Jump to content

Moto Zajednica

MESSENGERS MC SERBIA NOMADS SUPPORT 81 WORLD

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Cestitam za osnivanje kluba, ali mi i dalje nije jasno otkud motivacija da se sa njima ulazi u kolo... Slazem se da ja nisam kvalifikovan da govorim o moto klubovima jer nisam clan nijednog, ali sa druge strane, dovoljno dugo pratim domacu moto scenu da bih ipak mogao da zakljucujem ponesto. U svakom slucaju, vreme i dela ce pokazati sta je sta i ko je ko, kao i uvek.

 

Ja se iskreno nadam da cete iskoristiti organizovanost koju imaju ti klubovi cija podrska zelite da budete, na nacin koji ce koristiti motociklistima u Srbiji, narodu u Srbiji i na kraju krajeva nasoj drzavi Srbiji, a ne iskljucivo tim klubovima i njihovim drzavama. Vi njima mozete biti podrska, ali u smislu da njima promovisete Srbiju, nasu kulturu, vrednosti i pre svega srpsku cestitost. Ako zadrzite sve ono sto je srpsko i pravoslavno, a njima budete lokalna podrska, onda je to prava stvar. Sve drugo je, ne zameri na komentaru, ali ponizavajuce.

 

Pozdrav!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep
a sigurno necu a i clanovi ovoga kluba juriti ljude i skidati im boje i prsluke

 

Kako si brzo promenio misljenje i stav o HA, ne bi me cudilo da sledeca bude upravo suprotna od ovoga sto si rekao  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Mi Srbi generalno mnoooooooogo volimo Amere a posebno od 1999.god. i sad nam baš nedostaju njihovi klubovi koji će nas organizovati u sopstvenoj zemlji.I to sa prslucima mi je interesantno.Ko će bre da dođe ovde iz neke pi..e mat..ne i da nekom našem srbinu skida prsluk.Još su mi manje jasni naši ljudi koji padaju pod uticaj tog američkog ološa. Imamo mi svoje kriminalce,izvorne,srpske,šta će nam uvozni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

5.Ovo je Srbija i ja sam iz Srbije bole me Q ako neko sa nekim ima problem negde u P.M. i sta to mene ima da zanima ako ja sa tim ovde nemam problema.

koliko sam ja upozat, to ne ide tako

ako HA imaju problem sa nekim u P.M. onda i vi imate problem ovde, po sluzbenoj duznosti, a ne ispunjavanje obaveza povlaci ozbiljne posledice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12249 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Verujem da je neko dobio lovu da bude "suporter" i to je donekle u redu...samo, znate li momci u šta se upuštate i koje će (uskoro) biti vaše obaveze?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Verujem da je neko dobio lovu da bude "suporter" i to je donekle u redu...samo, znate li momci u šta se upuštate i koje će (uskoro) biti vaše obaveze?

 

  Ma kavu lovu, to onako iz ljubavi...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda XLV 750R

Verujem da je neko dobio lovu da bude "suporter" i to je donekle u redu...samo, znate li momci u šta se upuštate i koje će (uskoro) biti vaše obaveze?

 

  Ma kavu lovu, to onako iz ljubavi...  ;D ;D ;D

 

Ovo je pateticno ili neka zajebancija.

 

Ma nije zajebancija, činjenica je da se to radi iz neke koristi (materijalne ili neke druge), primoranosti (ma kakve), ili iz neke vrste kompleksa. Pa mi imamo jednog ovde u Valjevu koji grebe i rukama i nogama da bude taj prospekt, suport (ili kako već se to krštava), pa je se zavadio sa "pola grada", smatraju ga i ovakvim i onakvim da sad ne tupim puno, verovatno znaš o kome pričam. Pa sad ne sme da pomoli nos u npr. Hrvatsku uopšte, a kad se samo setim da sam i ja sam mogao da imam problema zbog njega u Umagu prošle godine samo zato što sam iz Valjeva. Zamisli, jurili nas Helsi da nas biju. I o čemu ti meni pričaš. Treba da okačim boje Helsa, pa kad odem negde na stranu da me jure oni drugi, ili obrnuto. A takve stvari se dešavaju.

  Neka mi neko objasni, kako i zbog čega mogu više da volim nekoga sa strane od ovih mojih rodjenih ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ti care pod hitno u političare da predješ. Imaš talenat. Rodjen si za neprincipijelne koalicije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

 

Ma nije zajebancija, činjenica je da se to radi iz neke koristi (materijalne ili neke druge), primoranosti (ma kakve), ili iz neke vrste kompleksa. Pa mi imamo jednog ovde u Valjevu koji grebe i rukama i nogama da bude taj prospekt, suport (ili kako već se to krštava), pa je se zavadio sa "pola grada", smatraju ga i ovakvim i onakvim da sad ne tupim puno, verovatno znaš o kome pričam. Pa sad ne sme da pomoli nos u npr. Hrvatsku uopšte, a kad se samo setim da sam i ja sam mogao da imam problema zbog njega u Umagu prošle godine samo zato što sam iz Valjeva. Zamisli, jurili nas Helsi da nas biju. I o čemu ti meni pričaš. Treba da okačim boje Helsa, pa kad odem negde na stranu da me jure oni drugi, ili obrnuto. A takve stvari se dešavaju.

  Neka mi neko objasni, kako i zbog čega mogu više da volim nekoga sa strane od ovih mojih rodjenih ovde.

 

samo da dodam da mi rekose da doticni iz Valjeva sada pokusava da udje u Gremiume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Uš'o ja u ove,da bih tamo negde,ne znam ni ja gde,a nije ni bitno,vij'o one...druge,a ne znam ja nji',nego ih vijam sto mi neko rek'o da nismo dobri,a i oni bi mene,i 'oće kad nas ovih bude manje,a štoo,ne zna se......

 

Jebe lud zbonjenog!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Uš'o ja u ove,da bih tamo negde,ne znam ni ja gde,a nije ni bitno,vij'o one...druge,a ne znam ja nji',nego ih vijam sto mi neko rek'o da nismo dobri,a i oni bi mene,i 'oće kad nas ovih bude manje,a štoo,ne zna se......

 

Jebe lud zbonjenog!!!

 

Nego, da ti ja promenim to iz nicka MC u MK, za svaki slucaj... Vidis kak'a su vremena dosla! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Uš'o ja u ove,da bih tamo negde,ne znam ni ja gde,a nije ni bitno,vij'o one...druge,a ne znam ja nji',nego ih vijam sto mi neko rek'o da nismo dobri,a i oni bi mene,i 'oće kad nas ovih bude manje,a štoo,ne zna se......

 

Jebe lud zbonjenog!!!

 

Nego, da ti ja promenim to iz nicka MC u MK, za svaki slucaj... Vidis kak'a su vremena dosla! ;D

 

Nemoj jos...rano je...vidis da kazu da nece da diraju! ??? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

jedan clan jednoga moto kluba kojem na prsluku stoji mk a ne mc imao mje nekakvi problema sa HA ovdje u svicarskoj tacnije i Cirihu ovi mu skinu prsluk ubiju boga u mjemu tjl lik zaglavi u bolnicu kad se oporavijo istetovira kompletne boje u pravoj velicini na ledjima uzme automatsku pusku i prao se zaputi u njihov klub oni na okupu slabo je rukovao oruzjem i nije prebacijo na rafalnu paljbu pa je samao pojedinacnim povlacenjem obaraca ranijo par njih i oni sad u bolnicu a on u zatvor kad je izasao nisu ga vise trazili da mu skidaju boje ili da mu ogule ledja imo lik m... pokazao im zube i ostavili ga na miru nisam naveo ime tog lika niti klub kojem pripada ali je svaka rijec istinita to znaju i tog lika poznaju mnogi sa foruma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

jedan clan jednoga moto kluba kojem na prsluku stoji mk a ne mc imao mje nekakvi problema sa HA ovdje u svicarskoj tacnije i Cirihu ovi mu skinu prsluk ubiju boga u mjemu tjl lik zaglavi u bolnicu kad se oporavijo istetovira kompletne boje u pravoj velicini na ledjima uzme automatsku pusku i prao se zaputi u njihov klub oni na okupu slabo je rukovao oruzjem i nije prebacijo na rafalnu paljbu pa je samao pojedinacnim povlacenjem obaraca ranijo par njih i oni sad u bolnicu a on u zatvor kad je izasao nisu ga vise trazili da mu skidaju boje ili da mu ogule ledja imo lik m... pokazao im zube i ostavili ga na miru nisam naveo ime tog lika niti klub kojem pripada ali je svaka rijec istinita to znaju i tog lika poznaju mnogi sa foruma

Tacno

Ja mislim da bi neko trebao da prevede ove stare Krčetove postove i da ih emailira direktno "braći" Hellsima pa da se svi uverimo kako su oni dobri i fini.Mislim da mu to sto ih je otvoreno pljuvao i prozivao na crtu oni neće uzeti za zlo. ;D ;):D

Nemojte Krceta da mi dirate,nikoga nije pozvao ni prinudio da stupi sa njima u te trupe.Ja sigurno znam da je Krce dobar momak i da uopste nije lik koji bi nekog povredio.

I da znate jos nesto da medju nama ima mnogo gorih i slicnih helsima,a Krce helsima odrzava motore i kada je sa njima cesto mozda je i logicno da ima i simpatija prema tim ljudima ili cak ima i prijatelje u tim redovima.

A mozda je ovo sve zajebancija,polako videcemo kako ce se dalje odvijati stvari pa mozemo i mi iz Srbije da priredimo dobrodoslicu helsima kao i oni sto su nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Krce,nadam se da znas sta radis,vec smo pricali o tome.

Bez obzira na sve,izgleda da si vec odlucio.

Nadam se da ce sve biti korektno,u svakom slucaju,vidimo se na cesti i na sanku  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

jedan clan jednoga moto kluba kojem na prsluku stoji mk a ne mc imao mje nekakvi problema sa HA ovdje u svicarskoj tacnije i Cirihu ovi mu skinu prsluk ubiju boga u mjemu tjl lik zaglavi u bolnicu kad se oporavijo istetovira kompletne boje u pravoj velicini na ledjima uzme automatsku pusku i prao se zaputi u njihov klub oni na okupu slabo je rukovao oruzjem i nije prebacijo na rafalnu paljbu pa je samao pojedinacnim povlacenjem obaraca ranijo par njih i oni sad u bolnicu a on u zatvor kad je izasao nisu ga vise trazili da mu skidaju boje ili da mu ogule ledja imo lik m... pokazao im zube i ostavili ga na miru nisam naveo ime tog lika niti klub kojem pripada ali je svaka rijec istinita to znaju i tog lika poznaju mnogi sa foruma

 

Ko je covek da mu platim gajbu piva odma`?!  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

  Koliko genijalaca je iznedrio ovaj forum, svaki dan se zapanjim!

Čestitam imenjače, ako ti to nešto znači u životu, i ako je to tvoj put, nešto što ti greje srce, poštujem. Tako bi trebalo valjda... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja