Jump to content

Moto Zajednica

Na cevape pa nazad :)

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Poshto smo znali da za ovu nedelju najavljuju lepo vreme... dogovorili smo se da iskoristimo i ove sunchane dane za neku voznju !

U toku sezone nikako nas put nije navodio na Sarajevo, pa smo destinaciju za jucherashnju voznju lako izabrali...daj da konachno pojedemo te cevape u Sarajevu !

Dogovor je bio da se krene rano kako bi se nazad u Beogradu bilo vec do nekih 20h uveche !

 

Ispred zgrade, zagrevanje motora

 

PW3lq_75638366.jpg

 

Krenuli da se nadjemo s ostatkom ekipe

 

kKvYu_47648659.jpg

 

OMV

 

sznZ2_77449412.jpg

 

Sflzl_12270137.jpg

 

I krenuli smo...jutarnja magla

 

qHCOh_30827457.jpg

 

goKyB_79640294.jpg

 

A onda nas je negde pred Chachkom obasjalo sunce :)

 

8wT2r_25724692.jpg

 

Pauza za doruchak i kafu na Zlatiboru

 

iayxT_77242486.jpg

 

Idemo dalje...Mokra Gora pa Bosna ...

 

6HK8N_29888126.jpg

 

6cGMa_39583880.jpg

 

3NZe5_36740933.jpg

 

M3PBT_99114249.jpg

 

swGNl_37632024.jpg

 

Vreme nas i dalje sluzi

 

rU8cW_16052522.jpg

 

Policija nas nije zaobishla.... uzeli su nam 10eur  ;D

 

MYDgD_14768832.jpg

 

aaMxn_96958025.jpg

 

I idemo dalje !

 

vRvGo_31793672.jpg

 

shmo3_12108440.jpg

 

CjBR7_26914990.jpg

 

hKSr7_46363470.jpg

 

Z38GZ_83696565.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Sarajevo

 

rRdXV_50130805.jpg

 

7aGXa_28869989.jpg

 

W6hpn_39649448.jpg

 

E pa ziveli :)

 

X2zPX_89919451.jpg

 

A evo i klope

 

CzKD9_26183305.jpg

 

2uYRL_77545081.jpg

 

Nema vishe :(

 

Y6Ded_282a.jpg

 

Malo smo se shetali

 

hKxYi_86937405.jpg

 

TglAk_11858801.jpg

 

8Eu9J_85551557.jpg

 

Pa onda kolachi :)

 

MtJM8_38182176.jpg

 

lHwlC_73233990.jpg

 

I spremamo se za povratak sad je vec 14h

 

CMNi1_48872846.jpg

 

Vreme i dalje sunchano

 

AD1Ui_66874392.jpg

 

Nazalost...ubrzo nakon nastanka prethodne slike...desio nam se jedan peh. Vld koji je vozio ispred Mikulanca i mene i Tome na KTM-u, u jednoj levoj krivini, nalece na rupu koja ga baca iz krivine na shljunak sa strane, gubi kontorlu nad motorom i pada.

Hitna pomoc je relativno brzo doshla, ja sam sa Vld-om otishla za Sarajevo a ostatak ekipe je ostao tu da sacheka policiju. Josh jednom veliko hvala Braci iz Sokolca shto je bio sa ekipom sve vreme dok je trajao uvidjaj i shto je pomogao da se Vld-ov motor prebaci u Sokolac ! HVALA!

 

Mesto gde je Vld pao i probio ogradu

 

TPNhB_75976209.jpg

 

Motor

 

8XHKT_27958097.jpg

 

hTAfF_11995498.jpg

 

Vld zbrinut u bolnici , dobrog raspolozenja :)

 

Uwtmh_33238552.jpg

 

Vld je ostao u bolnici (danas su ga pustili i on je vec u BG-u kod kuce odamara) , Nikola i Deki su me pokupili i dovezli u Sarajevo gde je bio ostatak ekipe. Braca nas je sve smestio u kafic da se utoplimo i napojimo pre nego krenemo dalje...

 

9UgOo_54568600.jpg

 

Krenuli smo iz Sokolca i sledecu pauzu napravili na Zlatiboru...nekima je bilo hladno a nekima se spavalo :)

 

kGPwC_37501294.jpg

 

8lx8o_90356590.jpg

 

I to je to. Sve u svemu sjajan  sunchan dan, super putevi, pozitivno prebrodjeni incident, savrshena ekipa i Braco !

 

Do sledece voznje....

 

The end !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2871 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Siroti mali cevapi... Sve ste ih izeli ;D

 

Vld, sta da ti kazem, mislimo na tabe i nadamo se da ces se sto pre vratiti u sedlo. Imas srece ako ti gazda ne trazi da mu platis ogradu ;D Lepo si je opravio. Kako je moglo da bude, odlicno si prosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Dobar krug ste napravili, steta sto je decko pao ali sve je to motociklizam..................nago koliko je to kilometara??? malo mi je previse za jedan dan ako sam dobro shvatio.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Kakva luda ekipa, gde god odete napravite sranje i  neko zavrsi u bolnici. Ili se pobijete, ili neko izleti, ili  ...  ;D ;D

Vlado, brzo da se zalecis i spremis za AT vs TA.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: beograd

Dobar krug ste napravili, steta sto je decko pao ali sve je to motociklizam..................nago koliko je to kilometara??? malo mi je previse za jedan dan ako sam dobro shvatio.......

 

tacno smo presli 864 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Oko 900 km. Priznajem, bilo je zahtevno, ali prijalo je, ufffff.

Vlad je super prosao, obzirom na okolnosti, Braca je objasnio neke stvari, mesto udesa je oko 15 km od Sokolca, on i njegov drugar sa kombijem su stigli do nas za bukvalno 15 min nakon sto smo ga zvali, brze od policije ( a nisu imali rotaciju na kombiju  ;D ;D ;D ).  Braco, brate rodjeni na drumu, hvala ti!

Sacuvali smo prisebnost, Vlda zbrinuli do dolaska hitne, bez pomeranja, odmah uz njega su bili Tomislav, Mikulanac i Mina odmah nakon pada, sve u svemu, izvukli smo maximum iz situacije. Nema bedacenja, treba biti spreman nositi se i sa ponekom nevoljom na drumu, desava se, i najboljima ocigledno!

 

Hvala i i prelepim medicinskim sestrama Kasindolskim... ;)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Kakva luda ekipa, gde god odete napravite sranje i  neko zavrsi u bolnici. Ili se pobijete, ili neko izleti, ili  ...  ;D ;D

Vlado, brzo da se zalecis i spremis za AT vs TA.  ;)

 

Hahha, greska, gde god da odemo, napravimo neko sranje i neko zavrsi u KAFANI bre ;)\

Kepo smrdo, na kraju ce bre da bude AT vs AT i konacno cete pobediti!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

FENOMENALNA TURA koju sam prosao letos ali mislim da je mnogo zanimljivija verzija preko Zvornika, Vlasenice, Han pijeska.... Ima oko 600km.

A cevapi su isti kao i u cevapdzinici na Dorcolu u Cara Dusana. Probajte banjalucke cevape kod Muje ili Obeliksa u Banjaluci.

Kolegi zelim brz oporavak.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

  Vlado, drugare, zelim ti mnoooooooogo brz oporavak i da ubrzo opet jasemo u konjici zajedno! ;D ;D

 

Zao mi je sto i ovaj put nisam mogao da idem s vama i sto sam propustio mnogo dobar djir i zezanje :'( :'( :'(...ali bice! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

  Vlado, drugare, zelim ti mnoooooooogo brz oporavak i da ubrzo opet jasemo u konjici zajedno! ;D ;D

 

Zao mi je sto i ovaj put nisam mogao da idem s vama i sto sam propustio mnogo dobar djir i zezanje :'( :'( :'(...ali bice! ;)

 

 

Naravno da ce biti!!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

FENOMENALNA TURA koju sam prosao letos ali mislim da je mnogo zanimljivija verzija preko Zvornika, Vlasenice, Han pijeska.... Ima oko 600km.

A cevapi su isti kao i u cevapdzinici na Dorcolu u Cara Dusana. Probajte banjalucke cevape kod Muje ili Obeliksa u Banjaluci.

Kolegi zelim brz oporavak.

Evo par slicica.

 

 

 

Ako ti nije problem da sklonis slike, ipak je ovo nas putopis.. a sto se tice Han Pijeska, iz OCIGLEDNIH razloga se nismo vracali tuda, iako je to bio prvobitni plan... a sto se tice cevapa, jbg, da si nam raniej rekao za te na dorcolu, nismo morali bezveze da se cimamo do Sarajeva....  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

FENOMENALNA TURA koju sam prosao letos ali mislim da je mnogo zanimljivija verzija preko Zvornika, Vlasenice, Han pijeska.... Ima oko 600km.

A cevapi su isti kao i u cevapdzinici na Dorcolu u Cara Dusana. Probajte banjalucke cevape kod Muje ili Obeliksa u Banjaluci.

Kolegi zelim brz oporavak.

Evo par slicica.

 

 

 

Ako ti nije problem da sklonis slike, ipak je ovo nas putopis.. a sto se tice Han Pijeska, iz OCIGLEDNIH razloga se nismo vracali tuda, iako je to bio prvobitni plan... a sto se tice cevapa, jbg, da si nam raniej rekao za te na dorcolu, nismo morali bezveze da se cimamo do Sarajeva....  :(

 

 

Bajkeru jel to pravilo foruma da se na tudji putopis ne smeju stavljati slike?

Ako jeste, onda cu ih skloniti.

I nisam stavljao svoje slike sa mog putovanja vec sam dao svoje misljenje i slike gde se jedu dobri cevapi. Valjda za to forum i sluzi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

super, da nisi stavio sliku lokala i cene, ne bismo znali da su tu dobri cevapi, thx sto nam unapredi putopis, da znamo za sledeci put.... da li stvarno mislis da su poenta ove voznje bili cevapi??? i da, mislim da na tudji putopis ne stavljas svoje slike, ne znam da li toga ima u pravilima foruma, vec prosto da se to ne radi iz najobicnije kulture.... bajkeru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

super, da nisi stavio sliku lokala i cene, ne bismo znali da su tu dobri cevapi, thx sto nam unapredi putopis, da znamo za sledeci put.... da li stvarno mislis da su poenta ove voznje bili cevapi??? i da, mislim da na tudji putopis ne stavljas svoje slike, ne znam da li toga ima u pravilima foruma, vec prosto da se to ne radi iz najobicnije kulture.... bajkeru

 

 

 

 

Ako si mu rekao , a sve u duhu tolerancije i razumevanja.Inace tura je bila odlicna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

FENOMENALNA TURA koju sam prosao letos ali mislim da je mnogo zanimljivija verzija preko Zvornika, Vlasenice, Han pijeska.... Ima oko 600km.

A cevapi su isti kao i u cevapdzinici na Dorcolu u Cara Dusana. Probajte banjalucke cevape kod Muje ili Obeliksa u Banjaluci.

Kolegi zelim brz oporavak.

Evo par slicica.

 

 

 

Ako ti nije problem da sklonis slike, ipak je ovo nas putopis.. a sto se tice Han Pijeska, iz OCIGLEDNIH razloga se nismo vracali tuda, iako je to bio prvobitni plan... a sto se tice cevapa, jbg, da si nam raniej rekao za te na dorcolu, nismo morali bezveze da se cimamo do Sarajeva....  :(

 

 

Bajkeru jel to pravilo foruma da se na tudji putopis ne smeju stavljati slike?

Ako jeste, onda cu ih skloniti.

I nisam stavljao svoje slike sa mog putovanja vec sam dao svoje misljenje i slike gde se jedu dobri cevapi. Valjda za to forum i sluzi.

 

Tebi i dalje nista ovde nije jasno? Pa ko je ovde pitao gde se jedu dobri cevapi?Ne,forum ne sluzi za to.Kolega je pao,ati kacis slike cena cevapa!!!!I jos pritom bezobrazno branis svoj stav,kao, sta nije u redu? :oAu strasno! ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja