Jump to content

Moto Zajednica

Na cevape pa nazad :)

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Kolegi Vidu brz oporavak zelim...

 

Putopis je odlican, naravno ekipa na visini zadatka da naprave "sranje i pometnju" gde god se pojave.... ;D ;D ;D

 

Izgleda da  Mikulanceva karma lose utice na ostale bajkere.... c,c,c,c

 

1. Pescara Ja polomio nogu.

2. Isli ste na jug srbije Saxi se pao-zabio na neki kamen u vodi, Nikola tresnuo u livadi...

3. Sarajevo Vid polomio kljucnu kost

 

Mikulanac, brzo u crkvu da se ocistis od grehova koje si napravio s Tajkama... ;D ;D ;D

 

Imam predlog, da otvorite temu o preprekama na putu, kako se ponasati kad se desi situacija kao sto se desila Vidu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Odlicna voznjica, Vld-u sto brzi i bezbolniji oporavak.

 

 

P.S. Svaka cast najvecem citeru na serveru, kao i njegovom drugaru sa kombinovanim vozilom.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Људи, свака част на вожњи! Знам да нема лошег времен, већ само лоше опреме, али унам шта је Златибор ноћу кад год!  ::)

 

Брз опоравак Виду!  ;)

 

 

Tako i mi mislili, ali... od Sarejeva preko Romanije do granice kod Visegrada, na momente je bilo i -3 stepena, posle u srbiji 8 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Imam predlog, da otvorite temu o preprekama na putu, kako se ponasati kad se desi situacija kao sto se desila Vidu.

 

He he, vrlo je jednostavno, ako mozes izbegni je, ako ne moze, jbg, sretno...  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Odlican putopis...  ;) Mikulanac kao magnet za policiju, kad bi vozio bez kacige tek onda bi ga zaustavljali zbog bujne kose  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Vlado, brzo da se zalecis i spremis za AT vs TA.  ;)

Romanijski bukov kolac vs AT. 

AT ubjedljivo dobila mech u gostima ;D

Poz sa tribina.

 

Ono sto skenja Romanijski bukov kolac definitivno nije za potcijenjivanje!  ;D

 

Nego, meni nije jasno kako se BRACO stvorio tamo za 10 minuta?

Zvali telefonom? Ili sa obliznje chuke "BRRAAAACOOO-OOO-OOOO"?  :D

 

Kako god, svaka pohvala za izvanredno vrijeme dolaska...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

a Braco je sad nahebao....moraćemo jednom u prolazu da ga posetimo kako bi proverili jel tako dobar domaćin prema svim slučajnim prolaznicima  ;D

 

Ja kod njega ne idem bez dezerta minimum  ;D

 

Elem .. Lepa voznja i shteta za peh koji ste imali ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi, ja ne mogu da dodjem sebi sto se Brace tice. Ja sam bio prvi, pa nisam video udes, Deki je bio zamnom, i odjurili smo, on je stao u medjuvremenu. Kad smo se vratili, Mina je dobavila Bracin broj, pozvala, ga, razgovor od tri recenice, covek kao da je sedeo i samo cekao nas da se javimo, bukvalno je bio tu za 10-15 min, toliko treba voznje od Sokolca do mesta gde se sve izdesavalo! Ej, pandurima iz Sokolca je trebalo duplo vishe! Veliki respect za coveka, ljudinu, kako god, nema reci da izraze zahvalnost, ne samo zbog dela, vec zbog cinjenice da ti se dogodi nesto ovakvo u sred planine, 350 km od kuce i zahvaljujuci ovakvoj braci, NISI SAM!!!!! Ja znam da sledece godine idem za Umag preko Sokolca definitivno! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: šerpa plav, penzionerski

Vld-u  svaku sreću i brz oporavak, Braco ljudino, ostatku ekipe hvala za lep putopis. Da je bilo ladnooo, verujem na reč, na toj releciji smo samo klisnuli, minus još nismo doživljavali na točkovima.

Pored dobre opreme treba imati još po nešto i odvozati 900km u jednom danu u ovo doba godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Kolegi Vidu brz oporavak zelim...

 

Putopis je odlican, naravno ekipa na visini zadatka da naprave "sranje i pometnju" gde god se pojave.... ;D ;D ;D

 

Izgleda da  Mikulanceva karma lose utice na ostale bajkere.... c,c,c,c

 

1. Pescara Ja polomio nogu.

2. Isli ste na jug srbije Saxi se pao-zabio na neki kamen u vodi, Nikola tresnuo u livadi...

3. Sarajevo Vid polomio kljucnu kost

 

Mikulanac, brzo u crkvu da se ocistis od grehova koje si napravio s Tajkama... ;D ;D ;D

 

Imam predlog, da otvorite temu o preprekama na putu, kako se ponasati kad se desi situacija kao sto se desila Vidu.

 

  Uh bre provalio si me , sada moram da priznam ali neka ostane medju nama  ;). Cim vidim da je neko bolji vozac ja polako iza njega pa nogom u dupe . Doduse Bucka kad sam sutnuo nije se ni pomerio  ;D !!

 

Ps. Ranjeni drugar je  VLD od Vlada a ne VID !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Nego...piše Mina da mu je kaciga odletela sa glave? Koja je to da znamo da je izbegavamo u širokom luku?

 

Koliko se secam, Vlada nosi Streetfighter kacigu, ali izgleda da je, koja god da je, odradila posao.

Matori, brz oporavak, nije moralo, ali dobro je proslo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Svaka cast, o ovajkoj turi razmisljam duze vremena! "Ranjeniku" zelim brz oporavak... ;) Imam jedno pitanje: u kom rasponu se kretala temperatura vazduha za vreme putesestvija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Svaka vam cast, stvarno dobra tura i odlicno drustvo! :)

 

Vld, sta da ti kazem sto vec pre mene nisu rekli, stvarno nemas srece ove godine :( Zelim ti brz oporavak i da sto pre opet sednes na masinu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

Eto i mene da se zapljunem u ovu temu :)

 

Celog dana nesto dremam i premestam se s guza na guz po kuci...

 

Voznja je trebalo da bude kruzna, tj. bg, zlatibor, visegrad, sarajevo, sokolac, han pijesak, vlasenica, zvornik, pa nazad u srbiju, sabac i kuci.

A taj deo Sokolac-HanPijesak-Vlasenica mi je uvek wow! Da neki nisu napravili sranje i sad bismo prosli tuda ;)

 

Kako sam se ja polupao?

Posli oko 2 iz Sarajeva, krenuli uz brdo i ja sam vozio prvi.

Kad smo malo izasli iz sume mahnem Nikoli i Dekiju da me prodju jer cu ja malo da popustim.

Ulazim u dugacku preglednu levu krivinu, naginjem se i u trenutku ugledam rupu koja je tacno na mojoj putanji. Mislim da je to mesto gde je od snega, leda ili  tako necega ispalo parce asfalta. Nije mnogo velika, mozda 30ak cm, ali je duboka 10 i sa ostrim ivicama. Drmnem u nju, to me izbaci na spoljasnju stranu krivine, uletim u rizlu i sljunak koji su tu od prosle nedelje kada je na Romaniji padao sneg i "Vladimire, hvala i dovidjenja....."

Sjurio sam se u kanal pored puta, pa u ogradu.

 

Posto se na zajednickim voznjama se nikada ne odvajamo vise od toga da ne vidimo jedni druge u retrovizoru, tako je bilo i sada.

Tomislav se stvorio pored mene u trenutku, a Mina i Mikula sekund i po kasnije. Bio sam full svestan sve vreme. Utvrdili da mrdam i rukama i nogama bez problema, ali od toga kako sam se ugruvao nisam mogao da sednem. Hitna iz Sokolca je stigla prilicno brzo i Mina je otisla sa mnom u Sarajevo u bolnicu, dok su ostali sacekali policiju, Bracu i rasplet situacije na terenu.

 

U bolnici su me uslikali i utvrdili da sam se zesce ugruvao i krcnuo levu kljucnu kost. Smestili me na odeljenje, roknuli mi infuziju sa malo Analgina, rekli Mini da me zabavlja, da cu sutra posle ultrazvuka kuci i to je to. Ostali iz ekipe su dosli cim su zavrsili posao sa Bracom i policijom.

 

Posto sam se u bolnici dobro najeo, naspavao i nauzivao u svim blagodetima koje bolnica inace nudi, ujutru su po mene dosli brat i tata kolima sa prikolicom. Pokupili smo Afrikicu iz policije u Sokolcu i krenuli na dugo putovanje kuci :)

 

Epilog je 4-6 nedelja uvezan u zavoje koji drze kljucnu kost na mestu na kojem treba da bude, ugruvan toliko da me sve boli i nasminkan plavo iznad desnog oka....

 

Iako sam se vec zahvaljivao uzivo i telefonski, moram jos jednom poimence da se zahvalim Tomislavu, Mini, Mikulancu, Dekiju, Jeci, Nikoli, Braci iz Sokolca i svima ostalima koji su se brinuli i pozeleli mi brz opravak :).

Ljudine ste i sa vama bih putovao i do kraja sveta (ali za 4-6 nedelja ;))!!!

 

E, da.. Juce sam se malo popricao sa drugarima o tome sta treba da uradim da skinem maler, pa su se neki predlozi izdvojili... ;)

 

 

Evo i malo slika:

 

Zajebancija u bolnici. Nikad bolje.... ;D

IMG_1693.jpg

 

Fractura clavicula

IMG_1709-1.jpg

 

Da se ja pitam ja bih tu proterao. U stvari, izgleda i da jesam...

IMG_1696.jpg

 

Romanijski bukov kolac? Ima on jos da se vozi do moje stanice...

IMG_1698.jpg

 

 

Izasao sam i u novinama ;D ;D ;D

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/motorom-sletio-s-ceste-i-slomio-kljucnu-kost

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd Mirijevo
  • Motocikl: KTM 690 DUKE

Nikola izvini nisam dobro procitao da si ti pao.

Zelim ti brz oporavak.

Ok nema slika.

 

Hvala, bice sve ok, boli me malo glava, ali proci ce....  ::)

 

Najgore je dok ne prodje glava :o a ond posle  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

E Vlado, da je smesno, nije ni malo! Ali po tvojim slikama vidim da si i dalje isti (uvek vedar i nasmejan) i da ce ti nadam se ovo proci sto bezbolnije i brze! Vidimo se uskoro, zelim ti brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

  Kad sam cuo sta se desilo na djiru, nisam se smirio dok nisam video Vladu...Bio juce u poseti nasem neustrasivom drugaru...mrda! ;D ;D Nemojte ga samo zasmejavati i sve je ok... ;)

 

Jos jednom Vlado zelim ti sto brzi oporavak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Vrlo lepo! Lepo provedeno vreme, mirise na zatvaranje sezone :)

 

Odusevljen sam fotografijama, pa cu dati sebi sa pravo da ukradem nekoliko :)

 

P.S. I nemojte da vas zavara braco, on je najveci citer na svetu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja