Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp 1991 - nije onaj moj raspali :)

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ovo je tadija

10517_123020208499_754293499_246540.jpg

 

ovo je njegov motor

10517_124185003499_754293499_248040.jpg

 

ovo je cena za koju ga prodaje:

2000 evra

 

ovo je razlog prodaje:

dzhip mu pregazio ruku

 

ovo je njegov telefon:

063/666-369

 

ovo su dodatne slike:

photo.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Ovo je mlađe od 1992.g. far mu je drugačiji?

Maska i far je od novijeg modela, ostatak je original.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova

decko je kupio prednji deo od novog modela i stavio posto jedina razlika izmedju novijeg modela i starijeg jeste prednja maska, far i nosac svega toga, tj to je fizicka razlika a ona po kojoj se zna koje je godiste odprilike je boja, kolor kodove je TA96 postavljao i tu mozete videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

da, jest "frankenshtajn" :) prednja maska je sa novijeg modela.. chini mi se i far da je dosta bolji od mog...

 

meni se mnogo svidja ova boja.. onaj moj zelenko mi je sad ruzhan... :) i givi rolbarovi bash lepo prate liniju motora.. super su.. i ne moraju da se skidaju kad se skida ona donja plastika kad se menja ulje.. sa mojim rolbarovima mora sve da se razmontira shto je smor...

 

super motor... zovite choveka, trebaju mu pare za lechenje :D :D

 

shalim se, ne zheli da gleda par meseci rehabilitacije motor ispred zgrade :D muchenje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

a jel bi pristao mozda na zamenu za auto u fazonu: http://www.polovniautomobili.com/auto_oglasi/Volvo/244_GL/138726

imam slichan u odlichnom stanju! zovem te samo da nadjem malo vremena zbog ispita!

 

hvala na ponudi, ali verovatno bih uleteo u neki kredit i uzeo neki noviji, ako ne i nov auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

inache, 50:50 mi je zelja da sad prodam motor VS zelja da vozim isti sledecje sezone, tako da se ne bih cenkao, u fazonu, ako ga prodam - prodam, imam neke pare da se kombinujem za kola preko zime i 2. motor sledecje sezone, ako ne, izdrzacju josh jednu zimu bez kola, vozicju ovaj motor sledecje sezone, u oba sluchaja sam nekako ok... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

ok.. na meni je da pitam!! drago mi je zbog tvoje ruke (: ako mene pitash.. nemoj da ga prodajesh!! ja pokushavam da prodam moj, skupim pare i kupim TA i da se skrasim shto se tiche dalje kupovine jer je taj motor izvanredan!! al u svakom sl. srecno sa pordajom (;

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

svezhe opran i uglachan, podmazan i utegnut :)

 

hajte ljudi, mlada je u belom, cheka pravog choveka :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Ćao svima, oglas je ponovo aktuelan sa sve istom cenom, samo novi broj telefona: 060/465-5000

 

Zavrshio sam sa terapijama taman negde u martu i izvozah se ja celu sezonu k'o svi sretni, ovog puta bez udesa... :)

 

U medjuvremenu sam zamenio gume, stavljene su iste dunlop maxtrail, samo nove, menjao sam plochice na prednjim kochnicama, ulje, podmazivao lanac i to je to...

 

Sad o5 doshlo vreme da se snalazim za kola za zimu, pa ako neko hocje da se obezbedi za sledecju sezonu, ovo je dobar primerak, ja cju ako ga prodam verovatno da probam neshto drugachije, npr. neki naked, tipa hornet...

 

Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Meni se cini (ne mogu da tvrdim) da je ovaj motor havarisan,popravljen (zamenjen prednji deo),nasminkan i takav ponudjen na prodaju.

Cak su i sediste i kofer premazani silikonskim uljem (cisto sumnjam da bi seo na takvo sediste) da bi izgledali bolje,a sijaju se toliko da bodu oci.

To je moje misljenje,mozda gresim,a mozda i ne

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ovaj motor je ubio zorana djindjica!!!!!

 

???

 

elem, motor je kupljen u banatskom novom selu u ovakvom stanju, niko nije mazao silikonom bilo shta :D ahhahahaahaha zovi tadiju, idi vidi motor.... juche smo se vozili... sve je cakum pakum... jako lep TA... vozio sam ga ja par puta... radi kao sat... znam da je ove sezone stavio nove gume, ulje, plochice, akumulator,.... ma... zovite choveka... tu je teleofon...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni se cini (ne mogu da tvrdim) da je ovaj motor havarisan,popravljen (zamenjen prednji deo),nasminkan i takav ponudjen na prodaju.

Cak su i sediste i kofer premazani silikonskim uljem (cisto sumnjam da bi seo na takvo sediste) da bi izgledali bolje,a sijaju se toliko da bodu oci.

To je moje misljenje,mozda gresim,a mozda i ne

 

hahahah, recimo da možda grešiš... :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Meni se cini (ne mogu da tvrdim) da je ovaj motor havarisan,popravljen (zamenjen prednji deo),nasminkan i takav ponudjen na prodaju.

Cak su i sediste i kofer premazani silikonskim uljem (cisto sumnjam da bi seo na takvo sediste) da bi izgledali bolje,a sijaju se toliko da bodu oci.

To je moje misljenje,mozda gresim,a mozda i ne

A sta ako ja znam od koga je kupljen bajk???!!!  ;) ;) ;) Bajk kupljen od mog brata,entuzijasta je na Ebay kupio masku sa novog modela,far i jos gomilu sitnica te odvojio sedam dana i napravio novi model  :D Havarije nije imao bar ne kod njega. Dobar motocikl sa gomilom opreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja