Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: FZ 1SA ; FJR 1300SA

Da sacekamo par stotina km pa da nam onda javis .

Ja bih bas rado presao na REPSOL......Cisto da promenim Motul ..A CASTROL mi nikad nije ni padalo na pamet da sipam valjda sto nikad nisam imao nov motor ...!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4820 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Kolege,dali je neko skoro kupovao iglice karburatora (needle jet) interesuje me cena i gde bih mogao naruciti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Kolege,dali je neko skoro kupovao iglice karburatora (needle jet) interesuje me cena i gde bih mogao naruciti?

 

Neko mi rece da su stotinak eu i da ide komplet membrana,iglica i dizna. Vidi ako ti dizne nisu elipsaste a membrana cela spusti malo iglicu. Ja se svercujem vec 2 god tako1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Vrnjačka Banja-Beograd
  • Motocikl: TDM 850

Pozdrav drustvo!

 

Interesuje me ima li ko stapove za 850 ili makar samo desni i koliko je to evropljana? :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4820 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Pozdrav drustvo!

 

Interesuje me ima li ko stapove za 850 ili makar samo desni i koliko je to evropljana? :-)

Pitaj kolegu- dams1976 ,imao rasturenog ali 4tx,tu je promer 41mm a na 3vd 39mmms9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Pozdrav drustvo!

 

Interesuje me ima li ko stapove za 850 ili makar samo desni i koliko je to evropljana? :-)

 

Komsija sad sam tek ukapirako ko se krije iza kacige na TDM-u kog sam par puta sreo u Banji.

 

Stap kriv ili ? Ne moze da se ispravi.

http://www.kupujemprodajem.com/Yamaha-tdm-850-3vd-4cn-Citaj-opis-9960585-oglas.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Vrnjačka Banja-Beograd
  • Motocikl: TDM 850

Uzeo sam ga prosle nedelje, predstavicu ga za neki dan, trenutno na sredjivanju... nije kriv, bar se nadam za sad, nego su kvazi majstori umesto alatom cekicem i ko zna cime udarali i sad slini po malo, ima ogrebotina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4820 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Uzeo sam ga prosle nedelje, predstavicu ga za neki dan, trenutno na sredjivanju... nije kriv, bar se nadam za sad, nego su kvazi majstori umesto alatom cekicem i ko zna cime udarali i sad slini po malo, ima ogrebotina

Meni je "motoline" iz Sr. Mitrovice radio hromiranje,ostecen hrom na stapovima od soli,evo vec druga godina i sve stoji kao novo,uradio je sve prvo provera dali su krivi (masinski) pa hromiranje,normalno novo ulje ... odlicno odradjeno :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Kolege,dali je neko skoro kupovao iglice karburatora (needle jet) interesuje me cena i gde bih mogao naruciti?

 

Ako trazis ovo, to kosta oko 140e, preko naravno. Ako ima ko da ti donese. Ja stavio , tj Majstor Bokilic, mi sredio karb. Bio kod nekog majstora, stavio sve novo i - nece. :( Mucio me mesec dana, onda mi Lacky Vladano rekao za Bokilica. Da skratim, Boki je DOKTOR za karbove! :care: TDM mi sad ide ko zver, trosi, neces verovati, 4,6l. Vidi kod Bokilica, moze on to da ti sredi i da ne kupujes te dizne i tube. Zna da ih reparira. Pogledaj ovde na forumu pod Moto berza, Bokolic sevis i delovi . Mislim da ces biti zadovoljan.

 

Mislio si na ovo?

post-26939-0-57272400-1403639110_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4820 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Kolege,dali je neko skoro kupovao iglice karburatora (needle jet) interesuje me cena i gde bih mogao naruciti?

 

Ako trazis ovo, to kosta oko 140e, preko naravno. Ako ima ko da ti donese. Ja stavio , tj Majstor Bokilic, mi sredio karb. Bio kod nekog majstora, stavio sve novo i - nece. :( Mucio me mesec dana, onda mi Lacky Vladano rekao za Bokilica. Da skratim, Boki je DOKTOR za karbove! :care: TDM mi sad ide ko zver, trosi, neces verovati, 4,6l. Vidi kod Bokilica, moze on to da ti sredi i da ne kupujes te dizne i tube. Zna da ih reparira. Pogledaj ovde na forumu pod Moto berza, Bokolic sevis i delovi . Mislim da ces biti zadovoljan.

 

Mislio si na ovo?

Trebale bi mi samo iglice (videcu sa Bokilicem) pojeo ih siber a u LOUISu sam narucio set iglice plovka i gumice,na nove iglice sam morao staviti nosace (zicice) sa starih,gumica-dihtung solje je veca a i gumica sto dihtuje nosac plovka je veca pa sam tu morao staviti gumicu od emulzione tube tako da znate ako neko bude hteo naruciti da nece sve iskoristiti,kostalo je 17 eura po karbu i pise da su Japanske!

Hvala Best 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Ako neko zna gde mogu da nadjen agregat za TDM 850 4tx , bio bih zaista zahvalan da mi javi na pp...

Meni je zakucao motor, pukla je radilica i definitivni mibtreba novi agregat, pozeljno 4tx. Ja se zaista ne snalazim, mada ljudi kazu da ima gomila na takvih oglasa ja nisan uspeo da nadjem ni jedan.

U napred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd

Ne znam da li sam na dobrom mjestu, upravo se uvclanih na forum, pa se jos snalazim ..ali svakako trebam pomoc. Imam problema sa zamjenom sijalica za kratko i dugo svjetlo na tdm-u 850. Ne mogu nikako skinuti onu gumu koja se nalazi u samom faru, iza koje se nalazi sijalica. Mogu je okrenuti na jednu stranu za oko 1,5 cm ali napolje nece nikako, koliko kod da vukao. Kao da ima neki osigurac da tu gumu drzi, ali ga ne vidim. Molim pomoc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 456 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: BMW K 1200 LT HONDA VARADERO

Samo je povuci odozgo prema dole i spasce, ima samo falc koji je drzi.Skines metalni osigurac koji drzi sijalicu dve buksne od kablica i sijalica je slobodna H1 ako je TDM 4tx.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd

Pomogla su kljesta..nisam imao potrebu za cekicanjem :D Koji su uzroci kada ne radi ventilator na TDMu? Mogu li to sam ispitati ili moram kod majstora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Pomogla su kljesta..nisam imao potrebu za cekicanjem :D Koji su uzroci kada ne radi ventilator na TDMu? Mogu li to sam ispitati ili moram kod majstora?

 

Najcesci uzrok je da zariba osovina ventilatora. Skines ventilator, prikacis ga direktno na akumulator i ako se ne okrece - zaribala osovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Jedno pitanje,kolege.

Procureo mi je zadnji amortizer na TDM-u 850 4tx 98g, pa me inetresuje dali to moze da se reparira, tj dali neko to uopse radi? Znam da rade za automobile, ali i ne bas kvalitetno. Verovatno da je neko imao ovakav problem, pa me interesuje, osim kupovine drugog, dali vredi nesto ovako pokusavati.

A ako ima neko polovan a ispravan, neka slobodno ponudi na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja