Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vikend vožnja, Zapadna Srbija, Mačkov Kamen 11. i 12. Jul 2009

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

U slučaju kiše ide se kako je planirano. U slučaju da nema kiše, ide se kako je planirano. Samo ako baš bude potpo kao juče, u sredu, moraćemo da zastanemo i sačekamo da prođe oluja a zatim se nastavlja kako je planirano. Pa ko došo, došo. Koj ne došo, gledaće slike. Br. 47 ide u svakom slučaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12248 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Večeras smo se čuli sa korn1šem, danas su ceo dan sređivali "face of the place" :D, pripremljena količina klope je dovoljna za duplo više bajkera nego što je prijavljeno, vajati su pokriveni i u slučaju neke kišice biće ubačeni stolovi da može da se bleji na suvom ;D

 

Uglavnom, po njegovim rečima, sve je spremno za "invaziju" na Mačkov kamen :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

rekoh samo da vas pozdravim, ne stizem da se javim zbog obaveza...

najzli ce, nadam se, vecras okaciti opravdanje, posalo sam mu na mail, treba samo da ga overi.  ;D ;D ;D

 

i da, video sam da je ovde bilo brdo pitanja shta ako bude padala kisha... svi vajti su pokriveni, stolovi su spremni da se ubace unutra ako krene da pada... shto se kampera tice, deo kampa se nalazi u borovoj shumi koja ne prokishnjava, xaxaxa... skoro... =]

 

dakle, mi se iskreno nadamo da je nece biti, ali i ako padne necemo joj dozvoliti da nam pokvari druzenja...

 

veliki pozdrav, kucam kada stignem... najverovatnije nocas. :P :P :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Društvo,

 

Nenad korniSh1 i ekipa su vredno radili na sređivanju kampa i pripremama. Napominjem da je iunteresovanje lokalnog stanovništva veliko i da će policija, koja će da sačeka motore u Zavlaci, sprovesti ekipu sve do kampa. Tako će biti i u povratku, policijska pratnja od Kampa pa do dokle se dogovite. Svima je stalo do toga da sve prođe u najboljem redu i da se vi što pre vratite na Mačkov Kamen sa familijama, prijateljima i firmama. Evo slike budućeg kampa sa klupama i stolovima u borovoj šumi, za blejanje, klopanje i laganje. Na trećoj slici je improvizovan tuš za one koji će se trezniti vodom.

 

Inače, moja ćerka je od sinoć pod visokom temperaturom, tako da ću ja verovatno biti sa svima vama u mislima. Obzirom da sam učestvovao u organizaciji i da znam šta vas čeka, mogu samo da vam zavidim. Ako Staši temperatura prođe, eto mene na doručku u nedelju. Nenad će biti glavni gore i siguran sam da će prevazići sva vaša očekivanja.

Majstor Kvariša i ja smo danas prošli po mapama rutu enduro vožnje i rešili da ona bude organizovana tako da se ide ka manastiru Soko Grad, dalje do Drine, spuštanje niz Drinu par kilometara i onda seskim putem uz planinu do kampa. Žića je platio par kamiona šljunka koji su nasuli oštećene delove puta da bi oni sa motorima koji nisu enduro mogli da odu do Soko Grada i vrate se u kamp.

 

Više o tim vožnjama gore, kada stignete.

 

Po pristizanju, svako će da ode do info pulta, Neša će da vam objasni gde i da nakon što plati boravak dobiće svou značku sa imenom, tako ćete da znate ko je ko, a ne da provaljujete ko je Dexter ili Gremlin po tome ko je najviše pojeo... recimo...

 

Slikajte, uživajte, stičite nove prijatelje, pevajte i veselite se. U dve reči, budite motoristi.

 

Vidimo se.

 

najzli

post-234-1287904111238_thumb.jpg

post-234-12879041112948_thumb.jpg

post-234-12879041113524_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd

U slučaju kiše ide se kako je planirano. U slučaju da nema kiše, ide se kako je planirano. Samo ako baš bude potpo kao juče, u sredu, moraćemo da zastanemo i sačekamo da prođe oluja a zatim se nastavlja kako je planirano. Pa ko došo, došo. Koj ne došo, gledaće slike. Br. 47 ide u svakom slučaju.

 

Vidim idem sta god napisala ili rekla :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Br. 47 ide u svakom slučaju.

 

I br.8 ide 100%

Pa kud puklo da puklo....;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ajmo ljudi, zasto je opao moral? Pa za par kapljica da osujeti ovoliku Pozitivnu Energiju-NIKAKO!!! Ko nema kisno odelo-na Buvljaku kod Jozefa je 1000 din.Zuto-dvodelno@ dok se penjete na motor ono se cepa :D a na Pancevackom buvljaku- kod zene koja prodaje vojnu opremu sasvim solidno cinimi se kod nas siveno=1500 valuta ;D

Stoga, pregledajte masine, dolite ulje, a dobro raspolozenje stavite u dzepove, kofere i rance i pravac Zmaj 08:30 - 09.00.00 8) ;D 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

imam jednu molbu.

ako je neko sprecen da dodje, iz bilo kog razloga, a rezervisao je smeshtaj, da isti otkaze kod mene, na isti nacin na koji je i rezervisao. dakle ne u temi vec na mail,  fon. ili pp.

 

unapred hvala.

 

korniSh1.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Kisa ili ne, ide se ;D

 

Samo da vas potsetim:

 

1. prilikom voznje u koloni nema preticanja u okviru kolone ni pod kojim izgovorom

 

2. oprez na belim oznakama na putu /horizontalna signalizacija/, na njima ne cinite nikakve nagle manevre /kocenje, naglo skretanje, naglo dodavanje gasa/

 

3. drzite rastojanje, toliko da bezbedno mozete da se zaustavite, ali ne preveliko da se ne bi ubacivao neko sa kolima

 

4. krenite sa punim rezervoarima, nema cekanja, sacekivanja itd. Receno je gde se svi tankujemo i to je to

 

5. drzite sve vreme upaljena srednja svetla /jer sa dugim smetate onom ispred sebe iako je dan/

 

6. postujte sve signale koje vam daje BJB redarska ekipa

 

7. po kisi se i na pravim deonicama vozi sporije jer se ne vidi dobro podloga. Ispod sloja vode moze da bude sljunak, rupa, kamen, blato

 

Ako se pridrzavamo ovih pravila, svima ce nam i pored kise, biti lep provod.

 

Vidimo se na Zmaju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Čini mi se da ovde ima i onih koji su išli u Jagnjilo. Vala kad smo to pregurali, Mačkov kamen će biti mačji kašalj  :D

 

Ja moram da idem jer mislim da bi mi se deda u grobu prevrnuo kad ne bih išao zbog kiše. Mislim, kad je on mogao da sedi  u blatu i crta karte za Cersku bitku, valjda mogu i ja motorom u 21. veku da stignem po kiši na Mačkov kamen.

 

Naravno, moji lični razlozi nikoga ne obavezuju da me prati ali sam siguran da će biti super čak i ako padne koja kap kiše. Nit mi je prva a taman posla da mi je poslednja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Kisa ili ne, ide se ;D

 

Samo da vas potsetim:

 

1. prilikom voznje u koloni nema preticanja u okviru kolone ni pod kojim izgovorom

 

2. oprez na belim oznakama na putu /horizontalna signalizacija/, na njima ne cinite nikakve nagle manevre /kocenje, naglo skretanje, naglo dodavanje gasa/

 

3. drzite rastojanje, toliko da bezbedno mozete da se zaustavite, ali ne preveliko da se ne bi ubacivao neko sa kolima

 

4. krenite sa punim rezervoarima, nema cekanja, sacekivanja itd. Receno je gde se svi tankujemo i to je to

 

5. drzite sve vreme upaljena srednja svetla /jer sa dugim smetate onom ispred sebe iako je dan/

 

6. postujte sve signale koje vam daje BJB redarska ekipa

 

7. po kisi se i na pravim deonicama vozi sporije jer se ne vidi dobro podloga. Ispod sloja vode moze da bude sljunak, rupa, kamen, blato

 

Ako se pridrzavamo ovih pravila, svima ce nam i pored kise, biti lep provod.

 

Vidimo se na Zmaju ;)

 

Čini mi se da ovde ima i onih koji su išli u Jagnjilo. Vala kad smo to pregurali, Mačkov kamen će biti mačji kašalj  :D

 

Ja moram da idem jer mislim da bi mi se deda u grobu prevrnuo kad ne bih išao zbog kiše. Mislim, kad je on mogao da sedi  u blatu i crta karte za Cersku bitku, valjda mogu i ja motorom u 21. veku da stignem po kiši na Mačkov kamen.

 

Naravno, moji lični razlozi nikoga ne obavezuju da me prati ali sam siguran da će biti super čak i ako padne koja kap kiše. Nit mi je prva a taman posla da mi je poslednja.

 

 

E zbog djedova ovakvih unuka Svabe su onomad u pet minuta naucile srpski - doduse samo toliko da u bezaniji sa Cera mogu da pitaju: Strina de je Drina? ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Za svaki slučaj, ponesite po par jačih, debljih najlon kesa koje će vam privremeno odglumiti nazuvice da vam obuća ostane suva (kolko, tolko) i par rezervnih čarapa (poželjno, čistih)  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ja se nazalost skidam sa spiska, moram u subotu da radim  :'(  :'(  >:(

 

Odgriscu sebi uvo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

.... sutra odoh u metro da kupim odelce :-)    pa moz i potop da bude .....

hoće li moći da se ide sa suvozačima po enduro ruti  ili oni imaju neku zanimaciju dok se mi ne vratimo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova

Uroszemun i zekazmaj ce najverovatnije kasniti u polasku i mozda necemo krenuti sa kolonom(sto mi je jako zao)  :( ali na mackov kamen stizemo svakako taman da sekire padaju  ;D ;D ;D (Zeka je na sl.putu u Crnoj Gori i pravo sa aerodroma polazimo za vama !!!) Mozda vas negde usput i stignemo dok se budete cekali  :) a ako i ne svima srećan put i vidimo se gore !!!

Najzli;  Nema smisla da posle ovoliko utrosenog vremena i truda , po svemu sudeci odlicne organizacije (na cemu smo ti svi veoma zahvalni) propustis ovu voznju i zezanje ! Nadam se da ce ćera biti dobro pa da se vidimo u subotu !  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Temerin

Ja se polako spremam za put, oprala sam motor i idemo makar sekire padale. Ovo druzenje se ne sme propustiti! Svaka cast organizatorima! Vidimo se!  :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Ako je tako odluceno...  ;D

 

Sala mala, ja sam takodje zavrsio pripreme za ovu turu. Motorce doterano i utegnuto, nivo ulja proveren. Organizatori su se potrudili, sada je na nama da ih ne izneverimo. Vooooozamo se sutra!  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: R1100S

Za svaki slučaj, ponesite po par jačih, debljih najlon kesa koje će vam privremeno odglumiti nazuvice da vam obuća ostane suva (kolko, tolko) i par rezervnih čarapa (poželjno, čistih)  ;D ;D ;D

 

Isiroku selotejp traku i par rezervnih carapa .... Posle svega ovoga mozes da uzivas i po kisi  :D

 

A da! Idem i ja ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

I'm singing in the rain

Just singing in the rain

What a glorious feelin'

I'm happy again

I'm laughing at clouds...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12248 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

;D ;D ;D ;D

 

Jedan savet: Po kiši se vizir rado magli pa upotrebite neko sredstvo protiv magljenja.

 

Poslužiće limunov sok koji se namaže sa unutrašnje strane vizira ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

;D ;D ;D ;D

 

Jedan savet: Po kiši se vizir rado magli pa upotrebite neko sredstvo protiv magljenja.

 

Poslužiće limunov sok koji se namaže sa unutrašnje strane vizira ;)

Uhh , zaboravio si da napises :

Ja sam Arakis a ovo su vam Arakisove kucne carolije  ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

E znači 2 motora kreću u 6 ujutro iz Subotice. To je 100% i ne zanima me nikakva kiša, taman da je ne znam kakva. Kišna odela imamo, taman će i biti prilika da ih isprobamo. Kupimo društvo u Temerinu i vozimo dalje. Vidimo se na mestu sastanka kod naplatne rampe! ;)

Gledao sam vremensku prognozu, predviđa se malo kiše, PA ŠTA! ;) Neće padati sve vreme, a popodne će već biti sunčano.

Nedelja, k`o bombona.

Danas popodne idem kod drugara (majstora) da pregledamo makinu, operemo i podmažemo lanac i spremimo konja za put.

Večeras imam obaveza sigurno do 3 ujutro (sviram u obližnjem lokalu), tako da mi nemojte zameriti ako kada stignemo na odredište, potražim neku klupu da se opružim ;)

 

@Najzli

Biće mi jako žao ako ne budeš mogao doći da i ti uživaš u onome što si fenomenalno organizovao. A radovao sam se i upoznavanju...

Nadam se da će kćerkica da bude OK, a ako ne, zna se svakako šta je preče. Mačkov kamen ako mora, može da sačeka...

 

Jedan savet: Po kiši se vizir rado magli pa upotrebite neko sredstvo protiv magljenja.

Poslužiće limunov sok koji se namaže sa unutrašnje strane vizira ;)

 

E ovo je sjajan savet. Hvala :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

;D ;D ;D ;D

 

Jedan savet: Po kiši se vizir rado magli pa upotrebite neko sredstvo protiv magljenja.

 

Poslužiće limunov sok koji se namaže sa unutrašnje strane vizira ;)

...a moze i ona ronilacka fora... pljunes pa ispoliras. Limun nije bas uvek pri ruci na terenu.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja