Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Caffe

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco

Imam Apriliu SL falco trenutno malo ulupanu, inace sam dugo vlasnik dve yamahe fzr. Sve se to desilo 2002 godine kas smo se sreli oci u far ja i Falco. Sta reci ljubav na prvu voznju. E sad bi da je vozikam na duze vreme al mi trebaju neki delovi za nju. gde naci delove ? kako i preko koga? jer mi treba dosta toga. hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco

To lave, treba mi sledeco, rucice kvacilo kocnica, cep rezervoara, nosac table, prednja felna, stop svetlo i vizir. to mi trenutno treba. kolko to moze da kosta?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Evo danas dobih odgovor. Trenutno na lageru(na 3 otpada na koja ja idem) nema nista za tvoj motor, ali trebalo bi da bude uskoro.Retko uzimaju jer ih ima malo pa im se i delovi retko prodaju, a nesto se i retko kvare :neznam::D Saznao sam cene delova koji ti trebaju.

Rucicie 10-15 eur

cep rezerv. 30 eur + moras da pravis kljuc kod nekog kljucara ili da kupis ceo komplet sa kontakt bravom

nosac table ??

felna pred. bez diskova 70 eur

stop svetlo 25 eur

vizir 25 eur

 

Idem ponovo posle 1 maja, pa ako budu imali neki za rasturanje mogu poneti.

 

P.S

Ne znam dali je felna ista kao kod RSV a , jer mislim da takvu imam ja kod mene a od iste imam i rucice u kompletu sa cilindrima i posudama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco

Odgovara mi sve, sto se felne tice pasuje ako je aprilina a ako je OZ onda su drugovaciji kraci. Daj mi neki broj da se dogovorimo oko ovih stvarcica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

Pozdrav Aprilijaši,

imam mali problem, potreban mi je automat štop svetla za Apriliju Pegaso 97-mo godište. P/N je AP 8124479, trazio u Gevari i Kileru, nemaju, idem kod Ljube da vidi mozda li ima polovan. Ima li neko ideju ili info ko još drži nove-polovne delove za Apriliju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

pozdrav, mislim da to možeš da turiš od drugih motora..automobila..idi kod nekog auto-moto električara pa neka vide..bezveze da tražiš i bacaš pare na "originalan" deo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

pozdrav, mislim da to možeš da turiš od drugih motora..automobila..idi kod nekog auto-moto električara pa neka vide..bezveze da tražiš i bacaš pare na "originalan" deo...

nije bezveze, poceo je da pusta ulje na kontaktima, mora ipak drugi ili da se pravi neki reducir/holender koji ce me skoro isto kostati. Onda bolje ispravno nego budzevina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

063636156-ne znam ime

063505384-takođe

0638078227-Kenac

 

Znas li mozda lokaciju, jesu li iz Bg ili negde dalje?

 

Hvala za info

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

ja nemam standarno stop svetlo već led..ali ja nemam pojma o čemu ti pričaš..kakvo ulje na kontaktima..kakve to veze ima sa automatom..? nešto si ti tu pobrkao...ili sam ja lud...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

ja nemam standarno stop svetlo već led..ali ja nemam pojma o čemu ti pričaš..kakvo ulje na kontaktima..kakve to veze ima sa automatom..? nešto si ti tu pobrkao...ili sam ja lud...

 

 

Bajone, automat radi na principu pritiska, na vrhu automata, gde su kontakti za zice, pojavljuju se mehurici i kapljice ulja kad se stisne bremza. Znaci raspertlovao se, popustio, bilo sta, nebitno, tek tu pusta ulje. Nije strasno ali ja prosto ne zelim da vozim motor koji me moze ostaviti bez ulja u zadnjoj kocnici bilo kada, ne zelim ni da pomislim sta bi se desilo ako bi ikada naglo zabo' zadnju bremzu, tu nema pravila ni garancije.

Nisi lud, samo si neobavesten i ne poznajes neke principe rada sklopova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

mislio sam da ti je nešto drugo otišlo...al dobro...sad sam se "obavestio"...mislio sam da ti je crko automat u njegov osnovnoj funkciji tj. kao elektro uređaj..al dobro..opušteno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Ljubitelji i vlasnici Aprilije jedno pitanjce,moj komšija prodaje Apriliu Tuareg 600 Wind 1989 godiste

oglas

a ja mogu da je dobijem u zamenu za moj MZ i nešto doplate (400-500 evra).Ova Aprilia je u Zaječar stigla iz Knjaževca. Mene interesuje mišljenje nekog ko je vozio ovakvu Apriliu Tuareg 600 Wind.O njoj neznam ništa osim da je slabo zastupljena ovde kod nas.Probao sam je malo tu u gradu na kratko oko 1 kilometar,deluje OK,trebaju joj gume,kočione pločice,prenos i registracija.

Molio bih da me malo posavetujete i ukažete i na vrline i na mane ovog modela Aprilie.

Sa nadom da ću uskoro postati Aprilijaš unapred zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: BGD

aprilia scarabeo 200 mozete li mi reci vise o njemu , cuo sam da je obavezno redovno odrzavanje za njega ,rotax masina,kazu da je radilica 800 e,ima li delova za njega??pazario bih ga ali me to malo plasi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

To lave, treba mi sledeco, rucice kvacilo kocnica, cep rezervoara, nosac table, prednja felna, stop svetlo i vizir. to mi trenutno treba. kolko to moze da kosta?

 

 

 

Evo ovako:

 

Rucice ti odgovaraju od 1998-2003 RSV Mille, od prve generacije Tuono do 2005 i od puno Ducati modela.

Cep rezervoara ti ogovara od 1998-2003 RSV Mille i Tuono do 2005

Prednja felna ti odgovara takodje od 1998-2003 RSV Mille i Tuono do 2005.

 

Vizir i stop svetlo su specificni za falca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja