Jump to content

Moto Zajednica

Zamena JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 td 1998-o ili FIAT DOBLO CARGO 2001-o za motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Prodajem ili menjam JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD 1998-o godiste , registrovan , kupljen kod nas , za jeftiniji motor ili motor u toj ceni .Dolaze u obzir i kros motori . CENA 5000 evra . Ponude na pp ili na 065 54 56 544 .

post-2241-12879051587489_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ovako redom . To nije  slika  mog dzipa jer mi crko foto aparat i  pokusacu da stavim moje slike , ali moj jeep je isti takav samo sto nema zatamnjena stakla  .

Registrovan je do 03 ili 04.2010. godine .Registracija je normalna jer nije ni visoka po novom je negde izmedju 35 i 40 hiljada . Prednost je u tome zato sto svi sto su registrovani na teretno , pise im za sedenje 2 . A od nove godine po novim zakonima bice strasno velike kazne za npr.nalepnicu 80 km ili ako se voze 3 lica itd . Tako da za 2500 ccm nije mnogo velika registracija u odnosu na kolike ce kazne biti  .

Mogla bi da bude zamena xt ali bez auta tj.sa doplatom , jer ih imam 3 komada . Zato i prodajem jeepa jer mi visak .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

jel moze Yamaha XT 600 E 2001 god tip top i Yugo 1992 god za Jeep-a?

Ovako redom . To nije   slika   mog dzipa jer mi crko foto aparat i  pokusacu da stavim moje slike , ali moj jeep je isti takav samo sto nema zatamnjena stakla  .

Registrovan je do 03 ili 04.2010. godine .Registracija je normalna jer nije ni visoka po novom je negde izmedju 35 i 40 hiljada . Prednost je u tome zato sto svi sto su registrovani na teretno , pise im za sedenje 2 . A od nove godine po novim zakonima bice strasno velike kazne za npr.nalepnicu 80 km ili ako se voze 3 lica itd . Tako da za 2500 ccm nije mnogo velika registracija u odnosu na kolike ce kazne biti  .

Mogla bi da bude zamena xt ali bez auta tj.sa doplatom , jer ih imam 3 komada . Zato i prodajem jeepa jer mi visak .

kupicu ja yuga ako nije skup. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Zaboravio sam da navedem gore u oglasu imam i Fiat-a Dobla teretnog 2001-o godiste ekstra je ima klimu , zatamnjena prednja stakla , kuku za vucu itd . Cena mu je oko 4000 evra , pa je sve jedno ili jeep ili doblo , nesto mora da ide . Prednost laksi enduro .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Auto nikako ne dolazi u obzir . Ako imas neki enduro ili kross onda mozemo da mozgujemo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Mislio sam na Yamahu i Reno u kombinaciji ili Yamaha i doplata.

 

Kross nemam, enduro isto tako, imam Fazera 1000, 2003 godiste ali on nije na prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Vise bi voleo neki enduro ili kros , ako se odlucim za r-ove uzeo bi neki u toj vrednosti znaci noviji koji bi mogo posle da prodam . Ipak bi kross ili enduro . Moze ktm xt xl klr itd ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Za sada ne . Motor je ekstra , malo trosi udoban , ne trosi ulje , narucio sam sva tri spanela da promenim i to je to . Interesuje te?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova

Za sada ne . Motor je ekstra , malo trosi udoban , ne trosi ulje , narucio sam sva tri spanela da promenim i to je to . Interesuje te?

Koliko za GS-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Za sada ne . Motor je ekstra , malo trosi udoban , ne trosi ulje , narucio sam sva tri spanela da promenim i to je to . Interesuje te?

Koliko za GS-a?

Jbt čoveče šta ti je marka firma ime Imperija! Nije čovek ni oglasio motor,a već ima kupce!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Iskreno nemam pojma . Nisam siguran da ni ga prodavao jer sam trenutno naso ono sto trazim . Mislim da smo se videli na zlatiboru na skupu ako se ne varam . Mene je motor izaso sa registracijom novom gumom i nekim sitnicama oko 5000 . Za prodaju nisam siguran . Ako je neko bas zainteresovan moze na pp . Bas zato sam stavio na prodaju jeep-a i dobla  da nebi motor prodavao .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Iskreno nemam pojma . Nisam siguran da ni ga prodavao jer sam trenutno naso ono sto trazim . Mislim da smo se videli na zlatiboru na skupu ako se ne varam . Mene je motor izaso sa registracijom novom gumom i nekim sitnicama oko 5000 . Za prodaju nisam siguran . Ako je neko bas zainteresovan moze na pp . Bas zato sam stavio na prodaju jeep-a i dobla  da nebi motor prodavao .

 

Godiste i kilometraza? Gde se nalazi motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

moze li se znati koliko trosi takav jeep  po gradu ?

Ne trosi mnogo uopste . Od 8 l do 12.5 l zavisi od voznje , kad se vuce prikolica i kad se malo vise gazi ide do 12.5 l.

Iskreno nemam pojma . Nisam siguran da ni ga prodavao jer sam trenutno naso ono sto trazim . Mislim da smo se videli na zlatiboru na skupu ako se ne varam . Mene je motor izaso sa registracijom novom gumom i nekim sitnicama oko 5000 . Za prodaju nisam siguran . Ako je neko bas zainteresovan moze na pp . Bas zato sam stavio na prodaju jeep-a i dobla  da nebi motor prodavao .

 

Godiste i kilometraza? Gde se nalazi motor?

1998-o , ima abs . Kilometraza oko 75000 . Motor je u Sokobanji .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Nija valjda da nikome ne treba auto . Iskreno pre bi prodao dobla . Moze mala korekcija cene . Ajmo ljudi ima valjda neko ktm-a xt dr klr ili tako slicno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Vec sam ti nudio na prvoj strani ali rece da nisi zainteresovan.

Pa ako se predomislis, tu sam... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: pecinci
  • Motocikl: xj6n

jel te interesuje suzuki freewind? doblo bi mi se mozda uklopio u koncepciju

 

ima moj oglas ovde na forumu, ubacicu i slike pa mozes ga uskoro i videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja