Jump to content

Moto Zajednica

Pijani " TATIN sin "

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Bas me zanima kako ce se ovo zavrsiti ?

 

28.12.2009. 19:00

Sin direktora sejao strah na novosadskim drumovima

 

NOVI SAD – Novosađanin Dragan R. (1987), sin direktora regionalnog centra AIK banke, koji se u petak brzinom od 160 kilometara na sat mortus pijan zakucao u „jugo“ i usmrtio dvojicu radnika „Naftagasa“, već je imao više prekršaja u saobraćaju pod dejstvom alkohola.

- On svakako nije uzoran vozač. Nekoliko dana pre te nesreće prilikom rutinske kontrole, patrola saobraćajne policije ga je zaustavila i ustanovila da je imao oko dva promila alkohola u krvi. Saobraćajci su rekli da na momente nisu mogli ni da ga probude, ali sigurno nije mogao da stoji na nogama - kaže izvor naše redakcije iz novosadske policije.

Podećamo, nesreća se dogodila u petak oko šest ujutro na uglu Bulevara kralja Petra Prvog i Kisačke ulice, a Dragan R. je imao 2,25 promila alkohola u krvi. On je svojim „audijem A6“ naleteo na „jugo“ kojim je upravljao Nebojša Nikolić (1964). Na licu mesta poginuo je suvozač  u „jugu“ Aleksandar Kalajdžić (1965), a sat vremena kasnije u Kliničkom centru Vojvodine od posledica povreda preminuo je i Nikolić. O silini udarca svedoči podatak, unet u zapisnik, da je „jugo“ odbačen više od 50 metara. Sa Draganom R. bila je i jedna noćna dama, ali oboje prošli bez ozbiljnijih povreda.

- Dragan R. je dosad imao više vožnji u pijanom stanju i nekoliko manjih udesa, ali nijedno rešenje o kažnjavanju dosad nije izdato. Očigledno da njegov otac ima dobre veze u pravosuđu - dodaje izvor našeg portala.

Neposredno nakon nesreće, na uviđaj je pored veštaka saobraćajne struke izašao i istražni sudija Opštinskog suda u Novom Sadu Zoran Keser. On je i vodio uviđaj, a slučaj je kasnije, zbog prisustva alkohola, prešao u nadležnost Okružnog suda, a istragu vodi sudija Miroslav Alimpić.

- Dragan R. je saslušan u petak uveče i određen mu je pritvor. On je izneo svoju odbranu, dodatna veštačenja i vremensko-prostorne analize treba da utvrde uzrok nesreće - kaže sudija Miroslav Alimpić.

Prve procene govore da se Dragan R. pre nesreće kretao brzinom od 160 kilometara na sat.

 

  Preuzeto sa sajta NS kriminal.net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Mali ce ozbiljno na.ebati............nece mu cale ovoga puta pomoci......znam, sve sta se desilo......strasno pobio je neduzne ljude......

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Mali ce ozbiljno na.ebati............nece mu cale ovoga puta pomoci......znam, sve sta se desilo......strasno pobio je neduzne ljude......

 

 

 

Oce oce najebace za medalju !

Ej pa to je dvostruko ubistvo iz nehata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

iz nehata??

 

Pre bih rekao da je debelo sa predumisljajem, lik je seo u automobil svesno pijan, imajuci u vidu da je rukovanje automobilom jednako rukovanju pistoljem i pobio neduzne ljude..

 

Nisam sudija i ne bih mogao bas da sudim ali sto se mene tice, ovo je tesko krivicno delo za koje sledi velika kazna, niko ne moze da ga izvuce iz ovoga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

iz nehata??

 

Pre bih rekao da je debelo sa predumisljajem, lik je seo u automobil svesno pijan, imajuci u vidu da je rukovanje automobilom jednako rukovanju pistoljem i pobio neduzne ljude..

 

Nisam sudija i ne bih mogao bas da sudim ali sto se mene tice, ovo je tesko krivicno delo za koje sledi velika kazna, niko ne moze da ga izvuce iz ovoga!

 

S 2 i kusur promila alkohola se smatra teska alkoholisanost to je ona faza kad ljudi imaju  "rupe" u pamcenju i nisu svesni svojih postupaka..Da ne tupim dalje.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

da li je bio svestan li ne, to je manje bitno. ono sto ce  njega teretiti je voznja sa 2 i kusur promila, verovatno nepostovanje prednosti ako ne i prolazak na crveno, ne znam, jer nisam odatle. sto se novog zlobsa tice, stvar je jasna, prekoracio je brzinu vise od 100%, znaci automatski zatvor, drugo krivicno delo, voznja u stanju teske alkoholisanosti i trece dvostruko ubistvo. ako ima veze, za 5 godina bice opet u kolima... ako ne, bice veselo narednih 15-20 godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Bahatost potice iz porodice. Ne znam te ljude ali po onome sto pisete to je klasican primer besnog sina. Bilo je i ranije skicnih dogadjaja. Cim prodje par dana sve se zaboravi, a njegovo eventualno zadrzavanje iza brave ostaje tajna za javnost. Tata ce platiti medijima da ne pisu i pojeo vuk magarca. Nikom nista.  Ako se slucajno desi da pobesneli vozac i bude osudjen, njegovo izdrzavanje kazne ce biti u nekoj ustanovi tipa decijeg vrtica. Neki lokalni zatvor gde ce svojim ili tatinim parama potplatiti zatvorsku upravu i siromasne cuvare. Glumice kralja u zatvoru i eto ga vrlo brzo za volanom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Ljudi sta se palite ovo je Srbija ,ovde ako imas novca zakon i pravda te ne doticu ,eto njega za par meseci opet za volanom ,pa sta je uradio samo je pobio neke ljude nije napravio veliko zlo kao npr pusio dzojus ,kupio piratski cd ,nije produzio registraciju i sl , :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

A da su ga ranije kaznili za neki od prekrsaja do ovoga mozda ne bi doslo. U zatvor i taticu i policajce koji mu nisu pisali nista i sudije koji su mu oprostili,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ovo je ono o cemu pricam i oko novog zakona. NISTA SE NE PRIMENJUJE NA TAKVIMA (ali dobro, u inostranstvu je sigurno 3x gore  ::))

 

Kao i ovaj novi zakon i kazneni poeoni, to ce se primenjivati na ljudima koji nemaju veze i vezice i koji za razliku od tih majmuna voze normalno.

 

Pre par meseci komsinici je oca zgazio neki mortus pijani lik, ali je isti taj lik neki visoki funkcioner u SPS-u i oni ljudi cak ni zapisnik nisu dobili nista... i nazalost ja mislim da od toga nista nece ni biti :(

 

Tako da i taj tatin sin, malo ce odlezati u istraznom i to je to 100%. U nekom "najgorem" slucaju dobice godinu dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Bolji poznavaoci prilika u Novom Sadu će lako povući paralelu sa mladjim Markušem kog je tata, inače viši policiski službenik, vadio iz problema dok je mogao da bi kad je sinak prevršio svaku meru i ubio čoveka ipak morao da prizna poraz i prepusti stvar sudstvu i nadležnim institucijama.

Naravno da je sve moglo i manje bolno da prodje da se odmah reagovalo ali moćni roditelji ipak nažalost imaju načina da zaštite svoju decu...pa se sklanjaju prijave, utiče na sudije, gube analize alkohola u krvi.....

Vaspitanje kako Serbduck kaže dolazi iz kuće..ali žalosno je što ti novopečeno moćni roditelji i sami nemaju bogznakakve ljudske okvire ponašanja već su čini mi se skloni sebe smatrati kakvim polu bogovima nad sudbinom običnog sveta. Gde pošten čovek ( čitaj: siromašniji od njih) u njihovim očima vredi malo više nego ulični ker avlijaner.

Kao primer ovoga bi naveo malog Karića i čuvenog leta sa M3 kad je devojka koja je bila sa njim u autu teško povredjena pa vukpojeomagarca i sl.

 

U nekom idealnom društvu roditelji bi prvi trebali da osude nedela svoje dece ili da ih magla pojede sve zajedno iz javnog živote kada se ovakave istine saznaju, no na žalost mi ne živimo u idealnom svetu pa sve više sumnjam da će krivce kazna ikad na ovom svetu stići, a ni za onaj sledeći nešto sve češće nisam uveren.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

2 godine uslovno,ode dozvola na 6 mes.. i to je to....NAZALOST tako ce biti...

a trebalo bi ovo poslati kao iz one teme "kako ovo novi ZOBS resava" (sa onim blatom na putu)..pa da vidimo sta oni kazu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Da bi se napravilo pravo i istisko demokratsko drustvo prva stvar koju treba uraditi je ta da treba napraviti kvalitetne zatvore, jer treba kriminalcima i drugim prekrsiteljima zakona omoguciti da kvalitetno i dugo robijaju..........

 

A mi osim sto nemamo puteve nemamo ni zatvore.......

 

Bitno je da imamo novi zakon u saobracaju...................fuj povraca mi se..............

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Ja sam hteo da otvorim ovu temu ali sam onda vec ideo da postoji.

Eto klasican primer upravo "tatinog sina" i prosecnog srpskog stanovnika...Stvarno je nepravda i zasluzuje najostriju kaznu! Uzas !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ja nisam bio u stanu kada se desila nesreca, ali cimer kaze da se culo kao da je grom udario pored zgrade...a kad sam sutradan video koliko je yugo odleteo, nisam mogao da verujem...jezivo... :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja sam hteo da otvorim ovu temu ali sam onda vec ideo da postoji.

Eto klasican primer upravo "tatinog sina" i prosecnog srpskog stanovnika...Stvarno je nepravda i zasluzuje najostriju kaznu! Uzas !!

 

Zeljo lakapo, ne pretjeruj. Nemoj da budes kao Bubleja u autobusu (die beste)  ;)

I Kluivert (onaj krvnik sa evropskog prvenstva u Holandiji  ;D) je uradio istu stvar i dobio neku sicu od kazne.

Jes da se pokajao da se sve pushi, ali opet.....

 

Daleko je ovaj sin od "prosjecnog srpskog stanovnika".

Ovdje je djelomicno krivac i sistem koji mu je omogucio da se izvuce iz prethodnih sranja bez ogrebotine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

ghost mislim da nisi shvatio poredjenje... nije mislio da je taj lik tatin sin porsecan stanovnik. mislim, mozda i jeste, ali ja sam to skapirao kao tatin sin i prosecan srpski stanovnik (ova 2 coveka sto su poginula). bar sam ja tako shvatio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ziveli, i sad nam samo ostaje pitanje DA LI uopste da izlazimo na ulice znajuci da se ovakvi i slicni kurajberi krecu po njima i rade sta hoce jer su zasticeni ko beli medvedi...e zato POSEREM se ja na taj novi Z.O.B.S. ,treba umesto toga da naprave neki novi zakon namenjen iskljucivo za ovakve "pacijente" a ne samo da otimaju sirotinji ono malo bede sto imamo... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Ja sam hteo da otvorim ovu temu ali sam onda vec ideo da postoji.

Eto klasican primer upravo "tatinog sina" i prosecnog srpskog stanovnika...Stvarno je nepravda i zasluzuje najostriju kaznu! Uzas !!

 

Zeljo lakapo, ne pretjeruj. Nemoj da budes kao Bubleja u autobusu (die beste)  ;)

I Kluivert (onaj krvnik sa evropskog prvenstva u Holandiji  ;D) je uradio istu stvar i dobio neku sicu od kazne.

Jes da se pokajao da se sve pushi, ali opet.....

 

Daleko je ovaj sin od "prosjecnog srpskog stanovnika".

Ovdje je djelomicno krivac i sistem koji mu je omogucio da se izvuce iz prethodnih sranja bez ogrebotine.

 

E ma nisi me razumeo.Momak koji je nastradao u jugicu je "prosecan srpski stanovnik", a ovom u audiju je u glavi bilo ono:

''lako je biti svetac kada ti je Bog otac'' i udri gas do daske i eto sta biva.  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: 021
  • Motocikl: 450 EXC

Sistem i jeste najveći krivac u ovoj ružnoj priči.

Da je sistem reagovao kako se nalaže  taj dan taj ultra bahati sin ne bi ni bio za volanom a ova dvojica još među nama.

Ali pošto je ova zemlja takva kakva je ova priča će se završiti sigurno na neku od verzija koje ste naveli.

i dokle tako?????????? >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

 

E ma nisi me razumeo.Momak koji je nastradao u jugicu je "prosecan srpski stanovnik", a ovom u audiju je u glavi bilo ono:

''lako je biti svetac kada ti je Bog otac'' i udri gas do daske i eto sta biva.  :(

 

Ah zo. Sad kad ponovo procitah i sam vidim. Jbga, sanacbo.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja