Jump to content

Moto Zajednica

Na cevape pa nazad :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Aaa ljudi preteraste ga oko slika!!!  >:(   Inace svaka cast na putopisu i brz oporavak!

Izvini sta je - ko je preterao? To sto procitas putopis,ne znaci da si obavezan da dajes komentar! Pogotovu besmislen.A jos gore je ako ga ne procitas,a das komentar ( besmislen).Ja nista drugo ne mogu da zakljucim posle ovoga "Nikola izvini nisam dobro procitao da si ti pao."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Aaa ljudi preteraste ga oko slika!!!  >:(   Inace svaka cast na putopisu i brz oporavak!

Izvini sta je - ko je preterao? To sto procitas putopis,ne znaci da si obavezan da dajes komentar! Pogotovu besmislen.A jos gore je ako ga ne procitas,a das komentar ( besmislen).Ja nista drugo ne mogu da zakljucim posle ovoga "Nikola izvini nisam dobro procitao da si ti pao."

 

Jeste danas oblacan dan i vreme je malo tmurno, pa to utice na ljude, a i jos ponesto. Neko bi da se svadja, neko bi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Aaa ljudi preteraste ga oko slika!!!  >:(   Inace svaka cast na putopisu i brz oporavak!

Izvini sta je - ko je preterao? To sto procitas putopis,ne znaci da si obavezan da dajes komentar! Pogotovu besmislen.A jos gore je ako ga ne procitas,a das komentar ( besmislen).Ja nista drugo ne mogu da zakljucim posle ovoga "Nikola izvini nisam dobro procitao da si ti pao."

 

Jeste danas oblacan dan i vreme je malo tmurno, pa to utice na ljude, a i jos ponesto. Neko bi da se svadja, neko bi...

 

Na tebe izgleda utice bas do jaja!  >:( >:(>:( Niko ne bi da se svadja, nego prosto, sto nije ok, nije ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Jel mogu i ja da postevim slike cevapa isto iz Sarajeva? Malo su vec bajati, al ako je tema o cevapima... ili gresim ??? A imamo Nikola i ja i cevape iz Banjalike... Pa cevapi iz.......

Ali ovo je ipak putopis i ovde je ekipa gusara koja jede kilometre. I to je ono najbitnije. Gusari su ovde bitni. Lep dan, lepa voznja i Gusari. Steta sto nisu svi Gusari bili na okupu, ali bilo je i bice vremena.

 Kako mi samo krivo sto nisam bio..... aaaa, bem ti poso...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Aaa ljudi preteraste ga oko slika!!!  >:(   Inace svaka cast na putopisu i brz oporavak!

Izvini sta je - ko je preterao? To sto procitas putopis,ne znaci da si obavezan da dajes komentar! Pogotovu besmislen.A jos gore je ako ga ne procitas,a das komentar ( besmislen).Ja nista drugo ne mogu da zakljucim posle ovoga "Nikola izvini nisam dobro procitao da si ti pao."

 

Jeste danas oblacan dan i vreme je malo tmurno, pa to utice na ljude, a i jos ponesto. Neko bi da se svadja, neko bi...

 

Na tebe izgleda utice bas do jaja!  >:( >:(>:( Niko ne bi da se svadja, nego prosto, sto nije ok, nije ok!

 

Onda je do mene. Izvinite  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5262 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Vlado, brzo da se zalecis i spremis za AT vs TA.  ;)

Romanijski bukov kolac vs AT. 

AT ubjedljivo dobila mech u gostima ;D

Poz sa tribina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ranjeniku želim brz oporavak, a Braco je sad nahebao....moraćemo jednom u prolazu da ga posetimo kako bi proverili jel tako dobar domaćin prema svim slučajnim prolaznicima  ;D

 

Jako lepa tura, jako lepi putevi...ali ima rupa koje umeju da prevare  >:(

 

Lepo je videti da je ekipa zadržala pozitivno raspoloženje i pored ove muke koja ih je zadesila  :)

Nego, stvarno niste napisali gde su najbolji ćevapi  ;) ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5501 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

U cetvrtak ujutru malo pre 9.00, ja posao na servis auta u Cacak i vidim crveni GS adv pa se pitam se gde li je ovaj Mikulanac krenuo ovako rano ako je vec kod Cacka. Doduse, nije bilo drugih motora, a i on je isao u kontra smeru, prema BG-u pa sam mislio da se vraca od nekuda. Kad evo ga putopis...

Svaka cast za voznju, narocito za ovakvu kilometrazu u ovo doba godine!

Vld-u zelim brz oporavak!

PS. niste napisali sta je povredio, jel sve OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Vlado, brzo da se zalecis i spremis za AT vs TA.  ;)

Romanijski bukov kolac vs AT. 

AT ubjedljivo dobila mech u gostima ;D

Poz sa tribina.

 

Bukov kolac je mala maca za ono veliko kamenje sto viri iz zemlje, al srecom se zavrsilo na kolcu.

Uh kad malo bolje pogledam onu livadu sa kamenjen, dobro je proslo.

A to da si sad postao usputna stanica za Sarajevo, to si sam kriv.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

A kakav bi mogao biti putopis Dream tima, nego prosto fantastican i nadrealan, kao i cevapi koji su vidim light motiv zderonjama koji umesto da tuku po livadama i putevima, napadaju kafane i piisu iz kreveta  :D Pa neka, svako nek uziva u onom sto je prema njegovim potrebama  ;)

 

Hvala veliko ljudini Braci i Tomi koji je prisebno drzao Vld dok je ovaj ko marioneta visio izmedju neba i zemlje zapetljan ko marioneta u bodljikavu zicu  ;D

 

Hvala svim drugarima na milion puta iskazanoj covecnosti i prijateljstvu i dragom dugonji, koji ima poseban pozdrav od sestrica iz bolnice KASIDOL u Sarajevu za svoj smek, stas i dobar glas koji ga prati daleko van granica nase zemlje Svrbije  :D

 

I naravno zvezde koje ne tamne, ostaju za kraj...

tri put ura za neunistivog  artistu i balansera i sto brze renoviranje  ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Kad se složna srca slože.... :D odlična vožnja i odličan putopis...Vld-u što brži oporavak, srećne ti rane, junače! :D

 

A za Sokočane nisam ni sumnjao da su ljudine, hvala u ime ovdašnjih bajkera! ;)

 

Nego...piše Mina da mu je kaciga odletela sa glave? Koja je to da znamo da je izbegavamo u širokom luku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Slomio je kljucnu kost, napisala je Mina, levu, u Bgd je, sve je ok, i motor je u bg, tako da, bice dobro, samo oporavak i polako... ;)

 

E, jbg... ocigledno se ovakve stvari desavaju u trenutku :(... Ta kljucna kost ce zarasti.

 

Inace, tura i ideja su sjajni. Strast za voznjom - nista drugo...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pročitao sam juče, čini mi se, na Chat-u?

 

Ako nisam dobro razumeo, izvinjotina :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jeste, kaciga je spala, mislim da je AGV, ima na slici gde lezi u bolnici, pored kreveta je, u svakom slucaju, pogodio je kolac pravo u nju, pa je sletela, ali i spasila ga definitivno. Cak se nije ni otkopcala, ni slomila, prosto je sisla s glave... Nije to losa kaciga, spasila ga je ocito HVALA BOGU NA TOME!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Људи, свака част на вожњи! Знам да нема лошег времен, већ само лоше опреме, али унам шта је Златибор ноћу кад год!  ::)

 

Брз опоравак Влду!  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja