Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

pojedinačni detalji na motoru su mi prejebeno dobri ... ali motor u cjelosti mi baš i nije nešto legao .. :neznam: :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Pa jeste neuobicajeno da se ne poklapa sara sa oklopa i rezervoara, tj. da se samo poklapa ona tanka bela crta, ali je uradjeno, fantasticno! Preciznost, detalji... nemam reci! :takoje::jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

pojedinačni detalji na motoru su mi prejebeno dobri ... ali motor u cjelosti mi baš i nije nešto legao .. :neznam: :neznam:

U pravu si-neobična kombinacija...ali ima logike ako se uporedi sa fabričkim modelom CB 400 .ona nam je poslužila kao ideja .Zapravo vlasniku.Primetićeš da boje idu kontra-u X-i ne poklapaju se...Pokušali smo što sličnije da kopiramo taj koncept-s obzirom na različitost oklopa i linija nešto smo i uspeli :takoje: Najvažnije je da je mušterija zadovoljna :takoje:

post-8063-0-14201100-1298054274_thumb.jpg

post-8063-0-31876300-1298054327_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Primetićeš da boje idu kontra-u X...Najvažnije je da je mušterija zadovoljna :takoje:

 

baš tako, kad se gledaju boje na rezervoaru prema dole ide plava-bela-crvena-bela, istim tim redosledom idu boje na oklopu kad se gleda prema gore - dakle OGLEDALO :takoje:

 

a mušterija (u ovom slučaju ja) je prezadovoljna :takoje: Samo čeka lep sunčan dan da može ko čo'ek da naslika motor. Na ovim slikama gde je motor sklopljen ne izgleda ni trćinu dobro kao u stvarnosi :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ma sve 5 ... o ukusima se ne raspravlja... :takoje: :takoje:

 

i ja sam svoju kantu vraćao u originalno stanje i originalnu "šaru" .... nekima je super, nekima je glupo, nekima je bezveze... ali šta ja tu mogu, menije odlično .. :neznam:

 

Bitna je kvaliteta uratka, u šta ni najmanje ne sumnjam kad je braco u pitanju .. :takoje: a sve ostalo je stvar ukusa..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

.... nekima je super, nekima je glupo, nekima je bezveze... ali šta ja tu mogu, menije odlično ...

 

na takve stvari odgovaram sa "imaš svoj motor pa ga farbaj kako oćeš, a moj motor prepusti meni" :takoje::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

ko ti je ova orlušina s najvećom glavom ? :jee:

sa interneta slika-pokušavam da kopiram :zvizduk:

 

Majstoruuuuuu... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

ko ti je ova orlušina s najvećom glavom ? :jee:

sa interneta slika-pokušavam da kopiram :zvizduk:

 

Majstoruuuuuu... :takoje:

E baš je pritisla ova zima,nikakao da prodje...Opet sam malo surfao po netu-našao ovu lepu sliku-motiv za vizir ili rezervar...par dana sam potrošio da vidim kako će leći na viziru...koliko sam uspeo sa kopiranjem -procenite i sami :zvizduk: ...korak po korak-slike postupka...

post-8063-0-38039300-1299106968_thumb.jpg

post-8063-0-55702800-1299106993_thumb.jpg

post-8063-0-92947300-1299107090_thumb.jpg

post-8063-0-37392100-1299107125_thumb.jpg

post-8063-0-32728300-1299107163_thumb.jpg

post-8063-0-86192300-1299107208_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Braco svaka cast. :takoje: Samo me interesuje kako radis onu imitaciju karbona i gde nabavljas 3m trake? Ako nije problem?

ne radim sa 3M trakama-nisam nigde naletio na njih ovde u BN -koristim alternativne načine(sam sebi sečem trake-na širinu i dužinu koja meni treba) :zvizduk: Tako radim i imitaciju karbona-improvizujem,snalazim se ne znam ni sam kako...napraviš šablone za to-pa kontra šablone-pa senčiš dok ne liči na karbon...i to je to-kad bude slično karbonu,završio si improvizaciju-lakuješ nekoliko puta (šmirglanje medjuslojno)...ak je mušterija zadovoljna onda si USPEO :takoje: ak nije -radiš ponovo :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja