Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Niko da mi napise pasuju li originalni topovi sa 900 na 850 ili mora da se bruse / vare novi nosaci?

 

To ti je najmanji problem ako zelis topove od 900.

Koliko ja znam od 900 su lepsi i duzi topovi. Ja imam tdm 900, a drugar 850, pa cemo uporediti topove u nedelju 18.03.( on se tada vraca sa terena). Dobijas info u nedelju vece posle neke nase voznjice.

 

Za sitnu lovu( 10-20e) ti to sredi Dragon iz Ade.

pozz

Hvala drugar :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Da neko ne zna gde bih mogao da nadjem termostat za TDM? Moze li da se stavi neki od automobila ili drugog motora?

 

Ne ceka mi se 3 nedelje Plattner.... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

Da neko ne zna gde bih mogao da nadjem termostat za TDM? Moze li da se stavi neki od automobila ili drugog motora?

 

Ne ceka mi se 3 nedelje Plattner.... :neznam:

 

Sta ti se desava? Jel kaplje ili ne otvara?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Da neko ne zna gde bih mogao da nadjem termostat za TDM? Moze li da se stavi neki od automobila ili drugog motora?

 

Ne ceka mi se 3 nedelje Plattner.... :neznam:

 

Sta ti se desava? Jel kaplje ili ne otvara?

 

 

Ni jedno ni drugo - suvise je hladan. Tek kada vozim u gradu digne se temperatura na radnu.

Mislim da otvara suvise rano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Niko da mi napise pasuju li originalni topovi sa 900 na 850 ili mora da se bruse / vare novi nosaci?

 

To ti je najmanji problem ako zelis topove od 900.

Koliko ja znam od 900 su lepsi i duzi topovi. Ja imam tdm 900, a drugar 850, pa cemo uporediti topove u nedelju 18.03.( on se tada vraca sa terena). Dobijas info u nedelju vece posle neke nase voznjice.

 

Za sitnu lovu( 10-20e) ti to sredi Dragon iz Ade.

pozz

Prodje 18-i... Ima li sta od info-a? :stabre:

 

PS: jedno pitanjce za sve: hoce li se organizovati ove godine neka druzenja, voznjice ili nesto slicno TDM-dzija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ni jedno ni drugo - suvise je hladan. Tek kada vozim u gradu digne se temperatura na radnu.

Mislim da otvara suvise rano...

 

tako treba 0takoje.gif bolje nego da se penje do vrha...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Pala mi napamet jedna predivna lokacija nedaleko od Beograda, možda napavimo TDM kamp (subota i nedelja) tako da imamo ceo vikend dosta nas je slobodno samo Nedeljeom naj verovatnije poslednji vikend ovog meseca. Ali da vidimo koliko bi bilo zainteresovanih. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Koliko ja znam, TDM je Touring Enduro motor (iako mislim da nema ni E od Enduro :D). Ako se ostali slažu, nije problem premestiti temu :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Drugari TDM aši predloženo okupljanje bi se održalo 30.06 i 01.07 na Markovačkom jezeru u blizini Mladenovca. Za sada broj zainteresovanih je 3 tako da imamo još nekoliko dana da vidimo približan broj ko je raspoložen da ličnim prisustvom uveliča ovo dešavanje. Na jezeru bi imali obezbeđen prostor za desetak šatora, parkng za motore, doručak, ručak, večeru sve to pored restorana Žabac koji bi bio zadužen za osveženje i gašenje posle roštilja i kotlića. Ako ima još zainteresovanih neka se izjasne pa da krenemo sa detaljima, sike predlozenog mesta za okupljane biće objavljene za dva do tri dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Drugari TDM aši predloženo okupljanje bi se održalo 30.06 i 01.07 na Markovačkom jezeru u blizini Mladenovca. Za sada broj zainteresovanih je 3 tako da imamo još nekoliko dana da vidimo približan broj ko je raspoložen da ličnim prisustvom uveliča ovo dešavanje. Na jezeru bi imali obezbeđen prostor za desetak šatora, parkng za motore, doručak, ručak, večeru sve to pored restorana Žabac koji bi bio zadužen za osveženje i gašenje posle roštilja i kotlića. Ako ima još zainteresovanih neka se izjasne pa da krenemo sa detaljima, sike predlozenog mesta za okupljane biće objavljene za dva do tri dana.

 

 

Mislim da je bolje neki drugi vikend: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/81122-bajk-rok-misija-2012/ :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Meni je manje vise svejedno kad, moji ce da popizde kad god da idem :lol:

Ono sto mi se ne svidja je da za 2 dana predjemo 100-tinak km. Znaci, ili sve da organizujemo u jednom danu, ili da se organizuje duza voznja. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Lacky ovo je predvidjeno mesto okupljanja a od mesta okupljanja može da se napravi pedivna vožnja po Šumadiji, znači za sada je predlog datum i mesto pa da vidimo koliko ima zainteresovanih.

A ovi admini nikako da premeste temu ovde je skroz nevidljiva ko još traži TDMa u blatu i prašini 1neznam.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Koliko ja znam, TDM je Touring Enduro motor (iako mislim da nema ni E od Enduro :D). Ako se ostali slažu, nije problem premestiti temu :neznam:

Jedva sam pronašao temu, ma šta jedva, sasvim slučajno. Nisam ni znao da postoji.

 

Premeštaj podKitno :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Može li mi se iko od TDM-ovaca javiti privatnim putem poruka, kako bih ga pitao o nekim stvarima s obzirom da sam i sam od skora postao TDM-ovac. Hvalaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja