Jump to content

Moto Zajednica

Beograd, Ul Despota Stefana (08.-09. Jun 2009)

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Katastrofa! Nemam reči za takvu pijanu bahatost ... Opet će biti - "Škoda je slučajno opalila sama od sebe i usmrtila čoveka"  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Bila je ova vest na TV-u pre neki dan u jutarnjem programu

 

Koji niko ziv ne gleda...

To treba na sve dnevnike staviti kao udarnu vijest... Kakav smo mi narod, das covjeku neko malo ovlastenje, ma ustvari to i nije ovlastenje nego nesto, vozac u vladi, ajde to je nesto. I on odmah misli da je bog, to govorim zato sto sinoc nas 5 s motorima stojimo na cesti i skrece tako jedan vozac vlade i mi se malo skupismo da prodje a on odma pali rotaciju, mrsti se na nas... Mislim se u sebi, koji si ti K*** da izvinete, da je samo htjeo nesto reci, moja bi mu kaciga zavrsila na glavi al sa suprotne strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Nanovije vesti, istraga stoji u mestu, jer sud ne moze da locira ubicu, a sad gledam na vestima jadnog oca, koji je ovoga nasao za 5 minuta, pomocu imenika... >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:(

 

AAAAAA, pobesneo sam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

A da ga nadjemo mi?Ima ovaj forum i sudija i dzelata!

Uzas u kakvom sistemu zivimo,ovde samo moze da nahebe obicna raja od kojih takve barabe zive i uzimaju novce dok do duse ne dodju. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

A da ga nadjemo mi?Ima ovaj forum i sudija i dzelata!

 

Ovaj forum nikad nece sluziti za takve stvari.

 

Naravno da nece,ali iz mene je govorio bunt i gore napisani text nije poziv na linch vec izrazavanje revolta na nas pravni sistem(verovatno na pogresan nacin,izvinjavam se na losem izrazavanju).

Ostajuci bez komentara napisao sam ono sto je iz mene prvo izaslo

Daleko bilo da ovaj forum sluzi za takve stvari.Neka policija radi svoj posao a mi cemo da vozimo motore.

Zao mi je ovog momka.Zbog tudje bahatosti,bezobzirnosti a i besa,on je nastradao.

Iskopali su i Legiju a sada daju izjave da do ovoga ne mogu da dodju.Pa naravno da ne mogu kad od plave koverte covek ne mora da bezi.

Nalijes radzu postaru i kazes:-Nisam bio kuci.

Policija tek po nalogu suda moze da ga privede ali ocigledno je da tu postoji krvno srodstvo a plave koverte ne kruze po familiji.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Ima tatu,ujku,strica...ko zna kakvu rodbinu i j..e mu se za sve,a mi sirotinja na nas i zec diže onu stvar :( :( :( ... strašno

I za svaku sitnicu kod sudije ili direkt kjazna.... Zalosno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: BMW F800 GS

BOG sve vidi!!!

Postace i on otac,nece Bog po gresnicima vec po njihovim bliznjima!

Zalosno!

Neka mu je laka crna zemlja! :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Da sam kojim slucajem ja onaj jadni otac, ne bi taj mamlaz docekao zoru. A ni onaj koji ga stiti. Stavio bi zivot na kocku bez razmisljanja samo da ostvarim ono sto je svim roditeljima prirodom dano osecanje. Kakva policija , kakav sud...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Meni tu ništa više nije jasno ??? ??? ??? Pijan... vozio auto... ubio čoveka... i puste ga da se brani sa slobode, ako su ga uopšte priveli.... i onda kad bi ga valjda zvali da ako eto smogne vremena da dođe na sud... e onda nemogu da ga lociraju... ??? ??? ??? ??? Pa kako su mene uvek locirali u P.M. kad god sam trebao da platim kaznu za neki glupi prekršaj, a ubicu nemogu ??? ??? ??? Ma nek se nose bre svi, stvarno smo jadni i mi i ova država, kako i nebi čoveku pukao film :-[ :-[ :-[

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Da meni dolaze u gajbu da popisu imovinu i stave je na licitaciju da bi naplatili 12000 i dolaze 6 puta da uteraju dug.....a kao ne mogu ubicu da nadju.....stvarno sramota nemam reci......((((((((((((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 828 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Pa nasa vlada...

 

Posle neka mi neko kaze da je u inostranstvu jos gore, evo me, prelazim kruzni tok zatvornih ociju, pola kruznog toka stane da bi pesak presao i ne krecu dok uveliko niste na trotoaru, niko ni da svirne...

 

Nece od toga nista ni biti i ako nesto ga budu kao uhapsili dobice par meseci i ostatak uslovno, vec vidjeno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pa ministar policije nam je NajEvroprljanin...   8) 

 

Šta na kraju bi od ovog slučaja? Hoćemo li na protestnoj vožnji17.4.  i to da naglasimo nekim transparentom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

strasno strasno opet mlad zivot i opet pijandura

drzava ga stiti

ako se majmun izvuce , ko da bude siguran na ulici,kao pesak na semaforu,kao mrtav u saobracajnoj nesreci,(pregazio ga vozac vlade)kao vozac motora...?

eeeeeeeeeeeeeeee je....m te drzavo

DJORDJEVICU MOJA PODRSKA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Pa ministar policije nam je NajEvroprljanin...   8) 

 

Šta na kraju bi od ovog slučaja? Hoćemo li na protestnoj vožnji17.4.  i to da naglasimo nekim transparentom?

 

Stvarno bi trebalo umesto glupih cipela da ostavimo spisak kolega iz crne hronike kojima su presudili pijani degenerici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Yamaha TMax500

Treba tom pijanom mamlazu Jeb... mater...Izvucice se i onda ce sutra opet da se napije i opet nekog od nas da UBIJE!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja