Jump to content

Moto Zajednica

Akcija policije 14.01.2010

Recommended Posts

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

E da još me malopre zvao ortak koji vozi motore,ne od juče, i počeo da me ubeđuje kako moramo da nosimo reflektujuće prsluke preko jakni !!! Dosta više "ortakovog ortaka su kaznili"      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

I po starom zakonu dozvola je trebala biti potpisana, medjutim kao i sa vecinom drugih stvari, niko nije obracao paznju (kao i ja). Jedino je visina kazne ne primerena prekrsaju (ako je tolika i izvinjavam se japanx). A posto su policajci tu samo da gnjave onda akcija nije ni ne obicna ni cudna.

U NS policija se stekuje i ceka. Kad neko stane, upali sva 4 zmigavca i izadje, stekare iskoce, slikaju i automatski ide kazna. Po novom zzzzakonu ne mozete napustati vozilo ili do 3 minuta stajati dok putnik izadje ili udje u vozilo. Eto pa uzivajmo :D

Ovo boldovano je ziva istina, pre neki dan mi uzeo pauk auto u Nisu jer sam se udaljio na 15-ak minuta i ostavio ga prokuvanog na mestu gde je zabranjeno parkiranje, kad sam pokusao posle da objasnim panduru da sam morao tu stati jer je kazaljka otisla u crveno do krjaja i upalila se ! lampica on mi je rekao sto nisam napisao neki papiric da je auto u kvaru ili sto nisam sedeo sve vreme u njemu jer su bili tu i videli da sam otisao od auta duze od 3 (TRI) minuta i stoga je zvao pauk-a posto ne vazi vise ono od 15 minuta zaustavljanja, interesantno samo moj auto je izgleda odnet, a bio je pored 4-5 drugih, ali oni su imali NI table a moj je sa strane...  ::)

Inace sad kad pauk odnese auto pored 4000 za njihovu"uslugu"(bar je toliko u Nisu) moracete da platite i 5000 saobracajcu za njegovu"uslugu"sto vam je pisao kaznu, kaze mi ovaj kad sam uzimao auto iz parking servisa da toga ranije nije bilo nego se samo pauk placao, pazite se znaci, sve preko 3 minuta na mestu zabranjenom za parkiranjem (99% gradskih povrsina) = 9000 manje u dzepu a mozda mi pocrni dozvola za koju tackicu, jos ne znam!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1625 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Inace sad kad pauk odnese auto pored 4000 za njihovu"uslugu"(bar je toliko u Nisu) moracete da platite i 5000 saobracajcu za njegovu"uslugu"sto vam je pisao kaznu, kaze mi ovaj kad sam uzimao auto iz parking servisa da toga ranije nije bilo nego se samo pauk placao, pazite se znaci, sve preko 3 minuta na mestu zabranjenom za parkiranjem (99% gradskih povrsina) = 9000 manje u dzepu a mozda mi pocrni dozvola za koju tackicu, jos ne znam!!

Pozdrav 8)

 

Niš je oduvek bio jeftin  ;D

 

U Beogradu, sreda prošle nedelje pauk podigao kolegi kola u Goce Delčeva NBG - 13,500 din - 5,000 kazna za nepropisno parkiranje, i 8,500 "usluga" Parking servisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Inace sad kad pauk odnese auto pored 4000 za njihovu"uslugu"(bar je toliko u Nisu) moracete da platite i 5000 saobracajcu za njegovu"uslugu"sto vam je pisao kaznu, kaze mi ovaj kad sam uzimao auto iz parking servisa da toga ranije nije bilo nego se samo pauk placao, pazite se znaci, sve preko 3 minuta na mestu zabranjenom za parkiranjem (99% gradskih povrsina) = 9000 manje u dzepu a mozda mi pocrni dozvola za koju tackicu, jos ne znam!!

Pozdrav 8)

 

Niš je oduvek bio jeftin  ;D

 

U Beogradu, sreda prošle nedelje pauk podigao kolegi kola u Goce Delčeva NBG - 13,500 din - 5,000 kazna za nepropisno parkiranje, i 8,500 "usluga" Parking servisa

 

Ima i za to recept, ali ne znam da li smem ovde na forumu da pomenem... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ustvari, nije nikakva tajna, meni je ispricao radnik parking servisa...

Pre oko 7-8 meseci, nekom liku digli fronteru, ispred sopstvene garaze... ;D Odneli auto dole ispod Kalisa, u neko doba, lik dosao besan kao ris, ovi kazu isli po prijavi, mora da plati, Ovaj ih otera u tri lepe, sedne u auto i odeeee... Kroz rampu... ;D ;D ;D

Pitam i, sta sad? Kaze lik, nista, rampa je elasticna, lagana, vratila se sama nazad, mozemo da ga tuzimo sto nije platio odnosenje, ali je mala cifra u pitanju, pa misli da nece da ga tuze, a za nepropisno parkiranje, mogu da ga duvaju... Tj, moze da ga ganja sudija za prekrsaje, ali iz mog iskustva, znam da nikad, ili skoro nikad ne salju, X puta sam skinuo auto sa pauka, nikad nisam platio kaznu, i nikad mi nije stiglo od sudije nista... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ustvari, nije nikakva tajna, meni je ispricao radnik parking servisa...

Pre oko 7-8 meseci, nekom liku digli fronteru, ispred sopstvene garaze... ;D Odneli auto dole ispod Kalisa, u neko doba, lik dosao besan kao ris, ovi kazu isli po prijavi, mora da plati, Ovaj ih otera u tri lepe, sedne u auto i odeeee... Kroz rampu... ;D ;D ;D

Pitam i, sta sad? Kaze lik, nista, rampa je elasticna, lagana, vratila se sama nazad, mozemo da ga tuzimo sto nije platio odnosenje, ali je mala cifra u pitanju, pa misli da nece da ga tuze, a za nepropisno parkiranje, mogu da ga duvaju... Tj, moze da ga ganja sudija za prekrsaje, ali iz mog iskustva, znam da nikad, ili skoro nikad ne salju, X puta sam skinuo auto sa pauka, nikad nisam platio kaznu, i nikad mi nije stiglo od sudije nista... ;D ;D ;D

 

 

 

              Hehehehehe to u Nisu ne vazi tamo ga stave u kafez pod katancem i dok ne izbrojkis 6000 SEST HILJADA ne daju ti ga moz samo da ga gledas preko zice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ustvari, nije nikakva tajna, meni je ispricao radnik parking servisa...

Pre oko 7-8 meseci, nekom liku digli fronteru, ispred sopstvene garaze... ;D Odneli auto dole ispod Kalisa, u neko doba, lik dosao besan kao ris, ovi kazu isli po prijavi, mora da plati, Ovaj ih otera u tri lepe, sedne u auto i odeeee... Kroz rampu... ;D ;D ;D

uf... sto to nisam znao ranije... postoji takodje par problema sa parking servisom.. osim sto je selektivan i sto daje sebi za pravo ne cesto da kreativno tumaci gde sme a gde ne sme...

 

takodje odakle njima pravo da mi ne daju kola da podignem dok ne platim... ako mogu registraciju, prekrsaj, struju da platim u roku od 7 dana odakle njima pravo da "ne daju" da se preuzme auto... a ti ako nemas tu kolicinu para onda sledeceg dana moras da platis i lezarinu...  i druga stvar ukoliko ja ne priznajem da su me podigli sa neregularnog parking mesta ja moram da dokazem da sam nevin na sudu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Joj, što će nam biti lepe i velike tablice, gledam gornju sliku ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja sam to resio pre par godina prosto,kad mi je pauk odneo bubu,jos uz to neregistrovanu i bez tablica,a motor u parcicima,ja otiso posle 5 dana po nju,ispade veca lezarina i usluga parking servisa nego sto ona vredela,ja im lepo reko zadrzite je okrenuh se i odo lepo kuci.....nisam ni mogao da je prodam za neke pare,meni je sluzila samo kao donator nekih delica za drugu koju sam tada vozio,jos mi nekako ucinili uslugu da nemoram da je vucem na otpad,

ali da su mi nesto drugo odvukli,,,bogami,,,bila bi teska svadja i verovatno bih platio ili proso kroz rampu,,ma uzimace oni i motorcikle samo polako  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Joj, što će nam biti lepe i velike tablice, gledam gornju sliku ;D

 

 

 

Možda je ovo primerena tema, da ne otvaram novu, pa bih forumašima postavio pitanje koje me kopka već nekoliko meseci -

 

Naime, da li neko od vas koji pohodite ove stranice ima ikakvu informaciju kad će se pojaviti nove tablice?

Mism, Dačić je juče, posle dužeg vremena neoglašavanja po tom pitanju, konačno jasno, glasno i precizno prozborio ''uskoro''.

Da li je neko od vas čuo makar od zaovinog druga pašenog koji radi u kovnici novca, kad će otprilike biti to ''uskoro''?

 

Istekla mi je već poodavno registracija, a sve neću da ga ponovo registrujem dok ne uvedu te nove tablice i saobraćajne.

Ali se plašim da neću moći da izdržim onoliko dugo koliko oni mogu da otežu po ovom pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ja sam cuo da je nezvanicna informacija za mesec dana... kolko je sada tome verovati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pre nekih 2-3 nedelje je Alvirović bio u "Kovnici novca" ili kako se već zove onaj objekat pored Hipodroma i pokazao proizvodnu liniju novih tablica za automobile i motocikle.

 

Koliko sam uspeo da vidim, veličina je baš kao u Nemačkoj - znači bar duplo veća od ove sadašnje. >:(

 

A "od tetkinog strica" :D sam čuo da će negde polovinom godine, najkasnije, početi izdavanje - zamena saobraćajnih dozvola i tablica svima koji budu radili registraciju svojih vozila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa bas u SAT-u istog tog Alvirovica je bila slika nove tablice - podaci su drugaciji u odnosu na sadasnje, ali je velicina IDENTICNA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Nece dzabe da ih daju, nego cemo da placamo i nove tablice i nove saobracajne >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ne znam Lalajko da li misliš na časopis SAT ili emisiju, ja sam gledao emisiju na TV i baš su mi se nove tablice učinile velike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1625 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Pa bas u SAT-u istog tog Alvirovica je bila slika nove tablice - podaci su drugaciji u odnosu na sadasnje, ali je velicina IDENTICNA.

 

Jesi li siguran?

Znam da kad su prvi put objavili "idejno resenje" da su odma' rekli da su, makar za kola, vece?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ustvari, nije nikakva tajna, meni je ispricao radnik parking servisa...

Pre oko 7-8 meseci, nekom liku digli fronteru, ispred sopstvene garaze... ;D Odneli auto dole ispod Kalisa, u neko doba, lik dosao besan kao ris, ovi kazu isli po prijavi, mora da plati, Ovaj ih otera u tri lepe, sedne u auto i odeeee... Kroz rampu... ;D ;D ;D

Pitam i, sta sad? Kaze lik, nista, rampa je elasticna, lagana, vratila se sama nazad, mozemo da ga tuzimo sto nije platio odnosenje, ali je mala cifra u pitanju, pa misli da nece da ga tuze, a za nepropisno parkiranje, mogu da ga duvaju... Tj, moze da ga ganja sudija za prekrsaje, ali iz mog iskustva, znam da nikad, ili skoro nikad ne salju, X puta sam skinuo auto sa pauka, nikad nisam platio kaznu, i nikad mi nije stiglo od sudije nista... ;D ;D ;D

 

              Hehehehehe to u Nisu ne vazi tamo ga stave u kafez pod katancem i dok ne izbrojkis 6000 SEST HILJADA ne daju ti ga moz samo da ga gledas preko zice.

 

Ovde su svi placevi sa mekanom, plasticnom rampom... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa bas u SAT-u istog tog Alvirovica je bila slika nove tablice - podaci su drugaciji u odnosu na sadasnje, ali je velicina IDENTICNA.

 

Jesi li siguran?

Znam da kad su prvi put objavili "idejno resenje" da su odma' rekli da su, makar za kola, vece?

 

Kako da nisam siguran, pa evo mi ga SAT pored stola. E sad, ako su oni slagali i ja sam. U ostalom, ima tema o tome na forumu, sa tacnim dimenzijama novih tablica, pa kome treba neka pretrazi, ja odoh na musaku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Pa bas u SAT-u istog tog Alvirovica je bila slika nove tablice - podaci su drugaciji u odnosu na sadasnje, ali je velicina IDENTICNA.

 

Jesi li siguran?

Znam da kad su prvi put objavili "idejno resenje" da su odma' rekli da su, makar za kola, vece?

 

Kako da nisam siguran, pa evo mi ga SAT pored stola. E sad, ako su oni slagali i ja sam. U ostalom, ima tema o tome na forumu, sa tacnim dimenzijama novih tablica, pa kome treba neka pretrazi, ja odoh na musaku.

 

Sledeci sat, bezvlasce... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sledeci sat, bezvlasce... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

;D

 

Evo, potrazio sam ja, nisam mogao da odolim :)

 

index.php?action=dlattach;topic=14048.0;attach=8747;image

 

index.php?action=dlattach;topic=14048.0;attach=8748;image

 

Znaci 150x150mm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja