Jump to content

Moto Zajednica

ryumotors ?

Recommended Posts

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Koliko ja vidim, ko god je kupio tamo motor je zadovoljan, a ovi sto nisu su nezadovoljni...hm...mozda i oni trebaju da kupe motore pa da svi budemo zadovoljni i srecni !!!!

Pozdrav za Ryu, narucio sam letos od njih jedno 30tak fantomki, po povoljnoj ceni, trebalo nam za posao, fantomke stigle na kucnu adresu, sve OK, mislim da smo dobili i neki popust.

 

Kakav je to posao kad vam trebaju fantomke?:D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

 

Kakav je to posao kad vam trebaju fantomke?:D

 

Pa danas je na ceni " timski rad " ! :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: NIš
  • Motocikl: BMW R1200GS

Ja imam sasvim korektno iskustvo sa njima, naime pazario sam motor i cak sam zadovoljan vise nego sto sam ocekivao, imao sam mali problem oko dokumentacije jer u nisu i beogradu zaboga nemoze sa istim papirima da se registruje pa sam se majao jedno 10 dana zbog toga, ali je Vlada ( gazda) skroz pomogao oko svega, a sto se tice te devojke koja mu se javlja na tel, to mu je devojka i ona stvarno nema veze sa motorima, al zato lepo trazite Vladu i resite sve probleme. planiram sad i da idem gume da uzmem od njega.

Od mene sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Baš me isprovociraše neki pretenciozni tekstovi autora teme, pa da i ja navedem svoje iskustvo sa Ryu Motors-om iz aprila 2012. godine.

Prvo, pošto me je prijatelj telefonski informisao gde mogu da kupim Michelin gume, dao mi je telefon koji stoji na njihovom sajtu, i ja sam se, bez predhodnog upućivanja u veličinu i rang ovog uvoznika, odvažila da ga pozovem na broj mobilnog koji je istakao na netu. Iz ko zna kog pokušaja, uspevam da dobijem bilo koga na telefon, ispostavilo se, jedinog odgovornog - gazdu. Odmah nakon prve rečenice, uviđam da imam posla sa vrlo sujetnim čovekom, ali rekoh sebi, trebaju mi gume, nije važno što mi je održao lekciju na moju ljubopitljivost o godini proizvodnje guma koje uvozi. Mislim se, moje je pravo da pitam sve što me zanima i tako sebi uštedim vreme i energiju, pa po cenu i da uvredim uvoznika. Tom prilikom na moje pitanje o godini proizvodnje, dobijem odgovor da se u ekskluzivnom restoranu ne pita za svežinu namirnica, nego se to možda radi na kioscima itd. Ja se posramljeno izvinim jer nisam znala da zovem kuću viskog ranga, i ipak se odlučim da odem da kupim gume koje su na akciji, a među najboljima su koje je Michelin izbacio. Power Pure, nešto bolje od Pilot Power 2CT jer su lakše pola kg po gumi itd, preformanse savršene. Cena 30.000,00 din

Posle mukotrpnih pokušaja da po slepim ulicama nađem potpuno neobeleženog uvoznika, ulazim u pregrađeno-nadograđenu garažu-magacin, gde je 5 u 1, pa između ostalog (motora, servisa) i nešto nabacanih prašnjavih guma u magacin-kancelariji. Videvši prizor, s vrata pitam zašto su te gume na akciji i zašto su tako jeftine na početku sezone, kad su savršene, i odmah tražim da vidim godinu proizvodnje. Vlasnik, nadmeno, pokazuje gumu i kaže: " pa 2010! Šta vi mislite, da je Michelin pekara pa vi izvučete svežu gumu kako vam odgovara!!?"

Samo sam okrenula i otišla. Smorena zbog izgubljenog vremena i što danas svako može da se zove Uvoznik!

  • Podržavam 49

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

hahah ako je to njemu "sveze" od pre dve godine ko zna kako bi nazvao nove gume.po dosadasnjoj prici i iskustva drugih ja sam zakljucio da su oni nista vise no dobri majstori koji znaju da sklope,preprodaju,uvale...a pritom hvaleci se da su jedni od najboljih!!!

 

nisam bio tamo ali ja sam i bez odlaska odustao od jednog motora prijateljskim savetom clana foruma koji je pogledao taj motor i rekao mi je dovoljno da debelo posumnjas, dok mi je vlasnik rekao da je "izvanredan"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX750F

Slatko-Gorko iskustvo sa Ryumotorsom.Ukratko .Vidim,kupim motor i sve prođe OK. Ali onda dolazi prvi servis pod ‚‚garanijom‚‚ na1000km i problemi.Dogovoren servis i vakumska sinhonizacija karburatora i na gazda Vladin sluh doteći lanac na bregastoj.1.dolazak. Karburatoti odrađeni sa dve slomljene vakum-sisice a lanac pretegli (plaćeno po dogovoru)popravka tri dana.2.dolazak.‚‚Reklamacija‚‚ i konstatacija gazda Vlade pukao španer ili klizač zbog lanca na bregasoj(ispalo samo klizač).Nabavka i popravka ‚‚mesec ipo dana‚‚(u sezoni) na jedvite jade.Odem po motor , platim popravku ‚‚pod garancijom‚‚(za mene debelo)za kvar po meni načinjen njihovim ‚‚stručnim‚‚radom i jedva dovezem motor kući.Motor onda odvezem u ovlašćen servis i uz lično prisustvo sam imao šta da vidim.Osim slomljenih sisica i neodrađenih karburatora motor nije bio dobro uzupčen a ventili nenaštelovani.Ulje curi iako su mašinu silikonisali gde treba i gde netreba a zbog takvog rada otišle svećice ,kape za svećice i kablovi.Naravno opet sve plati ali ovog puta pravu popravku.Generalno može se kupiti kod njih solidan motor ali za dalje...Po meni gazda Vlada puno hoće ali nemože sve sam i mislim da mu trebaju ljudi poput Baneta iz Šid-a (pravi majstor).Toliko pa nek je sa srećom.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Slatko-Gorko iskustvo sa Ryumotorsom.Ukratko .Vidim,kupim motor i sve prođe OK. Ali onda dolazi prvi servis pod ‚‚garanijom‚‚ na1000km i problemi.Dogovoren servis i vakumska sinhonizacija karburatora i na gazda Vladin sluh doteći lanac na bregastoj.1.dolazak. Karburatoti odrađeni sa dve slomljene vakum-sisice a lanac pretegli (plaćeno po dogovoru)popravka tri dana.2.dolazak.‚‚Reklamacija‚‚ i konstatacija gazda Vlade pukao španer ili klizač zbog lanca na bregasoj(ispalo samo klizač).Nabavka i popravka ‚‚mesec ipo dana‚‚(u sezoni) na jedvite jade.Odem po motor , platim popravku ‚‚pod garancijom‚‚(za mene debelo)za kvar po meni načinjen njihovim ‚‚stručnim‚‚radom i jedva dovezem motor kući.Motor onda odvezem u ovlašćen servis i uz lično prisustvo sam imao šta da vidim.Osim slomljenih sisica i neodrađenih karburatora motor nije bio dobro uzupčen a ventili nenaštelovani.Ulje curi iako su mašinu silikonisali gde treba i gde netreba a zbog takvog rada otišle svećice ,kape za svećice i kablovi.Naravno opet sve plati ali ovog puta pravu popravku.Generalno može se kupiti kod njih solidan motor ali za dalje...Po meni gazda Vlada puno hoće ali nemože sve sam i mislim da mu trebaju ljudi poput Baneta iz Šid-a (pravi majstor).Toliko pa nek je sa srećom.

 

 

Uh....to je prava reklama strucnosti nasih prodavaca/servisera....

Ja nisam imao nekih iskustava sa njima...ali jednom, dok sam jos bio u fazi kupovine motora, sam svratio da vidim sta imaju u ponudi...

Kada sam video kako su izlozeni (sa po prstom ili dva prasine po njima) samo sam prosao kroz hangar, pogledao na brzaka, cisto da ne budem nekulturan...i resio da vise ne dodjem tu...taman da je sve na ULTRA akciji...

Uostalom, zato im tako i ide prodaja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Baš me isprovociraše neki pretenciozni tekstovi autora teme, pa da i ja navedem svoje iskustvo sa Ryu Motors-om iz aprila 2012. godine.

Prvo, pošto me je prijatelj telefonski informisao gde mogu da kupim Michelin gume, dao mi je telefon koji stoji na njihovom sajtu, i ja sam se, bez predhodnog upućivanja u veličinu i rang ovog uvoznika, odvažila da ga pozovem na broj mobilnog koji je istakao na netu. Iz ko zna kog pokušaja, uspevam da dobijem bilo koga na telefon, ispostavilo se, jedinog odgovornog - gazdu. Odmah nakon prve rečenice, uviđam da imam posla sa vrlo sujetnim čovekom, ali rekoh sebi, trebaju mi gume, nije važno što mi je održao lekciju na moju ljubopitljivost o godini proizvodnje guma koje uvozi. Mislim se, moje je pravo da pitam sve što me zanima i tako sebi uštedim vreme i energiju, pa po cenu i da uvredim uvoznika. Tom prilikom na moje pitanje o godini proizvodnje, dobijem odgovor da se u ekskluzivnom restoranu ne pita za svežinu namirnica, nego se to možda radi na kioscima itd. Ja se posramljeno izvinim jer nisam znala da zovem kuću viskog ranga, i ipak se odlučim da odem da kupim gume koje su na akciji, a među najboljima su koje je Michelin izbacio. Power Pure, nešto bolje od Pilot Power 2CT jer su lakše pola kg po gumi itd, preformanse savršene. Cena 30.000,00 din

Posle mukotrpnih pokušaja da po slepim ulicama nađem potpuno neobeleženog uvoznika, ulazim u pregrađeno-nadograđenu garažu-magacin, gde je 5 u 1, pa između ostalog (motora, servisa) i nešto nabacanih prašnjavih guma u magacin-kancelariji. Videvši prizor, s vrata pitam zašto su te gume na akciji i zašto su tako jeftine na početku sezone, kad su savršene, i odmah tražim da vidim godinu proizvodnje. Vlasnik, nadmeno, pokazuje gumu i kaže: " pa 2010! Šta vi mislite, da je Michelin pekara pa vi izvučete svežu gumu kako vam odgovara!!?"

Samo sam okrenula i otišla. Smorena zbog izgubljenog vremena i što danas svako može da se zove Uvoznik!

 

Zato Jeco pravac u HR kod Gorana...Dosta forumasa se zadovoljno vratilo od njega...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Slatko-Gorko iskustvo sa Ryumotorsom.Ukratko .Vidim,kupim motor i sve prođe OK. Ali onda dolazi prvi servis pod ‚‚garanijom‚‚ na1000km i problemi.Dogovoren servis i vakumska sinhonizacija karburatora i na gazda Vladin sluh doteći lanac na bregastoj.1.dolazak. Karburatoti odrađeni sa dve slomljene vakum-sisice a lanac pretegli (plaćeno po dogovoru)popravka tri dana.2.dolazak.‚‚Reklamacija‚‚ i konstatacija gazda Vlade pukao španer ili klizač zbog lanca na bregasoj(ispalo samo klizač).Nabavka i popravka ‚‚mesec ipo dana‚‚(u sezoni) na jedvite jade.Odem po motor , platim popravku ‚‚pod garancijom‚‚(za mene debelo)za kvar po meni načinjen njihovim ‚‚stručnim‚‚radom i jedva dovezem motor kući.Motor onda odvezem u ovlašćen servis i uz lično prisustvo sam imao šta da vidim.Osim slomljenih sisica i neodrađenih karburatora motor nije bio dobro uzupčen a ventili nenaštelovani.Ulje curi iako su mašinu silikonisali gde treba i gde netreba a zbog takvog rada otišle svećice ,kape za svećice i kablovi.Naravno opet sve plati ali ovog puta pravu popravku.Generalno može se kupiti kod njih solidan motor ali za dalje...Po meni gazda Vlada puno hoće ali nemože sve sam i mislim da mu trebaju ljudi poput Baneta iz Šid-a (pravi majstor).Toliko pa nek je sa srećom.

[/quot

 

Šta je bilo slatko u ovom iskustvu ? 0stabre.gif

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX750F

Pa slatko je bilo što sam kupio solidan motor po nekoj solidnoj ceni,bez nekih problema oko registracije i cela priča nema problema tu smo mi a i motor je pod ''garancijom''za koju sam na kraju saznao od gazda Vlade da su samo blok motora i klipnjače pod takozvanom garancijom a sve ostalo su potrošni delovi što tako nepiše u kupo-prodajnom ugovoru i garantnom listu.Da nezaboravim i za sve račune o plaćanju za tkzv. popravke i ceni nema papira ni bilo kamav dokaz sve kao na buvljaku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

kako neko moze da garantuje za polovan motor kojeg je prvi put video onda kad ga je uvezao :zbunjen::stabre:

tu se nezna ko je ludji, taj sto to govori ili taj koji mu poveruje :lol:

mogu oni da garantuju i da pricaju sta hoce, svugde vazi ISTO pravilo, kupujes motor U VIDJENOM STANJU, a te price, ovakav je onakav je, presao ovoliko-onoliko km.. to je kurton probusen...

Jedino u slucaju da od prijatelja (koji znam da me nece zayebat) kupujem motor koji dobro poznajem, to jest da znam kako se ophodilo prema njemu kako je odrzavan i sta je sve preziveo, onda mogu donekle biti siguran dali hoce ili nece biti problema sa motorom, a sve ostalo je lutrija.

Zato lepo odes vidis motor, ocenis stanje i ako je ok kupis ga i nadas se najboljem :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

 

 

Da li si tom Vladi javio da si bio u ovlascenom servisu i platio popravke ponovo? Mislim da bi u najmanju ruku bilo potrebno da ti vrati novac koji ti je uzeo + da prevali IZVINI pre ko jezika... Skandalozno ovo sto sam procitao!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Da, sa tim našim "garancijama" na polovnjake uglavnom možeš dupe da obrišeš, nebitno motor ili auto................

 

Ne znam zašto RYU reklamira na drugim sajtovima garanciju od godinu dana, kada gore pomenuta pismena garancija nema veze sa mozgom..................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Zato što u ovoj banana državi sve može, a da ide sve po propisima davno bi taj morao da zatvori firnu (onu svoju veliku od pre nekoliko stranica)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Ouch !!! Ti si se baš opekao.

 

Moje iskustvo sa njim i sa tom firmom je mnogo bolje od tvog. Doduše, ja nisam ni kupio motor od njih.

 

Prošle zime, krenem u potragu za motorom. Nagledao sam se svega i svačega preko oglasa, pa rešim da idem kod dilera. Vidim, ta firma u Zemunu, to mi je blizu, pa rekoh ajde ...

 

E sad, prvo pohvale. Napolju sneg, led, kijamet, ja banuo na vrata u subotu. Vlasnik Vlada me je pustio u taj hangar gde je bila tona motora. Lepih, ružnih, čistih, prljavih, kompletnih, nekompletnih ... svega ima. Iskreno, meni se svidelo to što mi je dozvolio sve da vidim, bez da mi stoji iza ledja svaki minut. Takođe, dozvolio mi je da zajašem dosta motora (što mi je na duže staze pomoglo da se odlučim koji model da uzmem). Takođe, bio je jako ljubazan i predano govorio o svakom modelu.

 

Sa druge strane, očigledno je da su neki motori kršine. Mada, ja to ni ne vidim kao problem - uvek ima kršina. Bila je npr. neka honda 2000e jeftinija nego slične u oglasima. Meni je bilo logično da je krš. Verovatno ima tu i "skrivenih" kršina koje su mnogo opasnije, a verujem da si ti na takav natrčao. Vide se i neki motori koji su polupani. (opet kažem, svaka roba ima svog kupca, ja sam video te motore kao slupani, ali biće verovatno popravljeni i stavljeni u prodaju).

 

Na kraju, nisam kupio motor u toj firmi zato što sam našao bolji na oglasu, od vlasnika, sa poznatom istorijom u zadnjih 5 godina i za manje pare nego "iz uvoza" u RYUMOTORS. Mislim, nisam lud :lud: kada mi je iskočio dobar motor za male pare. Pre toga sam naleteo na ovu temu, pročitao mišljenja itd. itd. ali se nisam previše obazirao. Pročitao sam dosta ružnih stvari o toj firmi, nisam se ja opekao, imam pozitivna iskustva (ali ništa nisam kupio od njih).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

Ouch !!! Ti si se baš opekao.

 

Moje iskustvo sa njim i sa tom firmom je mnogo bolje od tvog. Doduše, ja nisam ni kupio motor od njih.

 

Prošle zime, krenem u potragu za motorom. Nagledao sam se svega i svačega preko oglasa, pa rešim da idem kod dilera. Vidim, ta firma u Zemunu, to mi je blizu, pa rekoh ajde ...

 

E sad, prvo pohvale. Napolju sneg, led, kijamet, ja banuo na vrata u subotu. Vlasnik Vlada me je pustio u taj hangar gde je bila tona motora. Lepih, ružnih, čistih, prljavih, kompletnih, nekompletnih ... svega ima. Iskreno, meni se svidelo to što mi je dozvolio sve da vidim, bez da mi stoji iza ledja svaki minut. Takođe, dozvolio mi je da zajašem dosta motora (što mi je na duže staze pomoglo da se odlučim koji model da uzmem). Takođe, bio je jako ljubazan i predano govorio o svakom modelu.

 

Sa druge strane, očigledno je da su neki motori kršine. Mada, ja to ni ne vidim kao problem - uvek ima kršina. Bila je npr. neka honda 2000e jeftinija nego slične u oglasima. Meni je bilo logično da je krš. Verovatno ima tu i "skrivenih" kršina koje su mnogo opasnije, a verujem da si ti na takav natrčao. Vide se i neki motori koji su polupani. (opet kažem, svaka roba ima svog kupca, ja sam video te motore kao slupani, ali biće verovatno popravljeni i stavljeni u prodaju).

 

Na kraju, nisam kupio motor u toj firmi zato što sam našao bolji na oglasu, od vlasnika, sa poznatom istorijom u zadnjih 5 godina i za manje pare nego "iz uvoza" u RYUMOTORS. Mislim, nisam lud :lud: kada mi je iskočio dobar motor za male pare. Pre toga sam naleteo na ovu temu, pročitao mišljenja itd. itd. ali se nisam previše obazirao. Pročitao sam dosta ružnih stvari o toj firmi, nisam se ja opekao, imam pozitivna iskustva (ali ništa nisam kupio od njih).

 

nije trebalo to da te sputa da kupis kod njih,,,moras priznati da si ipak malo obratio paznju posle citanja foruma...nisu sva iskustva losa od ovih ovde na forumu...

ja sam samo iskreno ispricao moja iskustva kao sto i tema kaze!

imamm jos nesto..mene niko nije tuko po usima da kupim tamo motor tako da sam se opekao sto ti kazes!

jos jednom da ponovim majstor zeljku sto tamo radi skidam kapu :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Oooo naravno da sam obratio pažnju na njih posle čitanja foruma. :takoje:

 

Samo kažem - da sam video dobar motor, za dobre pare kupio bih ga u ryu. Pošto sam video bolji preko oglasa od vlasnika - kupio sam tu.

 

Na kraju se sve svede na to da se prekrstiš , izvadiš pare i nadaš se najboljem. Nikada nisi siguran. A što se tiče iskustva drugih - pomogla su, nije da nisu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

svaka cast svakom...lepo je neko odavno reko : sve sto radis sebi radis!

ja sam se opekao,ne kazem da tako ne bi bilo da sam kupio negde drugde,ali data garancija nije ispostovana!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

svaka cast svakom...lepo je neko odavno rteko : sve sto radis sebi radis!

ja sam se opekao,ne kazem da tako ne bi bilo da sam kupio negde drugde,ali data garancija nije ispostovana!!!

 

Tačno. To je stvarno sramota.

 

Upravo iz razloga kao što je tvoj - bije ih takav glas. Sami su krivi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Nadam se samo da ce ovo da vide svi, ili bar vecina ljudi koji tragaju za motorima. Niko ga ne tera da daje garanciju, ali kada je vec da, e onda bi morao da je ispostuje, a ako je ne ispostuje onda ne zasluzije ni postovanje, nikakvo! Samo treba sa se trudimo da sto vise ljudi sazna za ovaj "cenjeni" salon motocikala.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja