Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp 1991 - nije onaj moj raspali :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Ja sam rekao da mi tako izgleda i da mozda gresim.

Sediste i kofer ni po najjacem suncu ne mogu onoliko da se sijaju kao na slici,ceo prednji deo zamenjen...

Meni licno je sve to mnogo sumnjivo,ali kao sto rekoh,to je samo moje misljenje na osnovu onoga sto sam procitao u oglasu i video na slici.

Meni je zao sto je decku presao auto preko ruke (mada mi nije jasno kako je to moguce osim ako on ne lezi na putu pa mu auto predje preko ruke,a onda se postavlja pitanje kako je doslo do toga da on lezi na putu???) i nadam se da ce brzo ozdraviti,ali mi je ceo oglas sumnjiv.

A to sto nekim ljudima smeta kad se necije misljenje razlikuje od njihovog,to nije moj problem

Mozda je motor savrsen,mozda je najbolji u Srbiji (nisam ga video uzivo i ne poznajem prodavca,a svoje misljenje sam dao na osnovu procitanog i onoga sto sam video na slici i ogradio sam se rekavsi da MOZDA gresim),a moze biti i da ne gresim i da je ovo motor spremljen da se neko "usreci".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

holmes.gif

 

;D

 

 

ti hocesh da spustish cenu pa trazhish dlaku u jajetu ili ti je dosadno pa smishljash teorije zavere? kako te ne mrzi da otkucash toliko teksta ako nisi potencijalni kupac? stvarno chudno....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Oho, pozdrav za Stevu čiji sam takođe odličan TA zamalo kupio umesto ovog od njegovog brata... :) (ako te slučajno nisam pomešao sa nekim)

Pozdrav Tadija! Nisi me pomesao,zamalo da postanes kupac jos boljeg transalpa  ;D No vidim da se ni sa ovim nisi pokajao. A ovaj Diktator sto utripova da je FBI  islednik ocigledno ima MNOOOOOGO slobodnog vremena pa jashe ljude po forumu!!!
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam se pokajao nijednom, stvarno nisam imao nikakvih problema, ali hoću malo da probam neki drugi fazon... :)

 

Diktator je stvarno mnogo u3povao, što kaže Rusić, ako nisi potencijalni kupac, zašto uopšte učestvuješ u ovoj temi na taj način?

 

Tada kada me je landcruiser pregazio preko ruke, pao sam sa ovog motora pri 20-30 km/h, njemu otish'o retrovizor, a meni ruka, tj. proshao je mnogo bolje od mene, rollbarovi su zashtitili sve ostalo...

 

Enivej, koga zanima može doći da pogleda uživo, nema tu šta da se krije...

 

Peace

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

dajem 10% popusta dok se ne predomislim (ili ga ne stavim u garažu da prezimi),

znači trenutno za 1800 EUR odličan potpuno ispravan primerak transalpa...

 

060 465 5000

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja