Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • HONDA RULES, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Lađevci
  • Motocikl: Honda CRF 450 r & Aprilia RX 125 sm/x

150014_1213177026279_1734410132_388919_8330135_n.jpgZdravo Braco :D pregledao sam dosta slika tvojih radova ... ekstra izgledaju i jako mi se svidjaju . Imam pitanje : Koja bi bila cena da se na plastikama uradi varjanta MONSTER tojest Slovo M na hard enduro motor ?

 

 

 

 

U ovakvoj ili slicnoj varijanti ....

monster-energy.jpg

 

 

 

 

wcc-monster-energy.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Bravo Braco!!!!

Sto bi reko Slavko Stimac, svakoga dana u svakom trenutku....... :zdravo:

Fala -kolega-radiš li šta?Najviše volim da radim za svoju dušu-da treniram ruku.Na žalost mora se raditi za lebac pa slobodnog vremena nema...Evo par dana sam odvojio i uradio novu sliku u BRUSHU...ebem li ga-liči na nešto :neznam:

post-8063-0-90190200-1300571764_thumb.jpg

post-8063-0-46977500-1300571790_thumb.jpg

post-8063-0-15972100-1300571857_thumb.jpg

post-8063-0-38659800-1300571887_thumb.jpg

post-8063-0-00497600-1300571912_thumb.jpg

post-8063-0-40430100-1300571930_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

150014_1213177026279_1734410132_388919_8330135_n.jpgZdravo Braco :D pregledao sam dosta slika tvojih radova ... ekstra izgledaju i jako mi se svidjaju . Imam pitanje : Koja bi bila cena da se na plastikama uradi varjanta MONSTER tojest Slovo M na hard enduro motor ?

 

 

 

 

U ovakvoj ili slicnoj varijanti ....

 

 

 

 

 

Da bi se naslikalo slovo M moraju da se urade cele plastike,iako su ispravne.To je zbog postupka i redosleda nanošenja farbe -nije isti zalepiti nalepnicu na plastiku i naslikati to isto .Cena bi bila kao da ti farbam te plastike + slikanje +lakovanje...a gde je još priprema i šmirglanje...A radio sam neki vizir sa tim M...mogu ti uraditi-stvar je dogovora kako i pošto.Boja ne bi bila 100% takva,jer ne mogo naći baš takvu....itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

bravo druže biće to zlo kad se sklopi

Harleyi su radjeni za ovu firmu iz nemačke-specijalne felme, široki blatobrani i sve ostalo-čekam da dobijem slike ili će biti na njihovom sajtu-kad ga refrešuju ..... www.ms-biketec.de Dva naša momka su naručila te motore... kao na slikama sa sajta.A eto farbanje odradjeno par hiljada km južnije u jednom selu -na Balkanu

 

 

 

Malo sam trenirao ovih dana.. Kako ide oporavak?Hodaš li?

post-8063-0-85053400-1301469645_thumb.jpg

post-8063-0-95141800-1301469695_thumb.jpg

post-8063-0-48181700-1301469748_thumb.jpg

post-8063-0-39720800-1301469773_thumb.jpg

post-8063-0-24823500-1301469800_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

bravo druže biće to zlo kad se sklopi

Harleyi su radjeni za ovu firmu iz nemačke-specijalne felme, široki blatobrani i sve ostalo-čekam da dobijem slike ili će biti na njihovom sajtu-kad ga refrešuju ..... www.ms-biketec.de Dva naša momka su naručila te motore... kao na slikama sa sajta.A eto farbanje odradjeno par hiljada km južnije u jednom selu -na Balkanu

 

 

 

Malo sam trenirao ovih dana.. Kako ide oporavak?Hodaš li?

Brate moj šta da ti kažem ovo je prelepo pošalji mi na pp koliko je ova slika voleo bih da mi stoji u sobi jer sam uradio tvojih par radova kod mene stoje mi u sobi uramljeni,a sada polako dosta je bolje za jedno 4 meseca sve ću skinuti sa noge i biće sve super tako da ako da bog krajem godine da stigne i neka mašina pa da se farba preko zime :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

bravo druže biće to zlo kad se sklopi

Harleyi su radjeni za ovu firmu iz nemačke-specijalne felme, široki blatobrani i sve ostalo-čekam da dobijem slike ili će biti na njihovom sajtu-kad ga refrešuju ..... www.ms-biketec.de Dva naša momka su naručila te motore... kao na slikama sa sajta.A eto farbanje odradjeno par hiljada km južnije u jednom selu -na Balkanu

 

 

 

Malo sam trenirao ovih dana.. Kako ide oporavak?Hodaš li?

Brate moj šta da ti kažem ovo je prelepo pošalji mi na pp koliko je ova slika voleo bih da mi stoji u sobi jer sam uradio tvojih par radova kod mene stoje mi u sobi uramljeni,a sada polako dosta je bolje za jedno 4 meseca sve ću skinuti sa noge i biće sve super tako da ako da bog krajem godine da stigne i neka mašina pa da se farba preko zime :)

Pripremam izložbu -"Likovna kolonija" u Bn.Prošle godine 7 dana boravili umetnici iz evrope (20ak) u Bn ,družili se i slikali uživo...Turistička org. i TV sponzoriše .učestvovao sam i ja -ove godine oću da prikažem više radova...tako da ne prodajem za sada ništa :takoje: Želim ti što brži oporavak-druže :zdravo:

post-8063-0-73858900-1301727695_thumb.jpg

post-8063-0-56515600-1301727720_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Rottenbur am Neckar, DE / Sremska Mitrovica
  • Motocikl: z1000sx zeleni najlepsi

Na cemu radis te slike , jesu li to metalni paneli, ili mozda sper-ploca? Ako su limovi koji su

, crni ili aluminijum?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Samo jedna mala sugestija druze

kad ramis slike nemoj u ovaj zlatni ram bas odskace , prilagodi vise ram slici da ona dodje do punog izrazaja

jbg profesionalna deformacija

 

za ostalo samo :care:

 

poz Ivan

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Samo jedna mala sugestija druze

kad ramis slike nemoj u ovaj zlatni ram bas odskace , prilagodi vise ram slici da ona dodje do punog izrazaja

jbg profesionalna deformacija

 

za ostalo samo :care:

 

poz Ivan

Čovek uči dok je živ.Slobodno recite sugestije,savete,kritike,sve će dobro doći-mlad sam još nemam 50... ;) To sam napravio ramove od hrastovine -a ostalo neke boje što sam farbao felme i kočione čeljusti-pa da potrošim...šteta da se baci :zvizduk: Što sam stariji i što više radim airbrush-sve više shvatam koliko ne znam i koliko još treba da učim i radim-treniram...strašno teška tehnika-pogotovo frehend..

 

Kakve ramove bi mi preporučio-slobodno stavi sliku.Nameravam još 20ak radova da uradim na medjapanu sa uramljivanjem (bolje na mail-da ne kvarimo temu) hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Na cemu radis te slike , jesu li to metalni paneli, ili mozda sper-ploca? Ako su limovi koji su

, crni ili aluminijum?

radio sam na svačemu-ali šteta je da se ulaže trud i vreme na nekom zardjalom starom rezervaru ili haubi od auta....Sada to radim na medjapan pločama 5mm.Impregnacija sa nitro osnovnim za drvo-šmirglanje pa špricgitovanje 2k primerom...posle sliku lakujem debelo i poliram-izgleda kao da ima staklo...Sve što uradim mogu da okačim u stanu ili kući-prodam ili poklonim...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja