Jump to content

Moto Zajednica

UmrEla mi HONDA - OPERACIJA USPELA!!! :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova

E pa Sergio , SRECAN PONOVNI RODJENDAN TVOJOJ MILJENICI ! ;D ;D ;D

Verovali ili ne ja sam u radionici (citaj radio :) ) bio do pre nekih 20-tak minuta , a sve to zarad sutrasnjeg (sad vec danasnjeg)  odlaska na dugoocekivani odmor (na koji je inace trebalo  da podjem jos juce  >:(  Šansa da vas danas posetim u Mislodjinu bila je  ravna nuli, iako mi je to bila velika zelja a i moralna obaveza (obecao sam sponzorstvo , pice za celu ekipu na prvoj jubilarnoj Sergijadi :) ) Sta da se radi , ne sumnjam da ste se sjajno proveli i bez mene a nadam se da ce biti prilike neki drugi put da odrzim obecanje !  ;D ;D ;D  Inace, imam grizu svest i prema mom Transalpu - nije posao ni na kakav ozbiljniji put jos od Mackovog Kamena  :'( ! Dokle bre vise taj posao !!! Drago mi je da ste se bar vi danas nauzivali. Pozdrav i Ziveli  :)

p.s. Neko vreme nisam siguran da cu biti pri internetu pa se verovatno cujemo tek za  nekih petnaest dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Evo mi smo upravo stigli kuci i odmah moram da se zalim: pekao sam rostilj od 11 do 15:30, ispekao cca 15kgr mesa, svi smo jeli i OSTALO JE JOS!!!! SRAMOTA!!!  >:(

 

Da ostane toliko mesa, niko se nije nadao. Ali niko se nije nadao ni da ce pomahnitali motoristi da pazare celu kasapnicu!!!!

 

Slike slede, moram da razvijem film  :D

 

Svako ko nije dosao na Sergijadu u okviru manifestacije Mislodjin 2009. iz mesta se zajebo....

 

::)

 

Nevidjeno dobar roshtilj majstor na ovim prostorima , ekipa prva liga ,ladno pivce (ca) opaka salata..to je sve ono SHTO STE PROPUSTILI  i iz mesta se zaje..i !  ;D  Pretpostavljam da ce se uskoro pojaviti ovde i foto strip:"Shta bajkeri rade tokom Sergi-jade" Da li je Vlajko , ipak , krenuo na more danas ili je "iscoolirao" vapaje od kuce ? :):):):)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

E pa sad, misIm, u najodsudnijem trenutku po zajednicu odustaše glavni glasnogovornici krkačine i raznoraznih svinjarija  :'( !!!! Pa šta ćemo sad mi, jadni bez štovanih drugarCa i drugova predvodnika??? ALI, verujte, daćemo sve od sebe da VE ne obrukamo u obračunu sa tom odurnom svinjećom vratinom i još ćemo dokupiti nešto za mezetluke, čisto da opravdamo ukazaTo nam poverenje nedostajućih nam koleZa iz 100+ klase. Eh Eh EH, sad sam se iznerviro pa sam već ogladneo i ožedneo....

šifra : - mljac, žder, krk, glo-glo

 

Glasnogovornici se upravo vratiše sa nekih tamo rođendana uz svinjarije, te danas nije toga falilo, a ni dobrog društva, ali nam je ipak jakooooooooo žao što nismo mogli sa vama zbog porodičnih obaveza. Čekamo slike i detaljan izveštaj.

 

Kada i gde planirate sledeću Sergijadu? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: БГД
  • Motocikl: Варадеро

Evo dve slike sa početka Sergijade u Mislođinu 15.08.09.

Majstor (za roštilj) Negro.

WbLSR_dsc00046suo.jpg

Plac koji smo zauzeli.

6zaq8_dsc00048fdf.jpg

 

Bilo je odlično.

Malo je i ostalo ali kako se kod nas kaže "ako ne pretekne nije bilo dovoljno".

Oni koji nisu bili moraju da čekaju reprizu. ;D

Ostatak izveštaja ostavljam ser gio-u.

Pozdav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Prvo sam se brinuo kako necu stici na taj rostilj jer ce se odrzati prije mog godisnjeg, ali se eto odrzao poslije.

LM, nije mi bio sudjen  ;D, ali mi je drago da Honda ponovo zivi, sto je najvaznije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Drugari, stigosmo na more nekako, samo dugacka bre Ibaraska, a tek Kolorado od Morace...Obrni okreni skoro uvek mi treba 10 sati cimanja  djevreka.Zao mi samo sto nismo Hondaljkom, moracu prikolicu da nabudzim :-)

Na Sergijadi je sve bilo spic, nego jel nam se drugar opravio, tj. kako ste se vratili? Covek je stara kuka, ali u srouzi stavljaju neku tesku hemikaliju garant -) zato tako udara-dva tri direkta a onda staklena brada pa patos a  noge uvis!

@pitanje za zvezdu Sergijade-koliko ti treba da prejases tih soma km? Da ne cekamo previse reprizu odma reci nama sad-kad?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Bilo je extra, sve pohvale za Negra i njegovo majstorstvo na rostilju. Drugar Zoki je preziveo!

pozdrav za Sergia i Arsu , organizacija profesionalna , mogli bi da razmislite o nekom vecem moto skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Meni je malo falilo da otmem burazerovog kineza da dodjem :D, ali ni on nije bas u tip top stanju pa mi bi zao da ga ne sj*piiip* ;D

Na mom govnetu, opet suv rezervoar(jer je sve iscurelo), a stoka iz topshopa oce da mi uvale polovan za 30e!!!! >:( Samo da ga uzmem pa da procuri... >:(

Nisam to hteo da kazem... Mislim da bi trebalo promeniti naziv teme u: TRADICIONALANA SERGIJADA ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Nije mi jasno, tolko slika izopaljivano, a ono nista. Ja ocekivao sad ce da bude opis dogadjaja u koloru?

Ajde bre sta se stekate za slike ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Evo tek sad sam uspeo da postravim slike... Stigli smo malo kasno ali ne i za rostilj  :D... Salim se malo.. Ekipa exta druzenje jos bolje ali poenta svega nije zaboravljena a to je NOVA HONDA  ;D... Da te lepo sluzi i traje bar jos 100 godina... Evo slikaa...

 

GALERIJA http://cdn.bjbikers.com/images/imported/yK/ZVFX3_gal.php?g=p1190909resize.jpg

 

i7pfZ_p1190909resize.th.jpgZsW0e_p1190910resize.th.jpgFgAbb_p1190911resize.th.jpgTDni7_p1190912resize.th.jpgMlQfk_p1190913resize.th.jpgR4u3i_p1190914resize.th.jpg

rp0BG_p1190915resize.th.jpgYPX3S_p1190916resize.th.jpgqLiZl_p1190918resize.th.jpgaRpnG_p1190919resize.th.jpgnnbDJ_p1190920resize.th.jpg

ggZS7_p1190925resize.th.jpgrTxmo_p1190926resize.th.jpg6bikw_p1190931resize.th.jpgLpCpP_p1190932resize.th.jpgPgQOb_p1190936resize.th.jpg

ZM7Ri_p1190939resize.th.jpgoCjFG_p1190942resize.th.jpgug7KJ_p1190946resize.th.jpga1s2P_p1190949resize.th.jpg404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZzR 1100 / Sportster 883

Nije mi jasno, tolko slika izopaljivano, a ono nista. Ja ocekivao sad ce da bude opis dogadjaja u koloru?

Ajde bre sta se stekate za slike ?

 

Evo kolega, poceli su da objavljuju zapise u slikama...  ;D  Naravno prvo se cenzurisu slike koje nisu za opstu javnost, pa se tek onda izlazu ostale slike...  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

... prvo se cenzurisu slike koje nisu za opstu javnost, pa se tek onda izlazu ostale slike...  ;D  ;D

 

E Boga mi, ja nisam cenzurisao nijednu....

 

PS Upravo na galeriji pisem komentare za svaku sliku da bih upotpunio dozivljaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Malo kad se oporavite trebao bi jedan popravni ispit za nas koji smo bežali sa časova. ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: beograd - zarkovo
  • Motocikl: Honda VFR 750F RC24

Prvi skup je prosao extra....... drugi ce biti jos bolji.... sve je bilo na nivou... extra klopa - majstor Negro, pivo ladno ko Zmija, priroda, Motori..... gde ces bolje... svaka cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Eh dođoh do kompa najzad pa da nadopunim galeriju-svaka čast domaćinima i ekipi!!!!!!! A i cuka je bio dobrica a i zdravo omrsio brk... evo malo foto beleški

post-3321-12879046102405_thumb.jpg

post-3321-12879046102827_thumb.jpg

post-3321-12879046103251_thumb.jpg

post-3321-12879046103671_thumb.jpg

post-3321-12879046104096_thumb.jpg

post-3321-12879046104708_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

P.S.

@ljilja-pei

 

Aaaa, ma nisam misLEo na opravdano odsutne to je ok, obaveze su obaveze nego uzeh pola vijagre k'o Lala pa...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja