Jump to content

Moto Zajednica

NA PRODAJU HONDA CBR 600 RR 2003 GODISTE TWO BROTHERS CARBON!!!5200 EVRA !!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

na prodaju honda cbr 600 RR,2003 godiste 11 mesec,presao 19700 km,crna boja,nove gume, two brother carbon usa kompletan racing izduvni sistem,brutalan zvuk!!! motor je registrovan na bg do marta 2010godine,u perfektnom stanju bez ogrebotine uvezen prosle godine iz amerike u martu mesecu prvi put regitrovan,uradjen servis ulja,svih filtera i svecica,iridijum svecice, nove plocice stavljene pre 100 kilmometara,110 posto regularan,cena 5200 eura za kesh!!! gomila dodatne opreme bixenon farovi,racing rucice RR,i jos par sitnica,bane beograd 064 4 430 430motor prodajem iskljucivo za kesh i  jedini razlog prodaje moje udovice je kupovina nove 1000 rr  za ozbiljne kupce!!!

post-3526-12879036520915_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

motor je vrh...svakacast...nema coveka ko bi mu odoleo.... ;)

hvala brate ....sve ja to znam ali od tapshanja po ramenu ce da mi izraste grba na ledjima .....a para nigde nijedan ozbiljan kupac sa keshom da dodje sve neke zamene i trange frange.hvala josh jednom. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar

nema na cemu brate,govorim samo ono sto vidim...ocuvan je,extra izgleda!!!tesko je brate da se danas kupi motor....jebe nas ova kriza...da imam para kod sebe ne bih se razmisljao...srecno sa prodajom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

nema na cemu brate,govorim samo ono sto vidim...ocuvan je,extra izgleda!!!tesko je brate da se danas kupi motor....jebe nas ova kriza...da imam para kod sebe ne bih se razmisljao...srecno sa prodajom ;)

TO SI U PRAVU SKROZ BRATE MOJ MNOOOGO TRUDA I PARA SKRCANO U OVU CRNU UDOVICU ....PA SAMO TWO BROTHERS I LINIJA KOJA IDE UZ NJEGA KOSTA KO DOBAR NOVI KINESKI BAJK....!!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar

kecaju pa rasturaju...mada ne vidim brate razlog sto ga prodajes...? ali to je tvoj izbor...imamo isti ukus motora i imam u vidu ovako nesto ali sacekacu do sledece sezone jel i sam vidis kavo je ovo vreme nikakvo... ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

kecaju pa rasturaju...mada ne vidim brate razlog sto ga prodajes...? ali to je tvoj izbor...imamo isti ukus motora i imam u vidu ovako nesto ali sacekacu do sledece sezone jel i sam vidis kavo je ovo vreme nikakvo... ;D...

uvek ce da kecaju kada drma kriza

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

kecaju pa rasturaju...mada ne vidim brate razlog sto ga prodajes...? ali to je tvoj izbor...imamo isti ukus motora i imam u vidu ovako nesto ali sacekacu do sledece sezone jel i sam vidis kavo je ovo vreme nikakvo... ;D...

uvek ce da kecaju kada drma kriza

 

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja