Jump to content

Moto Zajednica

Put Do Atine

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

:) sada upravo sam shvatio da sam konacnu odluku o tome kako cu ici doneo jos onog trenutka kad sam kupio Afriku....

 

car ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:)stvarno vam puno hvala, lai nije to tako tesko kao sto izgleda.... mnogo je drugacije kad si na motoru. kad mislis o problemima, kakvi god oni bili,uglavnom nemas istu takvu mentalnu sliku kojm ces da tu ideju prevazidjes vec nameces sebi teret, a u voznji sta god da se desi ti ne mislis o tome vec reagujes.....

 

Evo na primer kako sam resio problem sa hladnocom na prstima...

  Toliko sam bio fokusiran na put i voznju da sam totalno smetnuo sa uma da sam prestao da osecam prste na rukama. Toliko su mi bili utrnuli da sam na jedan trenutak pomislio ako ovako nastavim jos pola sata morace da mi ih amputiraju zbog promrzlina.  Da sam znao prethodno da ce doci do te situacije mozda i ne bih posao, ali kad sam to dozivljavao uopstese se nisam lose osecao vec sam radio na tome da resim problem... poceo sam jako da tresem ruku na dole ne bili ubrzao cirkulciju i time gurnuo krv u prste..... i posle 3-4 mlacenja rukokm vec sam poceo da osecam prste.  malo leva malo desna, i time sam resio problem sa stajanjem....sve ukupno sam stao na 3 mesta da se ugrejem. jednom u srbiji, jednom u makedoniji i jednom u grckoj...  cak sam dvaput pravio pauzu na putu gde duva jak vetar.... nije mi bilo hladno ali sam morao malo kicmu da istegnem...

 

e da i sto se tice brzine, uopste nije do moje zelje ili volje, ja lepo zalegnem na tank torbu, put gledam kroz vizir, retrovizore skroz zakrivim da vidim pozadi iz ovog ugla i vozim..... kad ja pogledam na sat ono 160... onda se uplasim pa spustim malo..... pa se opet unesem i fokusram na voznju i podsvesno prilagodim voznju uslovima puta.... i da.... cim vidim nekog ispred dosadno mi je da ga gledam pa dam sebi zadatak da ga preticem :)

:) jos jednom vam puno hvala na podrsci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Veve, care, moj duboki naklon pred tobom. mislio sam da je samo neodlucnost zbog vremena razlog odgađanj jer sam stekao takav utisak. sory još jednom i reci cu da si upravo " ti " taj koji može naglas reci recenicu koju sam na ovom forumu snimio a glasi : "ipak smo mi bikersi , a ne p..č.e. sory još jednom i želim ti dobru Grcku po svim pitanjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@ mile fazer

ma moja je greska sto sam dozvolio da se takva slika stekne... stvano nema zbog cega da ti bude zao, nisi rekao nista uvredljivo.... :)

 

@aleksadra/zema

Rado cu prihvatiti to to odlikovanje postovanjem, pa cemo onda da ga prodamo negde i idemo da se dobro najedemo :) :) :)

 

:) hvala vam, a ja sada odoh da se pakujem, moram da izadjem iz hotela do 12.....  aj kuckamo se veceras iz atine :)

 

 

pozzzzzzzzzzzzzzz

veve

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

hocu, za sada evo slike polaske iz krusevca... zao mi je ali stvarno nisam imao volje da po po onom minusu stajem skidam rukavice i slikam tako da ej ovo jedina slika putovanja dovde...

 

Polazak-u-atinu-gara-i-ja.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Ehhh Veve, posto si se z..., sad ces morati da bezis sa posla i da svaki slobodan minut, do kraja boravka u GR, koristis za voznje po selima Peloponeza (obala i kontinent), da sve lepo uslikas i opricas nam - valja li to shta? Ako primetimo da zabusavas - ostajes u Atini do daljnjeg! :P

 

Bravo!!! Nisam sumnjao ni sekunde! ;D

 

Uzivaj i sretno! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: šerpa plav, penzionerski

Ove zimske sezone, preuzimaš prelazno zvanje  ¨NAJ OO¨ od Daneta i Kome.

 

Da citiram Žiku Pavlovića, ¨alal ti penkala¨!

 

Lepo se zagrej uz more, pa se vidimo kad dolete laste. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) stigao ja u Atinu posle 8 sati voznje... danasnji dan je stvarno bio ispunjen neverovatnim stvarima.... posto se brdo obrusilo na put, morao sam da vozim starim putem do Atine :) he he.. ko da sam narucio to...put je sam u brdima i krivinama sa pogledom na more.... tako da sam vozio po selima, pored mora i bilo je predivno..... :)  mnoge blokade na auto  putu sam prolazio bez ikakvih problema, samo sam se provlacio izmedju traktora i vozio dalje, nedge na nekih 100 km od Atine motor vise nece da ide ja mu dajem gas a ono nista,  rasturio sam pola motora na sred autoputa po sumraku i tek onda video da je spao lanac sa zadnjeg zupcanika :) bio je opusteniji nego sto bi trerbalo..... ali havala Bogu da sam imao alat i sve sredio... ma svasta se izdesavalo danas....

 

samo da sredim fotke i postavicu ih.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja