 2007 promenio misljenje a vi sad mislite kao ja 2007 i zato vas  pomalo razumem!

 

 

Ja licno nemam nista protiv tebe,ni protiv bilo kojeg kluba ukoliko to ne ugrozava mene,bilo je na temi dosta zajebancije,ali i ozbiljnih postova,ali nije u redu da govoris kako smo mi tri godine zaostali za bilo cime,pa i za misljenjem!

 

Ja razmisljam o ponudi,ali samo o vozanju,sve svoje sobom nosim i placam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Verujem da je neko dobio lovu da bude "suporter" i to je donekle u redu...samo, znate li momci u šta se upuštate i koje će (uskoro) biti vaše obaveze?

 

  Ma kavu lovu, to onako iz ljubavi...  ;D ;D ;D

 

Ovo je pateticno ili neka zajebancija.

 

Ma nije zajebancija, činjenica je da se to radi iz neke koristi (materijalne ili neke druge), primoranosti (ma kakve), ili iz neke vrste kompleksa. Pa mi imamo jednog ovde u Valjevu koji grebe i rukama i nogama da bude taj prospekt, suport (ili kako već se to krštava), pa je se zavadio sa "pola grada", smatraju ga i ovakvim i onakvim da sad ne tupim puno, verovatno znaš o kome pričam. Pa sad ne sme da pomoli nos u npr. Hrvatsku uopšte, a kad se samo setim da sam i ja sam mogao da imam problema zbog njega u Umagu prošle godine samo zato što sam iz Valjeva. Zamisli, jurili nas Helsi da nas biju. I o čemu ti meni pričaš. Treba da okačim boje Helsa, pa kad odem negde na stranu da me jure oni drugi, ili obrnuto. A takve stvari se dešavaju.

  Neka mi neko objasni, kako i zbog čega mogu više da volim nekoga sa strane od ovih mojih rodjenih ovde.

Shecki,znam o cemu pricas ali moram te ispraviti,Hellsi nisu bili u Umagu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

E zato je kod mene Samostalni Familijarni MK  "mirkos & family" , Lilly - predsjednik, Milan - podpredsjednik i predsjednik mladih a ja vozač koji nema pravo glasa, oduzeto - varo na izborima za predsjednika, htjeo podmititi sadašnjeg podpredsjednika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Verujem da je neko dobio lovu da bude "suporter" i to je donekle u redu...samo, znate li momci u šta se upuštate i koje će (uskoro) biti vaše obaveze?

 

  Ma kavu lovu, to onako iz ljubavi...  ;D ;D ;D

 

Ovo je pateticno ili neka zajebancija.

 

Ma nije zajebancija, činjenica je da se to radi iz neke koristi (materijalne ili neke druge), primoranosti (ma kakve), ili iz neke vrste kompleksa. Pa mi imamo jednog ovde u Valjevu koji grebe i rukama i nogama da bude taj prospekt, suport (ili kako već se to krštava), pa je se zavadio sa "pola grada", smatraju ga i ovakvim i onakvim da sad ne tupim puno, verovatno znaš o kome pričam. Pa sad ne sme da pomoli nos u npr. Hrvatsku uopšte, a kad se samo setim da sam i ja sam mogao da imam problema zbog njega u Umagu prošle godine samo zato što sam iz Valjeva. Zamisli, jurili nas Helsi da nas biju. I o čemu ti meni pričaš. Treba da okačim boje Helsa, pa kad odem negde na stranu da me jure oni drugi, ili obrnuto. A takve stvari se dešavaju.

  Neka mi neko objasni, kako i zbog čega mogu više da volim nekoga sa strane od ovih mojih rodjenih ovde.

Shecki,znam o cemu pricas ali moram te ispraviti,Hellsi nisu bili u Umagu

 

Sale,moram i ja tebe da ispravim !

Hells-i jesu bili u Umagu !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Mislim da ce vreme pokazati ko je u pravu a ko ne a do tad nastavite da virtualno  samarate i skidate prsluke i proricete buducnost i vracate se u proslost. a kilometar sat na motoru ce pokazati na kraju sezone realno stanje ko je bajker ako softtverski maher.Ja sam od 2007 promenio misljenje a vi sad mislite kao ja 2007 i zato vas  pomalo razumem!

ajde sad ja da te pitam nesto glupo

na stranu sve i da pretpostavimo da se kod nas nista od svega toga ne desi i da svi lepo zivimo u slozi i veselju,zar, ti ili bilo ko sa amblemima (bojama) HA ili nekog support kluba, ne navlacis sebi bedu na vrat( da se tako izrazim) cim predjes granicu srbije, znas i sam sta se desava preko i kako se zavrsavaju susreti sa suparnickim klubovima

 

i mene ovo zanima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Retko pisem na forumu ali ovo cu morati. Ovaj drug koji osniva ili ima messengerse, ili nema pojma u sta se upusta ili je jako neiskren. Hellsi u svakoj drzavi u kojoj postoje prave sranja i to debelo. Kada bilo koji klub nosi trodelne boje moze da se pozdravi sa istim. A kod nas vecina ako ne i svi klubovi imaju trodelne boje tako da ljudi ovo sa hellsima ne da nam ne treba nego nikako. Ko god je malo izasao iz nase drzave zna ko su i sta su hellsi i zaista mante me prica da to nije tako, to glorifikovanje kao oni su sve smislili to je bullshit. Oni su sve unistili i to je jedina istina.

 

Sto se mene tice daleko im lepa kuca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Moram da se ukljucim.  :-\ Nisu mu jasne neke stvari. Zar kod nas nema dovoljno grupa, udruzenja, klubova ili slobodnih vozaca da bi se sa njima druzilo i vozilo??? Ako covek misli da nema, OK. Njegov izbor. Verujem da zna u sta i zasto se u to upusta. Ako je to ekipa u kojoj se oseca svoj i na svome, nek je sa srecom. Voleo bih samo da mi pojasni jednu stvar. Iz njegovih tekstova sam shvatio da je jedini razlog osnivanja ovog drustva, kluba cega li vec, turneje po Evropi (godisnje 20000-30000 km). Mozda sam napravio previd oko ostalog ali ako je to osnovni razlog, mislim da bi nasao i bez tog kluba (ili cega) istomisljenike za duge voznje. Verujem da ima ljudi koji su ili u nekom klubu ili samostalci koji mogu da priuste sebi takve stvari. No ako mora HA, covek zna valjda. Koliko sam ja shvatio ovde mu niko ne zeli nista lose, samo ga upozoravaju na neke stvari koje su manje vise poznate svima. Coveka ne znam (nadam se da cemo se jednom i sresti negde) i jedino mogu da porucim PAMET U GLAVU I SRECNOOOOO ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Cardiff - Wales

 

Mislim da jako puno ljudi u Srbiji ne zna pravu sliku HA. Slazem se i ja da se bave svim i svacim ali ne bi trebalo da sudite po necemo sto ste procitali ili culi. Jako puno vremena sam proveo s njima i presao jako puno kilometara svuda po evropi. Sto se tice skidanja boja u Srbiji to nema pojma. To se radi na zapadu i to ne tako cesto. Uglavno su to pripadnici drugih "OUTLAW" clubova. Na kraju krajeva sve je to rat oko teritorije. Sto se manjih klubova tice u 99% slucajeva su ostavljeni na miru. Kako god, sve najbolje i srecno.

 

Pazi te na Outlaws-e :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Ja nebi osudio Hellse kao  kriminalna organisatcia...pogotovo nebi javno

ja znam jednog hellsa naprimer koji je advokat i nosi te boje

 

:D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: NS

Ja nebi osudio Hellse kao  kriminalna organisatcia...pogotovo nebi javno

ja znam jednog hellsa naprimer koji je advokat i nosi te boje

 

 

A na postu iznad, avatar sve sa vezanim rukama....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Samo se pitam, da li ako vec odlicis da budes clan nekog kluba, nije prirodnije da budes u nekom domacem klubu??? Sta ce nam HA????  ??? ??? ??? A pogotovo njihovi kuriri i ispostave.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Ovo je rubrika o moto klubovima,svi moto klubovi koji su se ovdje predstavili su dobili dobrodoslicu.

Krce je otvorio temu i predstavio svoj klub kako funkcionira i pokusao objasniti neke stvari.

Svaka daljnja rasprava u vezi toga je nepotrebna sto se tice ove teme i molim da vise ne idete u off.

Misljenja su razlicita i svako drugacije razmislja ali to nije tema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Clanovi kluba vec duze vrememena u saradnji sa  chapterima  81 westside,81 Croatia i dr. su radili na osnivanju prvog red and white support 81 kluba u Srbiji sa pretenzijom da u dogledno vreme prodju svestepenice do konacnog cilja postavljanja Srbije nared and white mapu sveta.Klub nosi crveno i bele boje i organizovan je na principu 81R&W klubova hijerarhiski po funkcijama.Ovo je pravi izvorni MC klub koji se za sad vodi kao NOMADS jer nemamo stalno mesto i clanovi su iz razlicitih gradova Srbije kao i iz razlicitih ex klubova.Kub kao klub ima svoju osnovu i novi clanovi se primaju samo osnovu probnog vremena 1-2 i prospect vremena i na osnovu ljudskih osobina. Klub shvatamo kao bratsvo sa mnogo lojalnosti i respekta.Respektuj druge da bi bio respektovan.Za sledecu sezonu smo planirali dosta Euro putovanja i poseta ostalim chapterima 81 world. Za sad toliko.

 

 

Respect too all brothers

Krce 13MC

sargent at arms

support81

Mozes li, za nas koji ne razumemo Engleski, da prevedes naziv vaseg kluba i reci nesto o tome sta predstavlja vas amblem?

  Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pa valjda postari....  :D :D :D

 

Poznajem licno ili iz vidjenja tu ekipu, i dobri su momci. Ideologiju HA ne poznajem, ali verujem da ovi momci znaju sta rade i u sta su se upustili.

 

Krce, zelim vam srecu i puno bezbednih kilometara, sa puno druzenja, kao i do sada.  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Moje viđenje...

 

Šta li će još doći u ovu našu napaćenu zemlju... ali sudeći po ovome do sad što

je pristiglo sigurno će i sve ostalo naći dobro tlo da pusti koren... 

 

Kada su stigli prvi kinezi... imali smo i izgovor, imaćemo jeftinu robu ne moramo više

ići za Bugarsku i Tursku, a i tržište treba da ima  konkurenciju,  pa neka se naše

fabrike i trgovine bore za kupce... Rezultat znate, samo u našem zlatiborskom

kraju zatvoreno je preko dvadeset fabrika tekstila (među kojima je i Cveta Dabić

čuvena po vrhunski  kvalitetnim peškirima) i brojne trgovine tekstilnom robom na

desetine  hiljda  ljudi je ostalo bez posla...

Sada kada sagledamo sve posledice te odluke možemo da konsatujemo da je to

jedna od najvećih greški koja je direktno ugrozila egzistenciju naših građana...

 

Sada će neko da kaže... kakve veze sve ovo ima sa ovom temom... možda nema

nikakve ali u bliskoj budućnosti zemlje Srbije nebi bilo čudno videti gomilu kineza

bajkera sa oznakama HA ili nekog drugog svetskog MC-a na ulicama naših gradova...

a biće gotovo nemoguće videti  obeležja domaćih MK jer će se istopiti u moru

suporta i cheptera...

 

Ovo su samo slutnje, nadam se da se neće ostvariti... 

 

Nošenjem  prsluka sa oznakama svoga grada, svoje zemlje i grbom svoga kluba

treba svakom članu MK da bude čast jer predstavlja svoju sredinu, grad, klub,

način života,i svoje prijatelje... Mislim da nema lepšeg osećaja nego kada vas

neko prepozna po prsluku daleko od vašeg kraja i taj momenat je možda naj važniji

u celoj priči... Za mene će uvek vredniji i važniji biti jedan član domaćeg kluba

nego ceo strani MC...

 

Jbg... tako sam vaspitan i ne mogu da volim druge više od nas samih... 

za druge imam poštovanje i to onoliko koliko zasluže...

 

NAŠI A NJIHOVI

E sada "ovi" što biraju po meni gori put... 

Ili... kad hoćete da se računate kao naši a da se predstavljte kao njini... šta dobija

jedan takav član a šta gubi... Verovatno u nedostatku samopouzdanja i pažnje

svoje okoline nekih neostvarenih dečačkih snova, takav "biker" traži svoju šansu u

okrilju stranog kluba u nadi da će njegov ego utoliti svoju glad a on postati "glavni baja"...

Slaviće njihove slave, poštovaće njihove obrede,  braniće njihovu čast a nama će

držati predavanje kako je to zdravo za dušu i telo samo smo mi malo zaostali pa

nemožemo da pohvatamo suštinu...

Hvale se kako su prvi osnovali cheptere i suport klubove kod nas, ako su u nečemu

hteli da budu prvi zašto to nisu uradili "preko" da neki naš MK ima svoj chepter ili

suport u stranoj zemlji, pa da vide kako bi ih srdačno dočekali lokalni MC... 

Ali ako takve ljude usrećuje da budu poštari negog MC od tamo negde, neka im bude...

 

Ja se neću voziti u njihovom društvun i neći ići na njihove skupove, ne želim ni da

raspravljam oko njihovog izbora, i nisu mi dobro došli u goste... jer ne predstavljaju

sebe i svoje nego su poštari nekih meni nepoznatih ljudi i moto klubova... pa makar

to bio i moj rođeni brat...

 

...i još jednom da ponovim to je samo moje mišljenje...

 

 

Ništa od ovoga se ne odnosi na izvorne MC, nego samo na one koji u našoj zemlji

pokušavaju da budu "podrška" skidajući boje svog domaćeg kluba da bi ih zamenili

tuđim...  

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Cika Rade ajd ako mozes da nam objasnis ZASTO je Krce uradio to sto je uradio, mislim tvoje misljenje.

Sta ga je to oteralo  ili zasto je napustio MK ERE i priklonio se stranom klubu kao njihovo emisar na ovom terenu?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

ALA SAM SE NACITAO GLUPOSTIII  :) DAJ LJUDI NEMOJTE IMATI TAKVE PREDRASUDE! :) EVO NAPADNUTI SMO IZ NE ZNANJA,A DA LI MESSINGERSI VAS DIRAJU?DA LI VAS PITAJU ZASTO VI RADITE TO STO RADITE?DA LI SU NEKKOGA UVREDILI? STO NIJE SLUCAJ SA GREMIJUMOM KOJI JE POCEO DRSKO! JA TE MOLIM CRNI DA SMIRIS STRASTI,STVARNO NEMA PRETENZIJA DA SE BILO STA MENJA U SRBIJI NITI NEKO NEKOG MOZE DA NATERA NA NESTO... TO SU GLUPOSTI.UOSTALOM IMAMO I ODLICNU POLICIJU... STVARNO NEMA POTREBE DA SE BILO KO SVADJA SA BILOKIM. STO SE MENE TICE JA SAM BRAT SA SVIM BAJKERIMA I NE POSTOJI SANSA DA SE PROMENE MEDJULJUDSKI ODNOSI ZBOG BILO KOJIH STVARI. JEDNOSTAVNO VOZNJA ZEZANJE I SVE PO STAROM :)  HVALA LJUDIMA KOJI UPUCUJU PODRSKU I MOLIM CRNOG DA NE UZIMA REC U IME GREMIUMA JER SE TO NE BI SVIDELO NI NJOGOVOM MECENI I  DA NE STVARA JAZ MEDJU KLUBOVIMA I MEDJU SRBIMA!!! SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA! MI SMO SRBI PRAVOSLAVCI I NOSICEMO DOBRU VEST O SRBIJI I DIVNIM LJUDIMA KOJI U NJOJ ZIVE! LONG LIVE MESSENGERS MC I STO BI POKOJNI BRAT DENIS REKAO: RIDE HARD BE FREE! VELIKI POZDRAV SVIMA! :);)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja