Jump to content

Moto Zajednica

Pijani " TATIN sin "

Recommended Posts

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Neki se našli na licu mesta i videli majmuna kad je izašao iz auta, nije ni pogledao šta je uradio nego je   nazvao matorog i rekao "TATA NISAM KRIV".

 

To su rekla-kazala price za paljenje mase.

 

...i to je tacno... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Od vise ljudi ovde sam cuo da zaista nije ni pogledao sta je sa jugom i ljudima u njemu. Za to da je zvao oca - nisam cuo nista. Takodje neki kazu " da su culi od ljudi koji su se tamo zatekli " da je posle udesa izasao iz kola i usao u obliznju radnju gde je kupio mineralnu vodu .   Evo slike Audija nakon udesa: Slika je takodje preuzeta sa sajta " NS kriminal.net

 

Iza Audija u pozadinio se nalazi nesto crveno - ono sto je nekad bio Jugo !

post-3891-12879061289258_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: NEGOTIN
  • Motocikl: Kawasaki 636

STANJE ALKOHOLISANOSTI SE NE SMATRA ZA STANJE NEURACUNJLJIVOSTI JER SUBJEKT SAM SEBE DOVODI U TAKVO STANJE, JER JE BIO SVESTAN I MOGAO BITI SVESTAN  POSLEDICA. ISTO SE ODNOSI I NA UPOTREBU OPOJNIH DROGA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

NIje mi jasno samo kako se ne napravi neko tajno drustvo koje bi islo i redom kaznjavalo sve po svojoj zasluzi, pa kao i kod muslimana!  Odsecanje udova , noseva, usiju , vesanje itd, svakom po zasluzi ! Ja mislim da u tom slucaju ne bi bilo ni mita ni korupcije ni bahatosti !! mozda gresim ali ipak tako mislim !! :-\ ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

U velikoj sam dilemi, pa ću da vas pitam, šta mislite koga je tatin sin prvo pozvao telefonom:

1. Policiju

2. Hitnu pomoć

3. Tatu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Au jbt pa Audiju ni plastika ispred hladnjaka nije skrcana... Ma izgleda ko da je udario sa 50kmh... A Yugo....  :-X :-X :-X :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Prica mi komsija koji je medju prvima dotrcao na lice mesta.Kaze izlazi iz kola balavac mrtav pijan.Nije ni pogledao jugo  i nesrecne ljude u njemu vadi telefon i zove tatu i kaze:ej cale ajde dodji,izletela mi neka budala.Posle odredjenog vremena dolazi tatica u paratnji dva advokata.Tokom uvidjaja stalno su ometali policiju,nesto zapitkivali,pokazivali,objasnjavali...Posto zivim samo par kuca od mesta nesrece tokom pre podneva sam vidjao drugare od manijaka koji su dolazili da mu pruze podrsku.Ne moram pisati kojim i kakvim kolima su dolazili,mozete predpostaviti,sve je to isto drustvo.Tu su dolazili dok se sve nije rascistilo.Inace njegovi drugari su na nekim sajtovima pruzali podrsku manijaku i objasnjavali da to moze svima da se desi(2,25 promila i 160 km/h kroz grad) i da ce njemu sada biti unisten zivot.Bas mi je zao derana kome je sada unisten zivot,ti njegovi drugari nisu ni jednom spomenuli porodice kojima je taj dobar decko pobio muzeve i oceve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Na njihove komentare sam nailazio u presu i jos nekim slicnim sajtovima,evo linka:http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/93778/Stra%C5%A1na+tragedija%3A+Tatin+sin+mrtav+pijan+pobio+ljude!.html

Komentari ovih strucnjaka su pri kraju komentara,ako ih ne nadjes kopiracu ih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500
S-ns [neregisrovani] (27. 12. 2009, 09:04:42)

 

Zar je bitno sta decko vozi ?

Kao prvo , vasi komentari se svode na to sta decko vozi sto pokazuje da je vama vise stalo do toga sta on vozi a sem toga to je vasa ljubomora sto je otac ovog decka stekao pare za takav auto...Vi da imate para za takav auto ili da vam otac taj auto kupi vi ga kao ne bi vozili?Realno ne mozete donositi predrasude o ovom slucaju jer ne znate tacno sta se dogodilo...iskreno mi je zao poginulih ,moje iskreno saucesce,ali mora se gledati sa vise strana ovaj slucaj...Bio je pijan i to je njegova krivica,ali vi kao nikada niste bili pijani?? Jedina razlika je u tome sto se vama nije desilo da naletite na nekog ,a ovo je nesrecan slucaj i sem toga i jugo se isprecio na putu ...Decko sigurno nije zeleo da povredi nikoga i njemu ce zivot sigurno posle ovoga biti ocajan i tuzan pa cak i da ne lezi u zatvoru...

 

 

Citat iz pressa...

Jos uvek ne mogu da dodjem sebi... >:( >:(>:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

A što se čudiš?Odavno već u ovoj državi ružno postade lepo a loše postade  dobro....Tata jel' ''sposoban poslovan čovek'' zaradio detetu skupocen automobil...da vozi pijan i ubija ljude ...platiće kaznu....sve po zakonu...

   Videćemo uostalom a već znamo šta će biti...bilo je to u Loznici pre koju godinu,napisao sam na nekoj prethodnoj strani...na kraju svega nikom ništa ...

Slučajno sam bio svedok na sudu pre dvadeset godina a u vezi težeg krivičnog dela....od tada znam da je pravo šarena laža a pravda postoji samo ako je u tvojim rukama...sve ostalo je smejurija i izrugivanje....

 

 

Sve sam to video, ali ova ameba dise isti vazduh kao i mi, hoda, druzi se, cita novine, i srce je boli zbog tragedije... >:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Oce oce najebace za medalju !

Ej pa to je dvostruko ubistvo iz nehata.

 

Prilicno sam siguran da kada se krivicno delo ugrozavanja bezbednosti saobracaja ucini u alkoholisanom stanju smatra se da je delo ucinjeno umisljajno...

 

Ja malo pratio sudsku praksu u ovoj oblasti... Recimo, Karicev sin je savio auto oko bandere posle 6-7 whiskeya i poslao devojku u komu (izletela kroz shoferku na asfalt)... Vestak je utvrdio da vozac u trenutku nesrece nije bio pod uticajem alkohola, zato sto je "otpoceo upravljanje vozilom pre nego sto je organizam apsorbovao alkohol". Bilo ovakvih primera koliko ti srce iste.

 

Videcemo sta ce biti ishod ovog puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

 

Oce oce najebace za medalju !

Ej pa to je dvostruko ubistvo iz nehata.

 

Prilicno sam siguran da kada se krivicno delo ugrozavanja bezbednosti saobracaja ucini u alkoholisanom stanju smatra se da je delo ucinjeno umisljajno...

 

Ja malo pratio sudsku praksu u ovoj oblasti... Recimo, Karicev sin je savio auto oko bandere posle 6-7 whiskeya i poslao devojku u komu (izletela kroz shoferku na asfalt)... Vestak je utvrdio da vozac u trenutku nesrece nije bio pod uticajem alkohola, zato sto je "otpoceo upravljanje vozilom pre nego sto je organizam apsorbovao alkohol". Bilo ovakvih primera koliko ti srce iste.

 

Videcemo sta ce biti ishod ovog puta.

 

Sad je drzava na potezu, a kako su na tapetu zbog korupcije, mislim da ce stradati za primer...

Ali kad dodje neka nova vlast, opet jovo nanovo... Neko ce imati sudiju ili vestaka rodjaka, i tako... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Oce oce najebace za medalju !

Ej pa to je dvostruko ubistvo iz nehata.

 

 

Prilicno sam siguran da kada se krivicno delo ugrozavanja bezbednosti saobracaja ucini u alkoholisanom stanju smatra se da je delo ucinjeno umisljajno...

 

Ja malo pratio sudsku praksu u ovoj oblasti... Recimo, Karicev sin je savio auto oko bandere posle 6-7 whiskeya i poslao devojku u komu (izletela kroz shoferku na asfalt)... Vestak je utvrdio da vozac u trenutku nesrece nije bio pod uticajem alkohola, zato sto je "otpoceo upravljanje vozilom pre nego sto je organizam apsorbovao alkohol". Bilo ovakvih primera koliko ti srce iste.

 

Videcemo sta ce biti ishod ovog puta.

 

Ovo znam iz prve ruke, kad sam bio na regrutaciji, pojavio se i ovaj Karicev sin, KBC Karaburma. Pojavio se u pratnji jednog majora, naravno, da ne maltretiraju decka.... mos misliti. Elem, zapricamo se ja i on tu nekako, i ja se prisetim, reko jbt jesi ti onaj? Kaze, jesam. I sta je bilo, pa nista, sredilo se sve, daju joj mesecnu apanazu, platili lecenje i to je to. On sad studira na Kipru, lepo se sve sredilo, posteno mi kaze decko. Ja u cudu, ali jbg, to je zemlja Srbija....  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

vi kao da ne zivite u Srbiji i ne znate sta se radi, pre cu ja overiti zatvor zbog ne nosenja kacige nego ovaj junak sto je pobio ljude

sto vece sranje napravis, lakse ces se izvuci, naravno, pod uslovom da imas pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

To si Gošo u pravu, što veći kriminal napraviš znači da si se naklepao love i da ćete dobri advokati izvući iz prdekane očas posla.

 

A posle se suđenje otegne na nekoliko godina, pa želbe, pa više instance...i na kraju ujeo vuk magarca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Mislim da mu je ipak tajming jako los, zbog cele euforije oko zlobsa, mogli bi da ga omlate 10-12 godina, za primer... E, sad, moze da se desi da ceka pravosnaznost presude 5-6 godina, pa se ne daj boze razboli, ili u medjuvremenu ode na specijalizaciju u Svajcarsku,  ostane u drugom stanju, ili sta god, pa kad se sve sabere, uz malo gimnastike moze da se izvuce sa par meseci pritvora dok traje sudjenje, i to je to... >:( >:(>:( >:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nisam pravnik, ima ovde ko jeste pa ce nam reci. Dakle, ne znam da li kod nas postoji mogucnost "vansudskog poravnanja" i ako su obe strane zadovoljne njegovom visinom onda bi trebalo da odgovara samo za saobracajni prekrsaj. Pisem za slucaj Karica, kad ste ga vec pomenuli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

krivicno delo se goni po sluzbenoj duznosti, njega tereti drzava a ne pojedinac ili firma tako da vansudskog poravnanja ili medijacije u ovom slucaju nema.

 

vansudsko poravnanje moze da bude kada mu osiguranje trazilo da isplati stetu na automobilu jer je vozio pod dejstvom alkohola tako da mu ne vazi ni da je imao najbolje kasko osiguranje.. dakle, oni(njegovo osiguranje) isplacuju sumu ostecenom(materijalnu i nematerijalnu) a onda od njega potrazuju identicnu sumu uvecanu za angazovanje svojih strucnjaka i pravne sluzbe u tom slucaju. Ako prihvati, potpisuje se vansudsko poravnanje a ako ne prihvati, tuzi ga osiguranje za tu sumu uvecanu za sudske troskove i dokazivanje u postupku(advokat, vestak itd)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Tacno ne postoji poravnanje, krivicna dela se gone po sluzbenoj duznosti i tuzilac je duzan `ex offitio` da pokrene postupak.

Sto jelte znaci da ako neko puca na tebe i rani te, ti se ne pitas nista, tj. da li si oprostio ili nisi on ce odgovarati pred sudom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

o cemu vi pricate

pa jel lik u asteriksu, ako se ja secam dobro, prvo prebio coveka, koji uzgred nije bio naoruzan, a onda ga overio metkom u glavu i odgovarao za remecenje javnog reda i mira i za ugrozavanje bezbednosti, ubistvo se nigde nije spomenulo, a zatvor nije ni video

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

to je tacno ali odgovornost alkoholisanog lica ili lica bez kategorije potrebne za to vozilo se ne moze osporiti nikakvim vestacenjima i sudjenjima, krivi su po svim pravilima igre

 

svi to mozete procitati na poledjini vaseg obaveznog osiguranja od auto odgovornosti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Tek danas procitah celu temu i naravno da se slazem sa vecinom ovde da tatin Sumaher mora da plati svoje pijanstvo i nesmotrenost sa kojom je ubio dvoje ljudi . Zaista katastrofa i velika tragedija za njihove porodice . Sada bi u sklopu ove teme pitao sve koji su aktivno ucestvovali da pokusaju da mi odgovore na sledece pitanje :

  Da se nedaj Boze vasem sinu desi ovako nesto a da vi imate bilo kakvu moc ili veze kako bi ste reagovali ?

 

Ja nebi razmisljao , ucinio bi sve da nikad ne ode u zatvor . U krajnjem slucaju bi ga prebacio negde na sigurno . Verovatno ce mnogi da kazu mom sinu se to ne moze desiti ali nikad ne reci nikad .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

  Tek danas procitah celu temu i naravno da se slazem sa vecinom ovde da tatin Sumaher mora da plati svoje pijanstvo i nesmotrenost sa kojom je ubio dvoje ljudi . Zaista katastrofa i velika tragedija za njihove porodice . Sada bi u sklopu ove teme pitao sve koji su aktivno ucestvovali da pokusaju da mi odgovore na sledece pitanje :

  Da se nedaj Boze vasem sinu desi ovako nesto a da vi imate bilo kakvu moc ili veze kako bi ste reagovali ?

 

Ja nebi razmisljao , ucinio bi sve da nikad ne ode u zatvor . U krajnjem slucaju bi ga prebacio negde na sigurno . Verovatno ce mnogi da kazu mom sinu se to ne moze desiti ali nikad ne reci nikad .

 

Hmmm, zajebano si to postavio :)

 

Realno, svi se mi nadamo da se to nikada nece dogoditi, ne daj boze, te u to ime objektivno komentarisemo i filozofiramo, ali da se desi, govorim u svoje ime, svet bih prevrnuo da mu pomognem, jer budimo realni - TO JE MOJ SIN!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja