Jump to content

Moto Zajednica

ryumotors ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

svaka cast svakom...lepo je neko odavno rteko : sve sto radis sebi radis!

ja sam se opekao,ne kazem da tako ne bi bilo da sam kupio negde drugde,ali data garancija nije ispostovana!!!

 

Tačno. To je stvarno sramota.

 

Upravo iz razloga kao što je tvoj - bije ih takav glas. Sami su krivi.

 

To je klasično kršenje zakona o zaštiti potrošača. Zlouopotrebljavaju činjenicu da je mehanizam koji bi ih naterao da poštuju zakon nikakav.

Mada ima tu još jedna stvar koja je u našoj prirodi, a to je da ćutimo i trpimo. I dok se to drastično ne promeni, neće se promeniti ni naša prava kao potrošača!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: NIš
  • Motocikl: BMW R1200GS

Citam ovo i ne mogu da verujem kako covek sam sebi unistava reputaciju, Vladu vlasnika sam upoznao i nije mi delovao kao takav covek ali ocigledno sam se prevario u proceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

Mislim da je kod njega dosta bitno na koju je nogu ustao, što nikako ne bi trebalo da bude bitno u poslu a i nešto sam načuo da ima frku sa kintom pa je možda zbog toga loše volje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd / Veliko Gradiste
  • Motocikl: Yamaha YZF 750

Citam sve ove kritike na Ryu motors iz Zemuna, pa ne mogu da verujem. Vladu sam upoznao pre desetak dana i video se par puta. Omogucio mi je da gledam kako njegovi majstori rade! Verujte ono je savrsenstvo. Najvise me je odusevilo sto nakon rada majstora na motoru, Vlada licno vrsi pregled ( a covek se zaista razume ) i dok se sam ne uveri da je sve OK, nema prodaje!

 

Ja kod njega nisam nikada nista radio ali nameravam. U Ryo motors sam otisao radi kupovine materijala za presvlacenje sedista. Nakon razgovora sa Vladom predlozio mi je da donesem sedista i da ce on odneti kod svog majstora da uradi. Cena NEVEROVATNIH 1.000 dinara. Svi su trazili 3/5.000 dinara.

 

Slobodno sam razgledao sve motore koje ima i pritom mi je Vlada uz neverovatno strpljenje objasnjavao sve sto me je interesovalo.

 

U danasnje vreme, kada je tesko kupiti, a i prodati motor, stekao sam utisak da je Ryo dobra mogucnost da se dodje do dobrog motora. Posebno sto prihvataju motor koji je kod njih kupljen i uz doplatu kupujete drugi.

 

Ja imam samo reci pohvale, a opisacu moje utiske posle ozbiljnije intervencije na mom motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Citam sve ove kritike na Ryu motors iz Zemuna, pa ne mogu da verujem. Vladu sam upoznao pre desetak dana i video se par puta. Omogucio mi je da gledam kako njegovi majstori rade! Verujte ono je savrsenstvo. Najvise me je odusevilo sto nakon rada majstora na motoru, Vlada licno vrsi pregled ( a covek se zaista razume ) i dok se sam ne uveri da je sve OK, nema prodaje!

 

 

Druze, ne vrsi on pregled zbog kupca nego zbog sebe to jest da bi mogao lakse da ga proda. Ko uveze motor u dobrom stanju uglavnom doteruje samo sitnice, kakvi crni majstori i popravke, tako da ovo sto si napisao i ne zvuci kao pohvala.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Evo i ja da doprinesem konstruktivno temi. Sajt vam ne radi, prosle nedelje je sam sajt radio ali samo home strana a kada se ode na link "Ponuda", dobije se SQL error poruka. Ukoliko je neko odrzavanje u toku, taj koji odrzava - neka stavi neku poruku za korisnike koji posete sajt da je "odrzavanje u toku" sa nekim okvirnim vremenom kada ce ponovo proraditi cisto da se ne odbiju potencijalne musterije koje tragaju za motorom (mene nece odbiti posto imam sve informacije offline :)). Pozz !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XJR 1300

Slatko-Gorko iskustvo sa Ryumotorsom.Ukratko .Vidim,kupim motor i sve prođe OK. Ali onda dolazi prvi servis pod ‚‚garanijom‚‚ na1000km i problemi.Dogovoren servis i vakumska sinhonizacija karburatora i na gazda Vladin sluh doteći lanac na bregastoj.1.dolazak. Karburatoti odrađeni sa dve slomljene vakum-sisice a lanac pretegli (plaćeno po dogovoru)popravka tri dana.2.dolazak.‚‚Reklamacija‚‚ i konstatacija gazda Vlade pukao španer ili klizač zbog lanca na bregasoj(ispalo samo klizač).Nabavka i popravka ‚‚mesec ipo dana‚‚(u sezoni) na jedvite jade.Odem po motor , platim popravku ‚‚pod garancijom‚‚(za mene debelo)za kvar po meni načinjen njihovim ‚‚stručnim‚‚radom i jedva dovezem motor kući.Motor onda odvezem u ovlašćen servis i uz lično prisustvo sam imao šta da vidim.Osim slomljenih sisica i neodrađenih karburatora motor nije bio dobro uzupčen a ventili nenaštelovani.Ulje curi iako su mašinu silikonisali gde treba i gde netreba a zbog takvog rada otišle svećice ,kape za svećice i kablovi.Naravno opet sve plati ali ovog puta pravu popravku.Generalno može se kupiti kod njih solidan motor ali za dalje...Po meni gazda Vlada puno hoće ali nemože sve sam i mislim da mu trebaju ljudi poput Baneta iz Šid-a (pravi majstor).Toliko pa nek je sa srećom.

 

Zbog prevelike zauzetosti nisam skoro imao prilike da se kačim na bjb sajt. I bolje da nisam ni sada, jer koliko se god trudili da učunite dobro, uvek će se naći neka danguba da vam iz čiste nesvesne i neosnovane pakosti i ličnog bolesnog zadovoljstva nanese štetu i ocrni a da vas pri tome u životu nije video a kamo li imao posla sa vama. Očigledno neki ljudi još nisu svatili čemu služe forumi... šluže načelno za razmenu pozitivnih informacija radi unapređenja kvaliteta životnih uslova i potrebština kroz razmenu informacija i eventualno dobara. To je moja definicija i viđenje stvari kroz stečeno iskustvo, koje, moram priznati, oskudeva u pijačarskim i kuluarskim epizodama.

Koliko su pojedinci brižni o sudbini kolege koji je podlegao našoj "perverznoj prevari", je vidljivo time što nisu ni pročitali predhodno, jer je navedeni motor i slučaj opisan u mom postu od 03.12.2011 god. u ovoj istoj rubrici. RADNI NALOG za taj motor je još uvek u firmi i vlasnik istog vrlo dobro zna da je maksimalno ispoštovan, i da je agregat uzet u rad i ako je u pitanju potrošni materijal (klizači lanca bregaste i španer) koje ne pokriva garancija i na čiju istrošenost je blagovremeno obavešten (što je objašnjavalo i izuzetno niska prodajna cena motora). Motor je kompromisno uzet u rad (otavara se ceo agregat - bez naplate radne snage) iako je bez našeg znanja i odobrenja neko već "čačkao" što je protivno odredbama ugovora o garanciji. Posle svega što je učinjeno da mu se izađe u susret, vlasnik predmetnog motora izražava negativno mišljenje o Ryu Motors-u, a da pri tome ni jednom rečenicom ne pominje koliko je vremena prošlo od momenta kupovine pa do "reklamacije", pa čak ni ne opisuje stanje njegovog motora posle naše intervencije. Vreme čekanja za delove je uvek nepredvidivo kada se traže polovni a da budu u dobrom stanju... za nove se čeka samo nekoliko dana,i skuplji su, ali ta odluka pada na teret klijenta i nije pitanje kojim se ocenjuje kompetentnost servisa i firme "en general".

Gospodin koji je podneo post (u citatu) će ostati anoniman jer i sam očigledno nije upućen u ono što piše i nesmatram da ima toliko loše namere u svom dopisu, te moj uvod nije njemu namenjen, već prvenstveno onima koji su, sada i u ranijim prilikama, jedva dočekali da neosnovano oblate firmu sa kojom nikada nisu poslovali, a da ne pominjemo da većina njih nikada ni kročilo. Apelujem na moral i vaspitanje svih učesnika ovog foruma pa i na urednike, kako bi se sprečilo takvo ponašanje pojedinaca, jer takvo bahato ponašanje ne samo da utiče na ozbiljnost i verodostojnost foruma, već podištava pošten trud i rad zaposlenih u Ryu Motors-u, i u velikoj meri nanosi i materijalnu štetu istom preduzeću, što je zakonom poprilično jasno definisan postupak sankcionisanja takvog ponašanja (emitera i emitenta informacije/posta). U ime svih zadovoljnih klijenata, zaposlenih i moje lično apelujem da zdravim razumom sprečite nekolicinu beskrupuloznih oportunista i švercerčića, kome smo trn u oku, da preko svojih žbirova puštaju neistine o nama - imamo i mi informacije -.

Mediokritet i senzicionalizam je definitvno prodro u sve pore našeg društva, samo negativna reč i kleveta privlači našu pažnju. Šteta je već naneta, jer umesto da podelimo nekoliko pozitivnih iskustva i saveta, gubim vreme pisajući ovu “odbranu” u intrigi koju ni sam Kafka u alkoholisanom stanju ne bi smislio. Ovom prilikom molim sve one koji imaju nameru da u narednim postovima istaknu kako se bespotrebno nerviram i kako sam eventualno previše burno reagovao, da se uzdrže komentara i ako su možda u pravu. Jer smatram da je vreme da se stane u kraj tim malim tiranima sa ovog i drugih foruma, koji, udobno zavaljeni u senci svojih pseudonima, pre-često sebi daju za pravo da o svemu i svačemu imaju mišljenje (uglavnom pogrešna i neosnovana) stečena u glavnom tuđim (ne)iskustvom, te isto necenzurisano i nesankcionisano šire internetom i pored “budne” revizije odgovornih lica.

Za sve one koji su STVARNO zainteresovani ovom temom, ponavljam da datu GARANCIJU VEOMA OZBILJNO SVATAMO, ali pod uslovom da i kupac ispoštuje svoj deo obaveza koje su navedene u ugovoru o garanciji, odnosno ne sme samoinicijativno menjati ili dirati bilo šta na motoru u garantnom roku, i u obavezi je da pristupa redovnim BESPLATNIM kontrolama tokom trajanja garancije. Već i vrabci znaju da smo jedina firma koja ne vraća kilometražu i ne preparira agregate (od babe ne pravimo mladu babu)...Mene lično nebrine to što pojedini naši motori (naravno ne svi) imaju tragove i oštećenja od pada, naš posao je da ih saniramo, a za šminkanje molimo da se obratite najbližem kozmetičkom servisu :-)

Uostalom da su pojedini navodi i optužbe delimično istiniti, verujte da bi stranice ovog sajta bile prepune optužbi... Pobogu, uvezli smo i prodali preko 400 motocikala za ovih par godina i većina klijenata je došlo da pazari po drugi ili čak treći motor kod nas i preporučuju nas svima, da ne pominjem broj stalnih klijenata u servisu koji su zadovoljni a pojedini nisu čak ni kod nas kupili svoj motor. Ali osnovni problem koji se ovde naglašava je taj da naš klijent ne oseća potrebu da nas hvali preko foruma ili već drugih javnih oglašivača jer je strandard dobre usluge jedna normalna i svakodnevna stvar. Ovim ne tvrdim da smo svemoćni i sveznajući, jer kao i svi, imamo slabosti ali se trudimo da ih na neki način prevaziđemo.

Uvek gledamo da iskažemo SOLIDARNOST i pomažemo u onoj meri koliko je moguće. Kada se pokaže da je neko u nevolji (iz ličnog neznanja ili nedostatku sredstava) izlazimo u susret, nalazimo kompromise i progledamo i kroz prste ukoliko time možemo da poboljšamo bezbednost i zadovoljstvo kolege motoriste, a da za to nikada ne tražimo javnu pohvalu... Ali ovakva opažanja nas sigurno neće navesti na kontinuirano održavamo human i solidaran stav.

Kao i do sada, važi i dalje: Dobrodošlica i otvorena prijateljska vrata će dočekati svakog dobronamernika koji slučajno ili namerno svrati do Ryu Motors-a za servis, kupovinu, savet, pomoć ili razgledanje.

Pozdrav i sve najbolje želje svim ljubiteljima dvotočkaša pa čak i onima koji su nas oblatili uz potsećanje na staru dobru Srpsku izreku "ko drugome jamu kopa, sam u nju upada".

Vlada

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

forum sluzi da bi se razmenila i negativna misljenja, ne samo pozitivna. ;)

Napominjem da nemam iskustva sa doticnom firmom, pa tako ni misljenje o njima, pozitivno ili negativno, ovo je samo odgovor na gornji post u kome mi se cini da se vrsi i pritisak na urednistvo da se brisu negativni komentari o Ryumotors.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Vlado, poradi malo na marketingu. Citiras post od pre 2 godine i dajes odgovor, to je neko iz firme trebao da uradi najkasnije sutradan. Izjava o zauzetosti je u najmanju ruku smesna. Niste na sajtu kukicanja i heklanja nego na najvecem moto forumu na nasim prostorima i ako se njime ne bavite onda vam je politika firme losa.

 

Takodje prvi put cujem da je svrha foruma pisati samo pozitivna iskustva. Ovde su bili dobro opleteni svi redom, od obicnog korisnika preko admina pa do vlasnika i ostalih osnivaca sajta. Svi oni su se udostojili da odgovore i da razjasne situaciju oko koje je nastala polemika. Po ovom sto ti hoces najbolje bi bilo da dobijes status urednika pa da mozes da brises negativna iskustva :stabre:

 

 

Meni je zaista cudno da firma koja je prodala 400 i servisirala mnogo vise motora ima toliko los pristup potencijalnim korisnicima. Pa sama neazurnost sajta sto je neko gore naveo je nedopustiva za takvu firmu.

 

I za kraj da kazem da nisam beskrupulozni oportunista i svercecercic a ni njihov žbir nego samo neko ko pokusava da bude realan i ukaze ti na nesto sto izgleda ne vidis.

 

pozzz, Mikulanac

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Otprilike u vreme najvecih kritika (sudeci po forumu) .... s'proleca 2012-e , bio sam kod Vlade u Ryu motors, zainteresovao se za jednog V-stroma 650.

 

Pogledao motor..... tada je bio u radionici , rastavljen..... Vlada mi je iskreno sve ispricao o motoru, prednostima i manama istog ..... cak toliko da sam ja odustao od kupovine.

 

Zahvalan sam coveku na iskrenosti, a moje odustajanje nije bilo zato sto je motor bio los, vec zato sto je bio ustrojen

na 25-35 kw, a ja nisam hteo da se bakcem sa time .

 

Covek je bio iskren i zahvalan sam mu na tome....mada mi je kasnije bilo krivo , sto tada nisam pazario tog stromica :neznam:

 

Sto se mene tice ...pozitivno iskustvo

 

 

EDIT: Ne znam kako je sada ali se nadam , da je postavio neki putokaz do njega...ja sam se sunjao po onim parkicima izmedju zgrada ko diler droge, dok ga nisam nasao :lol:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pogledajte kilometrazu navedenu u oglasu, i na fotki kilometar-sata... Msm, strasno je koliko su pojedini prodavci bezobzirni, bezobrazni, nestrucni, neodgovorni... :bljak:

http://www.moto-berza.com/polovni-motori/honda-deauville-nt-650-oglas-101851/

Plus, sve crne plastike ofarbane u crno, a retrovizori koji trebaju biti crni, ofrbani u boju motocikla... I ko zna sta sve jos...??? :stabre:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Pogledajte kilometrazu navedenu u oglasu, i na fotki kilometar-sata... Msm, strasno je koliko su pojedini prodavci bezobzirni, bezobrazni, nestrucni, neodgovorni... :bljak:

http://www.moto-berz...0-oglas-101851/

Plus, sve crne plastike ofarbane u crno, a retrovizori koji trebaju biti crni, ofrbani u boju motocikla... I ko zna sta sve jos...??? :stabre:

 

U cemu je problem ,motor je 14 godina star,na kraju i pise da prodavac daje garanciju na njega od godinu dana ,a to sto sto su farbane plstike i sumnjiva kilometraza ,to ima 90 posto motora tog godista?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pogledajte kilometrazu navedenu u oglasu, i na fotki kilometar-sata... Msm, strasno je koliko su pojedini prodavci bezobzirni, bezobrazni, nestrucni, neodgovorni... :bljak:

http://www.moto-berz...0-oglas-101851/

Plus, sve crne plastike ofarbane u crno, a retrovizori koji trebaju biti crni, ofrbani u boju motocikla... I ko zna sta sve jos...??? :stabre:

 

U cemu je problem ,motor je 14 godina star,na kraju i pise da prodavac daje garanciju na njega od godinu dana ,a to sto sto su farbane plstike i sumnjiva kilometraza ,to ima 90 posto motora tog godista?

 

Koliko ja vidim - problem je u kilometraži - u oglasu piše da je motor prešao 31747 kilometara, a na km satu stoji 3174,7 km , pa sad kupac treba da razmišlja da li je motor prešao 103174,7 km ili možda i više :

 

101851-honda-deauville-n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tražim

Šta je čudno? Već mesecima listam oglase u potrazi za motorom i mislim da je Lošmi jedini koji je stavio kilometražu preko sto hiljada. Motori od 14-15 godina uredno imaju kilometražu između 30 i 66 hiljada. Taj podatak ne vredi ni gledati.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Nije bas sve tako crno-belo kao sto pisete. Uvezao sam (licno) iz CH pre dva meseca FJR 1300 2004 god 1 generacija od 1 vlasnika (covek 1952 god) sa predjenih 31500km i uz motor dobio i servisnu i tzv kompjutersku karticu iz Egli servisa blizu Ziriha (prvi put sam to video da budem iskren).Ne budem lenj ,okrenem sestru koja zivi u Zirihu ona okrene servis ,da VIN broj i jeste prava kilometraza.Istina motor je bio sa par nedostataka,koje polako otklanjam ali sam svejedno skupo prosao (bas zbog male kilometraze), da skratim ,ponovicu po ko zna koji put koliko para toliko muzike,pozz iz Moto servisa Lukac.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma vidi, možda uopšte nije vraćana kilometraža na tom primerku. Možda je kilometraža prava i iznosi 103.174,7km ali ju je očitao majstor "Pera spona" i tako izdiktirao čoveku koji je kačio podatke na oglas.

 

To mi deluje realnije nego da neko ko je toliko ozbiljan da vraća kilometražu napravi takav gaf.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pogledajte kilometrazu navedenu u oglasu, i na fotki kilometar-sata... Msm, strasno je koliko su pojedini prodavci bezobzirni, bezobrazni, nestrucni, neodgovorni... :bljak:

http://www.moto-berz...0-oglas-101851/

Plus, sve crne plastike ofarbane u crno, a retrovizori koji trebaju biti crni, ofrbani u boju motocikla... I ko zna sta sve jos...??? :stabre:

 

U cemu je problem ,motor je 14 godina star,na kraju i pise da prodavac daje garanciju na njega od godinu dana ,a to sto sto su farbane plstike i sumnjiva kilometraza ,to ima 90 posto motora tog godista?

 

Ovj nema, potpisujem!!! http://www.polovniautomobili.com/oglas5457065/honda_deauville_nt_650_v/

I mislim da je puno korektnije ovako predstaviti motocikl, nego bilo sta muljati i petljati. Ionako ce se vrlo brzo otkriti pravo stanje motorceta, a onda ide reklama kakvu ovde ima doticni servis/prodavnica/radionica... :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Mislim da se sada bave prevozom bolesnika i nepokretnih lica sa nekoliko kombija hitne pomoci. Motora ima malo na prodaju verovatno ono sto je ostalo, bio pre neki dan da se vidim sa Vladom i Zeljkom (mehanicarom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Ja sam hteo da kupum Akito Desert jaknu, Pegaz Moto je i dalje ima na svom sajtu. Negde san procitao da su se oni spojili i da rade zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Bilo je tako kad sam poslednji put bio kod njih, pre jedno godinu i po. Roba je bila na spratu iznad radionice u sastavu neke kancelarije. Da li još rade zajedno ne znam, nazovi ih i proveri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja