Jump to content

Moto Zajednica

vanucci ili probiker

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

I jedno i drugo su robne marke. Šiju se ko zna gde i onda se lepi etiketa za prodaju po robnim kućama. Koliko para toliko i muzike. Ponekad možeš imati sreće da bude pristojan kvalitet. Nemam ništa ni protiv jedne od tih "marki". Ako znaš da je neko uzeo neki model i da je dobar (a nije skup) - kupuj. Ali nemoj unapred očekivati ništa posebno od jedne ili druge marke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Ovo je u principu prosta stvar , ko misli da moze da odvoji pare za Vanucci taj ce to i kupiti a ko ih nema uzece Probiker i to je to ... ja sam se razmisljao sta uzeti sinu i na kraju sam se ipak opredelio za Vanucci ( naravno ulovio sam popust ) ... sin prezadovoljan , fala bogu nismo je testirali i nadam se da nikad nece , a nemamo iskustva sa Probikerom pa necu ni komentarisati istu ... i evo sad , gledam je na Louisu , cena smesna - popust i te kakav ... ako imas prilike za soping pali brate :)

 

207516_110_FR_TO_09.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2830 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ovo je u principu prosta stvar , ko misli da moze da odvoji pare za Vanucci taj ce to i kupiti a ko ih nema uzece Probiker i to je to ... [/img]

:/

Ja imam da odvojim za bilo koje brendirano kozno odjelo pa sam uzeo pisljivi Probiker. Zato.... :ph34r:

Ti verovatno nisi (nemogu se setiti kako se ono zove1zvizduk.gif)koji pati od marke nego ti je bitno da roba zadovolji kvalitet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

I jedno i drugo su robne marke. Šiju se ko zna gde i onda se lepi etiketa za prodaju po robnim kućama. Koliko para toliko i muzike. Ponekad možeš imati sreće da bude pristojan kvalitet. Nemam ništa ni protiv jedne od tih "marki". Ako znaš da je neko uzeo neki model i da je dobar (a nije skup) - kupuj. Ali nemoj unapred očekivati ništa posebno od jedne ili druge marke.

 

Nemoj pogresno da me shvatis, ali mislim da je parola "koliko para, toliko muzike..", odavno prevazidjena..U danasnje vreme su takvi trendovi, da cesto za manje para kupis kvalitetniju stvar, koja eventualno nije nesto specijalno atraktivna..Mozda zato sto je imidz nekog brenda, postao broj jedan kod odabira opreme a ne sam kvalitet..Drugim recima, ljudi vole da nesto "bljesti", da se vidi i zna da je skupo. To proizvodjacima ostavlja lufta da se igraju kvalitetom svojih proizvoda..Klasican primer za to su ti npr. silni protektori od laznog "karbona", zna se da je karbon No.1, i svi poceli da stavljaju nesto sto lici na karbon, a losije stiti verovatno od neke obicne zilavije plastike koju ce upotrebiti neka manje trendi firma, ali jbg, ljudi hoce da vide karbon, ne zale para i sta ces..Sve u svemu, PROBIKER 0takoje.gif, odlican odnos cene i kvaliteta, sto je najvaznije uvek.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Marshall kupio rasparene samo pantalone (bez jakne) kao Carugine, nosi sa osecajem zadovoljstva i sigurnosti. Voznja po hladnoci do minus 2 stepena (na primer sinoc), ili nekoliko puta po kisi (ne jakom pljusku), nije ostavila posledice ni po Probiker koznim pantalonama, ni po vozacu. Nogavice se lepo utrpaju u cuzme, ne produvava nigde, ispod samo obican duks pamucni i mozda u predeo genitalija savijene novine ponekad, pri bas jakoj hladnoci (ali to vise iz dodatnog opreza).

Od opreme Probiker marshall ima i letnju mesh jaknu sa postavom na vadjenje. Takodje nikakav vidljiv problem sa ovom jaknom.

Okolnost niske cene cak i u punoj sezoni, a kamoli sada sa popustom u vansezoni, jednostavno treba iskoristiti. ::)

Pri kupovini treba obavezno probati opremu, razlikuju se brojevi. Na primer, marshall obicno nosi XL ali Probiker je pasovao u velicini XXL.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1319 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ljudi meni se na IXS koznim cizmama odlepljuje djon. Ne vozim mnogo, nove sam ih kupio, stvarno me to nervira ,jer sam cuo da je IXS kvalitetna marka. Prvo se odlepila gumena oznaka sa natpisom IXS na obe cizme. Krute su ,teske za hodanje ,al mozda tako mora da bude.Imam neki NO NAME dvodelni kozni kombinezon, placen 120eur,vec par godina ,i stvarno ne mogu da mu nadjem neku ozbiljniju zamerku, doduse nije isti kao prvog dana, al burazer ima Daineze koznu jaknu,i vozi i redje od mene, pa je i ona ostarila.Leti je vruce pakao, mada radi ventilacija, al moras brzo vozis, nocu kad zahladni negde u planinama ,pa bude hladno (ispod samo majica), tako je valjda normalno. Uglavnom ovde su se uvek nafuravale cene za markiranu robu, nije li zato bilo toliko falsiranih brendova. Odavno neverujem da je zlato sve sto sija.Super je sad motooprema ,kakva je bila pre deseetak godina, a pre toga se koristila u jednocifrenim postotcima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: cacak
  • Motocikl: yamaha yzf 750r

-Sad znas kako stvari stoje "koliko para toliko i muzike" .Ja sam prosle godine u ovo vreme kupio vanuci jednodelni kombinezon a otisao sam u louis da kupim probiker.Odusevio sam se sa njim i mislim da nisam pogrsio uopste jel sam letos imao pad i meni nista nije falilo a kombinezon se i ne primecuje da je imao kontakt.Sve u svemu kada odes videces i sam kad ih budes gledao jedan do drugog.Vanucci-Art--XI--__2010_05_28_0929.JPG-V_%24%7B12862201%7D.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

-Sad znas kako stvari stoje "koliko para toliko i muzike" .Ja sam prosle godine u ovo vreme kupio vanuci jednodelni kombinezon a otisao sam u louis da kupim probiker.Odusevio sam se sa njim i mislim da nisam pogrsio uopste jel sam letos imao pad i meni nista nije falilo a kombinezon se i ne primecuje da je imao kontakt.Sve u svemu kada odes videces i sam kad ih budes gledao jedan do drugog.Vanucci-Art--XI--__2010_05_28_0929.JPG-V_%24%7B12862201%7D.jpg

 

 

 

 

Mala je i razlika u ceni...a jednodelni je bas zgodan i za putovanje...... pogotovo kada ti se ....... :zvizduk:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja sam samo jednom probao jednodelni...i više nikad...bez tudje pomoći ne mogu da ga skinem sa ramena.

Onda sam pomislio na situaciju koju je Charuga pomenuo u prethodnom postu i odustao.

 

Da ne offujem...... imam nešto od opreme od obe robne marke...generalno Vanucci je uvek bio skuplji sa kvalitetom na zavidnom nivou, a Probiker je uvek isplativa kupovina....za te pare -nema bolje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1544 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Upravo mi je stigla jakna ,tj gornji deo kombinezona Vanucci koji je na popustu u Luisu. Cena 100eura.Bio sam malo skeptican kakvog li je kvaliteta,medjutim jakna je odlicna.Za te pare mislim da je nemoguce naci bolju opremu.Koza mi izgleda kvalitetno,savovi su lepo uradjeni i vidim da protektori imaju best test ocenu.Bas sam se odusevio kvalitetom i jos vise cenom.Probiker nisam posedovao tako da ne mogu da ih uporedim.Iskoristite popust dok jos traje,ako ste planirali kupovinu jakne.Sto se tice velicina ,ja nosim 52 i Vanucci mi taj broj odgovara.pozdrav

 

 

 

207516_110_FR_TO_09.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja