Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vikend vožnja, Zapadna Srbija, Mačkov Kamen 11. i 12. Jul 2009

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Dragi svi,

 

Od ideje do realizacije.. je dug put i neke stvari se ne isteraju do kraja. Verovatni uzrok propustma je moj nedolazak na vožnju. Uspeo sam da spojim 2h u subotu na MK ali za to vreme nisam ništa uspeo da uradim sem da se pozdravim sa dragim ljudima i popričam po koju. Prvenstvaeno sam bio razočaran vremenom jer je izdalo, no to su stvari na koje ne mogu uticati. Sa druge strane, naš skup je malo promenio i sistem gradnje celog Etno kompleksa jer se zbog toaleta za kampere morala raditi kanalizacija, pa se onda celo selo raskopalo. Verujte, nije lako graditi selo. Ipak, Matići su se potrudili da centar dešavanja prebace pred put, i angažovali su, koliko sam ja uspeo da izbrojim dvadesetak ljudi koji su radili da bi motoristima sve bilo potaman. To nije čudno za onaj kraj, a posebno nije čudno za Matiće, ako treba, oni neće jesti da bi gosti bili siti. I sve sa osmehom na licu. Put do gore je u kurcu, no nadao sam se da će sadržaj sa planine da gurne u drugi plan rupe po Rađevini.

Gulaš je bio spremljen od 80kg mesa divljači, kuvao ga je lokalni gulaš majstor, i stvarno je bio neverovatan. Pored njega, one salate sir i kajmak... Da je meni Žića naveo sve to kada smo dogovarali klopu, ja nikada ne bi napisao 1000 dinara kao cenu za vikend. Popijeno je 250 litara piva :) Zorka mi se hvali kako je uspela da odspava od 04 do 06 da bi stigla da se organizuje da skuva jutarnju kafu gostima, i ona stvarno uživa u tome, em što se hvali kako su je vozili na motoru. Ona je skuteraš :)

Što se tiče karticama sa imenima, to je najveća greška koju sam napravio. Mi smo kupili one značke gde se umetne ime, i imali smo spreman štampač za to na info pultu (koji nije postojao) ali se od gužve i jurnjave sve to izjalovilo. Ja sam insistirao na imenima, ne samo da bi se ljudi prepoznavali, već i zbog toga da svako ko plati dobije bedž i da se tako zna ko je gost a ko je došao sa strane. Takvih sa strane je bilo mnogo,što lokalnih ljudi što nekih motorista koji nisu sa foruma. Nije do novca, ni motoristima niti Matićima, ali ono je prvenstveno bilo organizovano kao promocija Etno Sela, što sa Kornish1-ove i moje strane kao pozivara za motoriste, što sa Žićine strane kao pozivara lokalnih ljudi. Igre nisu organizovane jer ja nisam bio tamo da povučem ekipu, konopac je bio spreman, kamen i puška, ali su se motoristi raštrkali po planini.. Trebali smo da napravimo oglasnu tablu i da na njoj napišemo kada je koja igra, pa da s eljudi pojave ako im je to interesantno... Jebiga... da je bilo idealno, ne bi imali šta da popravljamo za sledeći put, ovako, u ime organizatora sa BJB strane, želim da se zahvalim svima koji su bili na Mačkovom Kamenu, bili ste odlični!

 

P.S. Na novom sajtu Etno Sela Mačkov Kamen www.jagodnja.net imate knjigu gostiju, pa tamo upišite komentare, Matićima bi to značilo.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2872 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Katereina, Gogo, Jageru i Abi..  IZVINITE!!!!! Ljilja me zapricala, nisam stigao da procitam koga sam naveo, ali, svakako nisam zaboravio ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Bilo je ludo i nezaboravno.. Osim onog što sam propustio zbog popodnevne dremke prvog dana.. :) :)

 

Evo i sličica, oko 130 komada:

 

mackovkamen2009.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Katereina, Gogo, Jageru i Abi..  IZVINITE!!!!! Ljilja me zapricala, nisam stigao da procitam koga sam naveo, ali, svakako nisam zaboravio ;).

 

Ju, šta ti je, ko da si nam nešto opsovao... ;D

U stvari... kad malo bolje razmislim, izvinjenje prihvatamo uz neko ladno pivo prvom sledećom prilikom ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Auuu, takvu uvredu ni gajba piva ne mož' da opere ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Mišo, kakva izvinjenja, samo smo se prijavili da smo bili i na drugom delu nezaboravnog druženja, al drugi put da vodiš i Ljilju. Mnogo nam je nedostajala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Miša je, sa svoje strane, učinio organizaciono sve da bih i ja išla, međutim...

 

I vi ste meni nedostajali, sve vreme sam mislila na vas.

 

Jako mi je žao što nisam išla, ali, gledaćemo da to ispravimo prvom prilikom. :)

 

Ljubi vas sve Ljilja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Nadalina is in the house!!!  :D 

Pa, zdraaaaavo!!!

Prvo:

Ljudi, veeec mi endostajete....  :(

Ja sam htela vec sinoc da vam se ovde oglasim, ali tehnicki razlozi... Elem, tu sam!  :)

Zatim:

Lalajko, brate, druze, prijatelju, je l` ti mene toliko ne volis kad si stavio onakvu fotku mene na net?!?!?!?!?!?! Mada, veeeeeeeeeeeeeeeeeliko hvala za onaj deo da sam expert itd. ali  braaaate mili, gde me nadje sa onom fotkom???? Znaci, kaaaao beil medved... Sa 3 majcice i 2 duksa na sebi... :)

Ali, ipak, hvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!  :) 

Arakise, hvala za onaj deo- Kornishova lepa i vredna seka!  :))))  Haaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

A, sad- HVALA SVIMA STO STE BILI NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJDIVNIJI gosti na svetu celom!!! Hvala za divno druzenje i prelep provod!!!

Jos uvek sam pod utiskom, pa ne mogu da srocim sve sto bih vam rekla, ali- tu sam, pa cu pisati kad god se setim necega!  :)

 

P.S.

 

Jaaaao, Kornish1 i ja smo zeznuli sami sebe- naucili smo Zorku kako da cita forum... Tako d asam ona non stop visi na netu... :)  I, puuno vas sve pozdravlja- vi ste njeni novi najbolji ortaci!!!

Pooooooooooooooozdrav za sve, i hvala jos jednom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Auuu, takvu uvredu ni gajba piva ne mož' da opere ;D ;D

 

Pa  moooooooože gajba piva, eto teško ćemo se odlučiti za oproštaj, ali ajd` ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Napomena pri citanju ovog posta: Ovo su Zivoradove reci!  :)

 

Prvo, zelim da vam se zahvalim sto ste nas odabrali za posetu i druzenje as nama u okviru vasih vikend voznji.

 

Zatim, zelim da se zahvalim na vasem korektnom ponasanju i odnosu prema nama, objektima i okolini u kojoj ste boravili. Ovo misljenje sa nama dele i gradjani Krupnja, Radjevine, policajci koji su vam bili pratnja, pa cak i oni koji su culi za vasu posetu, a naravno i oni koji su se druzili sa vama u etno selu "Jagodnja" Mackov Kamen.

 

Zelim da vam se zahvalim sto ste bili prvi gosti u nasem etno selu u nadi da ce ovo postati tradicionalno druzenje i prerasti u manifestaciju godisnjeg karaktera.

 

Srdacno vas pozdravljam i zahvaljujem vam se za svaki vas lep gest, dobru volju, strpljenje, razumevanje za eventualne propuste i za sve reci hvale koje ste nam uputili.

 

U nadi da cemo se cak i cesce vidjati, pozdravljam vas i zelim vam srecu kako na drumu tako i u zivotu!

 

Zivorad Matic- Zico

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd Mirijevo
  • Motocikl: KTM 690 DUKE

Druzenje je otprilike bilo ovako:

 

 

pa onda:

 

 

slobodne aktivnosti

 

 

 

i napokon pade mrak!!!

 

 

 

zanimaciji nikad kraja!

 

post-1681-12879041685349_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Prodade li ti KTM-a na kraju, čoveče?? :D  Znam, znam, svi bi samo da ''probaju''  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Sta god da kazem samo bih ponavljao reci hvale i odusevljenja drugih pre mene !

 

Mogu samo da dodam - Nešo, Nado , Zoro(čitaj mama aždaja i to najbolja aždaja na svetu  ;D ) i Žićo  - MNOGO VAS VOLIMO !!!!!

Sve pohvale i svim dobrim ljudima koji su vam pomogli oko organizacije , nabrojao bi ih poimence ali neznam svima imena a nebih želeo bilo koga da izostavim !!!!!  ;)

 

@Najzli   Posto si sam izjavio da je bilo dosta propusta( " ") necemo se ljutiti ako sve ovo ponovite iduci vikend  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja