Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

strava,svaka čast! a jesi li je prođirao ili nisi smjeo po ovom kiši? kako li se to čudo vozi!!!??? :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

strava,svaka čast! a jesi li je prođirao ili nisi smjeo po ovom kiši? kako li se to čudo vozi!!!??? :care:

Potrošio sam pola rezervara vozajući se-pre dok je bila polomljena...više je neću voziti da mi se ne desi kakav baksuzluk...moram je predati ispravnu i čistu :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pozdrav Braco,lepo je ispalo,nadam se da ce Pedja biti zadovoljan.

Brzo si uradio,kada smo je doterali,pre 20 dana,super.

A vidim da si i Hondu GL zavrsio,radi se, radi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

Koji materijal koristiš?

Duga bi bila priča na ovo tvoje pitanje od 3 reči.....sve što mi se nadje pri ruci i u FARBARI

ma samo dugine boje axaxaxa :D (šala) znate kako se kaže:Svaka puška u Mandušića Vuka je ubojita pa sad vi izvucite pouku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Sve je super,samo je logotip natpisa los do bola.... <_< Braco Sorry,nadam se da ga nisi ti birao.:stabre:

 

Ja sam birao natpis, jer je sveze ofarbani Hornet HRC moj motor, ako se tebi ne svidja, ne znaci da je "los do bola". Meni se svidja, zato sam ga i stavio, stvar ukusa. ;)

 

A sad da i ja pohvalim Bracu, jer to stvarno zasluzuje. 4 SATA me je strpljivo slusao kako i sta treba da ofarba, svaki detalj na motoru je u milimetar dogovoren gde i kako da bude uradjen, a MAJSTOR Braco je sve tako i uradio. Kao vlasnik motora sam odusevljen iako sam ga video samo na slikama, ostaje jos samo da kazem komentar kad ga budem video uzivo :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Naravno da se o ukusima ne raspravlja,meni je drago da sto je moja pretpostavka bila tacna da "logotip slova" nije birao Braco jer to ne lici na njega ni pod razno....Prijatelju meni je drago da se tebi tako svidja i da si ti zadovoljan,a na moj komentar se poseri,nije uopste bitan.Meni je bitno da Braco kojeg znam 17 godina nije napravio "brljotinu",a njegovo je da ispostuje musteriju?!

Zelim ti da uzivas u svom ljubimcu i sto vise bezbjednih kilometara.:moto3::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Naravno da se o ukusima ne raspravlja,meni je drago da sto je moja pretpostavka bila tacna da "logotip slova" nije birao Braco jer to ne lici na njega ni pod razno....Prijatelju meni je drago da se tebi tako svidja i da si ti zadovoljan,a na moj komentar se poseri,nije uopste bitan.Meni je bitno da Braco kojeg znam 17 godina nije napravio "brljotinu",a njegovo je da ispostuje musteriju?!

Zelim ti da uzivas u svom ljubimcu i sto vise bezbjednih kilometara.:moto3::zdravo:

Svaka ti dala-al zakivaš u zvezde... :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

...Prijatelju meni je drago da se tebi tako svidja i da si ti zadovoljan...a njegovo je da ispostuje musteriju?!

 

:aha: Vezi konja gde ti gazda kaze :)

poliranje je u toku...verovatno sutra završim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

pratim Bracinu Temu, i zapao mi je za oko (kako se kaze) ovo sto neko kudi logotip

 

MENI LICNO,a covjek je rekao svako ima svoj ukus!!!

LOGO-TIP IZGLEDA FENOMENALNO,,ja na mojoj Hondi iz 80-tih imam ovaj logotip i izgleda bas BOGATO bas odrazava neku snagu i mocsampion.gif

Braco Samo naprijed,puno posla i dobri slika0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja