Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Slavonija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
Pre 8 sati, Vlada malinoa je napisao:

 

Meni osobno se jako sviđa🥰, mada se fotke te Yamahe u nastajanju vrte po internetu već duži niz godina. Nadam se da ovaj puta stvarno ide u proizvodnju.👍

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Slavonija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
Pre 22 sati, Alekre je napisao:

Fejk od prvog dana nažalost. 

Tako sam i mislio...😔

Nego, nisi još otkrio tajnu gdje si nabavio ovaj lijepi detalj...?🥰

432210990_10225453803547097_4069110162716637605_n.jpg.86678a30b956e3644f4dc2886f3d47ef.jpg

Promenio član Gato

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Drugari, Ako je nekom interesantan iz grupe, oglas za Leo Vince:

 

Pozdrav.

Promenio član goshy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Tdm 900A

Ima li netko broj od ivana za vizire treba mi ovaj dodatak za tdm 900, nemogu ga dobit više na ovaj broj +381642847847

 

20170621_150332.thumb.jpg.e7c0b9583f56366f8b92312effbb63e5.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 357 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36
pre 44 minuta, Blanja je napisao:

Ima li netko broj od ivana za vizire treba mi ovaj dodatak za tdm 900, nemogu ga dobit više na ovaj broj +381642847847

 

20170621_150332.thumb.jpg.e7c0b9583f56366f8b92312effbb63e5.jpg

 

Kolega,pokušaj preko Telegram aplikacije,tako sam se ja dogovorio sa njim pre mesec-dva.Taj isti broj.

Promenio član Dule Sebeški
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600
pre 58 minuta, Blanja je napisao:

Ima li netko broj od ivana za vizire treba mi ovaj dodatak za tdm 900, nemogu ga dobit više na ovaj broj +381642847847

To mu je i dalje broj. Bio sam kod njega pre mesec dana i zvao sam ga na taj telefon...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Da li je nekom poznat ovaj motor:

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Tdm 900, 2004. godište, Touring, vozilo prešlo 65432 km, Donja Trnava. Cena 2.700 € -...

Cena je prilicno ok, a vidim da stoji na oglasima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX
On 22. 7. 2024. at 19:20, goshy je napisao:

Drugari, Ako je nekom interesantan iz grupe, oglas za Leo Vince:

 

Pozdrav.

Prodao sam top jako brzo. Nažalost, nisam dobio šta sam zamislio, malo je bučniji bio nego što sam očekivao, ali je sam top prilično kvalitetan.

 

 

Promenio član goshy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX
On 28. 7. 2024. at 8:04, goshy je napisao:

Da li je nekom poznat ovaj motor:

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Tdm 900, 2004. godište, Touring, vozilo prešlo 65432 km, Donja Trnava. Cena 2.700 € -...

Cena je prilicno ok, a vidim da stoji na oglasima...

Km 160 000 km, agregat je farban, gume su za zamene, topovi su kineski. Elem, mislim da vredi ovih 2600-2700 evra, ali preskočiću razgledanje i zamenu svog TDM 850. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12
8 hours ago, NIKOLA 1 said:

Ja mislim da su iste i da nema razlike u ručici

Ponadao sam se da sam ja pogrešno poručio od braće kineza, pa da obradujem nekoga ovde, jer ručice izgledaju ekstra. 

Ima li neko pouzdan link ka ručicama za TDM900? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Slavonija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
Pre 19 sati, NIKOLA 1 je napisao:

Ja mislim da su iste i da nema razlike u ručici

U pravu si👍. Razlika je samo između ručki 850 i 900.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 553 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI

Prodadoh TDM.
Imam dve prednje gume na poklon ako treba nekome, mislim da su 120 70 18 obe, moram da proverim.
I imam menjac za 3vd na prodaju, kao i dihtung poklopca ventila nov neotpakovan.
Okacicu i u oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Vracanje kilometraze i na motore, mislio sam da je samo mit, ali na zalost gorka istina. Evo i Tdm 900 se na jednom mesto oglasava sa 100 i kusur, a zatim taj isti, sa istom tablicom sa 50 i kusur, najverovatnije je preprodaja u pitanju. Lepotaa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Slavonija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
pre 42 minuta, Pavke_88 je napisao:

Vracanje kilometraze i na motore, mislio sam da je samo mit, ali na zalost gorka istina. Evo i Tdm 900 se na jednom mesto oglasava sa 100 i kusur, a zatim taj isti, sa istom tablicom sa 50 i kusur, najverovatnije je preprodaja u pitanju. Lepotaa.

Ništa novo, ima toga svuda i bit će dokle god kupci budu razmišljali da je presudno za stanje motora to što piše na brojaču kilometara. 😉

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 553 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI
2 hours ago, Pavke_88 said:

Vracanje kilometraze i na motore, mislio sam da je samo mit, ali na zalost gorka istina. Evo i Tdm 900 se na jednom mesto oglasava sa 100 i kusur, a zatim taj isti, sa istom tablicom sa 50 i kusur, najverovatnije je preprodaja u pitanju. Lepotaa.

Pa zar vam niej sumnjivo sto se svi motori vrte oko 50 000 :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.
Pre sat vremena, Gato je napisao:

Ništa novo, ima toga svuda i bit će dokle god kupci budu razmišljali da je presudno za stanje motora to što piše na brojaču kilometara. 😉

Slazem se da nije presudno, ali jeste vid prevare i manipulacije, no svakako nista novo, ocigledno je da je bilo i bice toga i dalje. 😣

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7127 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pa sad... Mnogo puta smo pričali da kilometraža na motociklu nije pokazatelj stanja. Treba gledati opšte stanje motocikla i servisnu istoriju ako je ima. Ne servisna knjižica, već dokumentovani servis vlasnika lično. Ja na primer imam slike skoro od svega što je servisirano, račune, itd. Tu nema diskusije.

 

Kod TDM je bar lako da se utvrdi stanje. To je relativno jednostavan i kvalitetan motocikl sa poprilično pouzdanim rešenjima. Skoro da se sve može videti na licu mesta. Jedine TDMove koje sam video da su problematični su bili isključivo primerci koji su unakaženi od strane vlasnika. Kilometražu dobro podnose. Imali smo primerke sa od 100 pa i 250 000km koji se voze a bilo je i slučajeva gde su sa velikom kilometražom otišli u delove. Cilindri, klipovi, bregaste, to je sve bilo bez znakova trošenja. Zato je moj savet, ne samo u vezi TDM nego i za bilo koji drugi motor, samo gledajte servise i opšte stanje pre nego kilometražu. Jer jer praksa da se to menja lako i često. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Slavonija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
Pre 2 sati, Alekre je napisao:

Pa sad... Mnogo puta smo pričali da kilometraža na motociklu nije pokazatelj stanja. Treba gledati opšte stanje motocikla i servisnu istoriju ako je ima. Ne servisna knjižica, već dokumentovani servis vlasnika lično. Ja na primer imam slike skoro od svega što je servisirano, račune, itd. Tu nema diskusije.

 

Kod TDM je bar lako da se utvrdi stanje. To je relativno jednostavan i kvalitetan motocikl sa poprilično pouzdanim rešenjima. Skoro da se sve može videti na licu mesta. Jedine TDMove koje sam video da su problematični su bili isključivo primerci koji su unakaženi od strane vlasnika. Kilometražu dobro podnose. Imali smo primerke sa od 100 pa i 250 000km koji se voze a bilo je i slučajeva gde su sa velikom kilometražom otišli u delove. Cilindri, klipovi, bregaste, to je sve bilo bez znakova trošenja. Zato je moj savet, ne samo u vezi TDM nego i za bilo koji drugi motor, samo gledajte servise i opšte stanje pre nego kilometražu. Jer jer praksa da se to menja lako i često. 

Slažem se sa svime što si napisao i sve je točno. Meni je isto bitnije stanje motora u cjelini i kako je održavan nego što pokazuje sat. Na žalost, ipak ostaje činjenica da će motor koji na satu ima blizu 100 tkm biti teže prodan nego neki kojem je "naštelano" duplo manje, a realno je možda u lošijem stanju. Upravo zato puno ljudi kod prodaje mulja oko kilometraže.🙄

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Poznajem licno coveka koji je presao sa svojim motorom oko 70.000km a prodao ga sa predjenih ... blizu 40 hiljada.

  Znamo se citav zivot, znam kada ga je kupio, gde je i kada vozio... jeste da ga je pucanski drzao ali je presao oko navedenih 70000 a ko zna sa koliko ga je kupio

  Realno, niko normalan ne bi poverovao da je presao zamo 35 - 40 hiljada ali daaaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja