Jump to content

Moto Zajednica

MZ ES 150 Moja restauracija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Cestitam, sada uzivaj u svom radu i trudu i neka te sluzi,bar jos toliko koliko je napunio leta do sada !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Predje moj televizor  svojih prvih 200km danas,bez sedista,nisam ga jos napravio  ;D .

 

Sad me izgleda zeza karb,kad sam se vracao kuci,izgubio je znatno snage,ne prima gas??

 

Sve ostalo je super,i sa amortima sam zadovoljan,i bez sedista je prilicno udoban...

 

 

Cuo sam sve pohvale na racun MZ i izvrsenih radova. Neka je sa srecom !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

evo da vam ja zagolicam mastu sa nekom fotkom.Ne treba da spomenem da je sve radjeno bojom,to jest,nema nalepnica ;D :D ;DV856j_slika0047.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us2NZJh_slika0048.th.jpgJmzWx_slika0053o.th.jpgttk5H_slika0054w.th.jpg

 

/2885/slika0048b.th.jpg[/img][/url]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Predje moj televizor  svojih prvih 200km danas,bez sedista,nisam ga jos napravio  ;D .

 

Sad me izgleda zeza karb,kad sam se vracao kuci,izgubio je znatno snage,ne prima gas??

 

Sve ostalo je super,i sa amortima sam zadovoljan,i bez sedista je prilicno udoban...

 

 

Cuo sam sve pohvale na racun MZ i izvrsenih radova. Neka je sa srecom !!!

 

Al si ti obavesten  :D

 

Ne stizem nikako da zovem onog lika sto si mi dao broj,nisam ti ni odgovorio na poruku,slabo i ulazim na net. 

 

Nasao sma jednog kompletnog rt-a 125 57 god.  za 100e bi ga dao,cim skupim pare idem po njega  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Prtemijera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Deo fotografije Flojdovog  "Televizora" i odma pitanje, gde je "koska" od zadnje kocnice????

post-3670-12879086154232_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sad sam sa posla dosao,dobro sam i na net usao a ne da slikam motor,nije poliran motor,samo dekla struje,zadnji tocak(prednji nije uradjen do kraja,ismirglan lepo i zapocet samo ::))rucice i tako neke sitnice,nisam imao zivaca vise,ocu da se vozim,kad bude vremena poliracu,a mozda i ne,super mi izgleda ovako,ne smeta mi ni najmanje sad sto nije poliran  ;)...  Sipkica je stigla,ni Darku ne stizem da odgovorim,montirao sam je danas,sad imam obe kocnice  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Znaci Floyd je vec slikao ES-a i okacio na FB, a nas ko je*e... >:( >:(

 

MZ-a na gejbuk,nikad  :D

 

Bas sam razmisljao da trazim od Bobana slike,hvala Zverinjak,stavi i ostale ako te ne mrzi  :)  Vec dva dana mi  na poslu stoji motor pored jedne lepo sredjene alfe gt1300junior iz 67-e,i svaki put zaboravim aparat  :-\  Gledacu da ga uslikam sutra...

 

Inace,snagu je gubio zbog auspuha,nisam ga bio dobro ocistio,reseno je i to,u subotu idem negde kod Golubca,bice mu to provera od oko 500km  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja