Jump to content

Moto Zajednica

NA PRODAJU HONDA CBR 600 RR 2003 GODISTE TWO BROTHERS CARBON!!!5200 EVRA !!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Da li može zamena?

ja tebi motor koji je prešao 9000 km?  ;D ;D ;D

neeeeecuuuuuuuu cruiser bre dare!!!!! ;D

MOZE ZAMENA ALI SAMO ZA AFRIKU TWIN RD 07 I TO U TOP STANJU NARAVNO UZ DOPLATU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Da li može zamena?

ja tebi motor koji je prešao 9000 km?  ;D ;D ;D

neeeeecuuuuuuuu cruiser bre dare!!!!! ;D

MOZE ZAMENA ALI SAMO ZA AFRIKU TWIN RD 07 I TO U TOP STANJU NARAVNO UZ DOPLATU.

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

AFRIKA? Ma sta ce ti krklema Bane? Trosi mnogo,preteska za offroad,kad padne-nemoz' je dignes,stara linija.....Kupi lepo V-strom i pevaces ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

AFRIKA? Ma sta ce ti krklema Bane? Trosi mnogo,preteska za offroad,kad padne-nemoz' je dignes,stara linija.....Kupi lepo V-strom i pevaces ;D ;D ;D ;D ;D

ma kupio bi ja brate i  v strom samo kada bi neko od ovih nazovi kupaca imao pare al teeeskooooo ovde nikog bre nema pas zasta da ujedei to i ako ujede sve neke koskeeee bre! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Pa jbg.znam tu situaciju.Ja prodao KLE500,star 1 godinu,sa 6000km za 4000eu.Kalirao sam 1200eu za 1 godinu.A svi bi da voze i Hondu cbr ali da dzaba.Onda je bolje da je ne prodajes.

Ps.prodao je drugar takvu hondu i sada vozi v-strom dl 1000.Pitao sam dal bi se vracao na R bajk.Kaze:"nikad!!!Stroma ne dam!!Odlicno se obara,ne bole me kolena,ledja i zglobovi"... ;D Enduro motori su uzivancija.Mada je Strom Tourer-enduro ali je tata-mata.Poslusaj brata.NEces se zeznuti nikad! :D

Znam da si hteo da je prodas je si jurio onu cbr od 1000 cc.Ali ova prodaja se razvukla,ta cbr je verovatno otisla i sta sad? Oglasi ga kao zamenu za  Strom-a ili nesto slicno i to ti je to.Visok si ti za R motore.Moj savet. :)

Šasije moraju da se poklapaju da bi motor i vozač bili jedan sklad.A tvoja šasija(skelet) :) je prevelika za šasiju te cbr honde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Pa jbg.znam tu situaciju.Ja prodao KLE500,star 1 godinu,sa 6000km za 4000eu.Kalirao sam 1200eu za 1 godinu.A svi bi da voze i Hondu cbr ali da dzaba.Onda je bolje da je ne prodajes.

Ps.prodao je drugar takvu hondu i sada vozi v-strom dl 1000.Pitao sam dal bi se vracao na R bajk.Kaze:"nikad!!!Stroma ne dam!!Odlicno se obara,ne bole me kolena,ledja i zglobovi"... ;D Enduro motori su uzivancija.Mada je Strom Tourer-enduro ali je tata-mata.Poslusaj brata.NEces se zeznuti nikad! :D

Znam da si hteo da je prodas je si jurio onu cbr od 1000 cc.Ali ova prodaja se razvukla,ta cbr je verovatno otisla i sta sad? Oglasi ga kao zamenu za  Strom-a ili nesto slicno i to ti je to.Visok si ti za R motore.Moj savet. :)

Šasije moraju da se poklapaju da bi motor i vozač bili jedan sklad.A tvoja šasija(skelet) :) je prevelika za šasiju te cbr honde.

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

NOVA CENA ZA CRNU UDOVICU JE 5200 EURA ZBOG GLOBALNE EKONOMSKE KRIZE!!!!AJMO LJUDI DOBAR MOTROR SA GOMILOM TRKACKE OPREME U IZUZETNOM STANJU ZA 5200 JEVREJA!!!!HITNO BRE!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

NOVA CENA ZA CRNU UDOVICU JE 5200 EURA ZBOG GLOBALNE EKONOMSKE KRIZE!!!!AJMO LJUDI DOBAR MOTROR SA GOMILOM TRKACKE OPREME U IZUZETNOM STANJU ZA 5200 JEVREJA!!!!HITNO BRE!!!

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

NOVA CENA ZA CRNU UDOVICU JE 5200 EURA ZBOG GLOBALNE EKONOMSKE KRIZE!!!!AJMO LJUDI DOBAR MOTROR SA GOMILOM TRKACKE OPREME U IZUZETNOM STANJU ZA 5200 JEVREJA!!!!HITNO BRE!!!

;D

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja